Макіяж «банан»: цікава техніка для особливого погляду

Тонкощі макіяжу банан

Тонкощі макіяжу банан

 

Зробити очі яскравіше, звернути на них увагу оточуючих, а заодно поборотися з можливими зовнішніми недоліками – всі ці завдання успішно вирішує мейк-ап відповідний нагоди. Відмінно, якщо при цьому в арсеналі умінь є пара-трійка цікавих технік візажу.

 

Деякі тонкощі

 

Макіяж «банан» робить погляд по-особливому виразним. Є думка, що це виключно вечірній мейк-ап, однак візажисти-профі дивляться ширше і говорять про універсальність прийому. Питання лише в деталях.

 

І ще досить важливий момент: «банан» краще робити в олівцевої техніці, тіньова тут не підходить.

 

Який стиль?

 

Все залежить від того, які будуть використані тіні. Якщо взяти золотисті, беж, непомітні рожеві, то ось вам денний макіяж, хоча і дуже виразний. Щоб не виглядати химерно, олівець необхідно взяти сірий або коричневий. І з промальовуванням старатися не варто, всі тони – в міру. Образ рекомендується завершити чорною тушшю для вій і непомітною помадою.

 

IF

 

Вечірній макіяж, навпаки, потребує чорного (або навіть синього) олівця і яскравих тіней. Туш для вій може бути чорною, як і вдень, однак синя або зелена здатні дати цікавий ефект всього образу. Втім, вечірні заходи теж бувають різними, а тому головне у виборі палітри – який смак і захід.

 

Якщо є бажання поекспериментувати зі стилем «колорблок», то в «банановій» техніці це цілком здійсненно. Тут важливо не забути, що Гуччі Вестман, з чиєї легкої руки «колорблок» втілився в макіяжі, не рекомендує використовувати більше двох кольорів (хоча три все-таки не забороняється). А ще – у завданих тіней різних кольорів повинні бути чіткі межі без всякої розтушовування.

 

makiyazh-banan-foto

 

Нарешті, і весільний макіяж може бути виконаний в техніці «банан». У цьому випадку візажисти вважають за краще працювати в традиційних світлих тонах. Особливий ефект досягається перламутром, блискітками і стразами, які доповнюють мейк-ап очей.

 

Кому підходить?

 

«Банановий» макіяж універсальний не тільки в плані стилю. Чітких вікових меж тут також немає. Приємний момент у тому, що техніка дозволяє впоратися з навислими повіками. А адже вікові зміни шкіри досить часто породжують саме такий дефект.

 

Про макіяжі для очей з такою проблемою, про те, як приховати недоліки і підкреслити достоїнства, ми вам розповідали в попередній статті.

 

Увага! У вас кругле обличчя і до того ж круглі очі? Можливо, саме вам класичний макіяж в техніці «банан» не підійде. При такому типі обличчя та очей краще «стрілки». Однак остаточно думку краще скласти після консультації у професійного візажиста.

 

IF

 

І трохи про назву

 

Чому макіяж очей «банан» називається саме так? Все просто: при нанесенні косметики під бровою виконується акцентуюча смужка. Її вигин схожий саме на банан, звідси і назва.

 

Техніка макіяжу «банан» не відноситься до числа елементарних. Однак кілька терплячих тренувань неодмінно дадуть відмінний результат.

 

Підготовка

 

Тут ніяких особливих вимог. Обличчя повинне бути очищене звичним засобом. Якщо брови не оформлені раніше, саме час ними зайнятися. Просто дивно, наскільки неохайним виглядає макіяж очей з-за того, що бровам не було приділено належної уваги. А як це правильно зробити, читайте в статті: «Макіяж брів».

 

Потім бажано скористатися тоніком, щоб підбадьорити шкіру і звузити пори, якщо в цьому є необхідність. Далі приходить черга живильного крему. Через 10 хвилин можна наносити тон. Тепер залишилося лише трохи припудрити повіки і нанести максимально світлі тіні в якості основи. Оскільки очі стануть акцентом образу, рум’яна накладається по мінімуму.

 

IF

 

А ось і сам «банан»

 

Покрокова інструкція дає уявлення про базове виконання макіяжу. Надалі, набивши руку, ви зможете створювати всілякі варіанти цього мейк-апу, можливо, навіть дуже креативні.

 

Олівець

 

Найважливіша лінія – та, яка візуалізує кордон рухомої і нерухомої частин верхнього повіку. Вона починається над внутрішнім куточком ока і трохи заходить за зовнішній (але не з’єднується з ним).

 

Техніка виконання макіяжу банан

Техніка виконання макіяжу банан

 

Коли лінія проведена, відкрийте очі і подивіться в дзеркало. Штрих повинен бути видний при повністю відкритих очах. Якщо це не так, доведеться пройти перший етап заново і намалювати олівцевий вигин трохи вище природної межі.

 

Потрібно пам’ятати, що вся техніка «банан» у макіяжі базується саме на цьому першому штриху!

 

  • Розтушовка першої лінії

 

На цьому етапі є маленька хитрість, яка допоможе власницям близько чи, навпаки, широко посаджених очей. У першому випадку краї роблять в напрямку від рухомого віка, рухами пензлика вгору. Це так званий відкритий «банан». У другому потрібно розтушувати лінію в напрямку рухомого віка (закритий «банан»). Кожен з цих способів дозволяє відповідно віддалити або наблизити очі.

 

Рада! Як дізнатися, що очі посаджені кілька нестандартно? Орієнтиром служить ширина ока. Якщо відстань між внутрішніми куточками очей візуально перевищують цю умовну одиницю (ширину), говорять про широку посадку. При значно меншій відстані посадка вважається близькою.

 

  • Посилення контуру

 

IF

 

Тепер поверх намальованої і розтушуваної олівцевої лінії нанесіть тіні. Якщо макіяж денний, то вони просто самі темні в гаммі. У вечірньому мейк-апі це має бути дійсно темний (чорний) колір, що добре підкреслює акцентну смужку на повіку.

 

З цього моменту вважайте, що основна схема макіяжу «банан» витримана, хоча до завершення ще й не близько.

 

  • Працюємо під лінією

 

IF

 

Прийшла черга тіні середнього відтінку. Вони світліші, ніж зігнутий штрих на повіку, і темніше, ніж будуть тіні біля внутрішнього куточка ока. Середній відтінок наноситься рухами зверху вниз від головного штриха до лінії росту вій.

 

  • Оформляємо внутрішній куточок

 

Тут необхідні тіні найбільш світлого відтінку. Особливо якщо мова йде про денний варіант.

 

  • Фінальний штрих

 

Залишилося висвітлити область під бровою над «банановою» лінією, нанести на вії туш і не забути про макіяж губ. Все, можна милуватися оновленою собою!

 

IF

 

І ще про варіанти

 

Техніка виконання макіяжу «банан» дозволяє при бажанні підкоригувати природну форму своїх очей. Надмірно витягнуті можна трохи заокруглити, круглі – візуально витягнути. Це робиться на етапі, коли після промальовування головної лінії починається робота з тінями.

 

Уявіть собі свої закриті очі. В середині віка – пляма, виконана тінями світлого тону. Якщо вона ідеально кругла, допомагає очам виглядати менш витягнутими. І навпаки, якщо світла пляма розтягнута вправо і вліво, це допоможе пом’якшити зайву округлість очі.

 

IF

 

Після того як форма світлої плями в центрі визначена, а сама область заповнена, потрібно зробити обрамлення навколо більш темними тінями. Після цього залишиться лише фінальний штрих, про який йшлося вище.

 

Техніка нанесення макіяжу «банан» здасться трохи простіше, якщо пам’ятати про деякі тонкощі. Наприклад, олівець потрібно підбирати з усією ретельністю. Він не повинен бути настільки твердим, щоб з важкістю креслити лінію. При занадто м’якому олівці контур просто розпливеться на шкірі віка (а з ним і темні тіні). Нарешті, олівцевий кінчик повинен бути дуже добре заточений.

 

Такий мейк-ап, особливо виконаний і представлений оточуючим вперше, помітно освіжить ваш образ. Навіть якщо мова йде про стримані денни тони. Можливості, які відкриваються для вечірніх заходів, залежать виключно від вашої фантазії та схильності до креативу.

 

IF