Догляд за руками

img_a5c35d53bd6c778bc44a23641024c8bf

Всім відомо, що видає вік жінки не обличчя і навіть не шия, вік жінки видають руки. Позбутися від зморшок на обличчі і шиї можна різними способами: маски, масаж, пластичні операції. Доглядати за шкірою рук набагато складніше, адже всі зовнішні фактори найчастіше впливають на руки. Таким чином, саме рукам необхідно приділяти більше уваги. Однак, якою б не була шкіра рук, вони завжди виглядають краще після манікюру. Доглянуті нігті правильної форми, відсутність задирок, акуратно нанесений лак – все це робить ручки жінки красивіші. Однак далеко не завжди є можливість (час, гроші) сходити в салон до майстра. Кожен знаходить своє вирішення проблеми: експрес-манікюр, домашній манікюр, не звертати уваги на свої нігті або відвідувати майстра лише перед заходами. Спробуємо розглянути плюси і мінуси різних варіантів догляду за руками.

Домашній догляд

Увечері, перед тим як лягти спати, жінки мажуть ручки кремом. У вихідний або в перерві на роботі підпилюють нігтики, розпарюють пальчики і зрізують «зайву шкіру, покривають нігті лаком. Безумовним плюсом є економія грошей, ну і в якійсь мірі – часу. Однак, по-перше самій собі робити не так вже зручно (як наслідок порізи, задирки з’являються дуже швидко); по-друге, не завжди вдається нанести лак рівне (доводиться витрачати час на видалення лаку з шкіри); по-третє, не всі використовують основу перед нанесенням лаку (велика ймовірність, що нігті будуть жовтіти); і по-четверте масаж кистей самій собі зробити ніяк не виходить (крем змивається, не встигнувши всмоктатися). У підсумку: підстригати задирки доводиться тричі на тиждень; не завжди вдається швидко покрити нігті лаком; лише не велика частина нанесеного крему всмоктується в шкіру. Виходить не така вже велика економія часу, при цьому жінка не розслабляється під час процедури, і відповідно отримує менше задоволення. До того ж шкіра рук не встигає насититися кремом, що веде до короткочасного ефекту.

Експрес-манікюр

– Проходить наступним чином: майстер надає форму нігтям, з допомогою спеціальних засобів розм’якшує шкіру навколо нігтів, відсувають кутикулу, полірує нігті, наносить на шкіру рук крем, покриває нігті лаком. Ця процедура займає 10 – 30 хвилин. Який же результат!? Шкіра рук насичується кремом, якщо не мити руки після процедури хоча б хвилин двадцять. Лак завдано професійно (з використанням основи і закріплювача), нігті не будуть жовтіти від лаку. Але ефект пом’якшення шкіри навколо нігтів пройде досить швидко, якщо шкіра спочатку була огрубілою (часто буває у домогосподарок). Також, якщо є задирки, то експрес-манікюр взагалі не підходить (тут необхідний повноцінний манікюр). Цей вид манікюру ефективний, якщо повторювати його не рідше ніж раз на 4 -6 днів. Але при цьому клієнтка не встигає розслабитися і отримати задоволення від процедури.

Класичний і апаратний види манікюру

За цією послугою доведеться йти в салон, витратити час і гроші. Включає в себе надання форми нігтям, обробка шкіри навколо нігтя (видалення інших неприємних речей і задирок), догляд за шкірою рук і покриття лаком. Якщо майстер володіє достатніми знаннями і вміннями, то клієнтка залишиться задоволена результатом, який збережеться на 10 – 14 днів. Звичайно, для збереження ідеального виду ручок, краще робити манікюр раз в тиждень. Майстер додасть нігтям потрібну довжину і форму. В залежності від типу шкіри майстер запропонує апаратний або обрізний манікюр, в результаті якого будуть видалені всі задирки і огрубіння шкіри. За тим майстер наносить крем на шкіру рук, зробивши легкий масаж. Під час масажу клієнтки отримують можливість розслабитися. Масаж триває до повного вбирання крему, що дає можливість повноцінно наситити шкіру рук кремом. За тим майстер знежирює нігті і покриває їх лаком, використовуючи основу і закріплювач (що дозволить уберегти нігті від пожовтіння). Таким чином, цей вид манікюру виявляється найбільш ефективним і дозволяє рідше витрачати час на догляд за руками. Тут також слід згадати і про позитивний ефект в психологічному плані: приємно відчути професійний догляд за собою, це сприяє відновленню рівноваги нервової системи.

Проте, не дивлячись на все вище сказане, кожна жінка сама визначать для себе як їй доглядати за руками. І, звичайно, не слід забувати про підтримку результатів манікюру: використання рукавичок під час прибирання і пом’якшують шкіру засобів гігієни.