Fito Nails System: нова формула здорових нігтів

гл-2

Чи можна за два тижні зробити свої нігті міцними і здоровими? Завдання не з легких, але цілком вирішуване! Новий професійний засіб для нігтів Fito Nails System з унікальною формулою швидко зміцнить нігтьову пластину, і запобіжить розшарування й ламкість нігтів. Обіцянки виробника вражають, а що на ділі? Розглянемо, як діє засіб, і яких результатів реально варто очікувати.

Що обіцяє виробник

В результаті співпраці з компанією FIABILA було випущено новий засіб для зміцнення нігтів Fito Nails System швидкої дії. Серед активних компонентів заявлено: природний морський йод, біо-золото, хітозан і екстракт корала. Засіб випускається у вигляді прозорого лаку для нігтів об’ємом 8 мл.

7 причин довіряти лаку Fito Nails System за версією виробника:
Гарантований результат.
Зміцнення нігтьової пластини за 14 днів.
Швидке відновлення після зняття шелаку і нарощування нігтів.
Професійний результат у домашніх умовах.
Високоефективна унікальна формула.
Французька якість (співпраця з FIABILA).
Продукція сертифікована.

средство

Як діє Fito Nails System: розбір складу

Біо-золото – цей компонент ефективно застосовується в косметології для омолодження шкіри обличчя, для нігтів таке золото теж корисно. Воно сприяє активному відновленню нігтьової пластини, ідеально для нігтів, які пережили нарощування акрилом і гелем. Також має протизапальну дію.

Морський йод — перевірений засіб, відомий своєю позитивною дією на нігтьову пластину. Він сприяє зростанню нігтів, робить пластину міцною, запобігає розшарування й ламкість нігтів.

Хітозан – реаніматор для пошкоджених нігтів, і тих, що шаруються. Він схожий по структурі з кератином, захищає пошкоджений ніготь, створюючи всі умови для його відновлення.

Екстракт корала – унікальний компонент зі своїми властивостями, який допомагає значно поліпшити стан тонких, м’яких і пошкоджених нігтів. Він механічно зміцнює пластину, робить її твердою і міцною, запобігаючи її розшарування.

Де купити лак Fito Nails System

Виробник Fito Nails System не поширює свою продукцію по роздрібним магазинам, а реалізує самостійно через Інтернет. Зараз діє унікальна пропозиція, в рамках якої ціна знижена до 50%! Термін дії акції обмежений, встигніть зробити ваші нігті здоровими за вигідною ціною на офіційному сайті компанії Fito Nails System!