Гарячий манікюр: мінімум зусиль, максимум результату

гл-3

Обрізний і європейський спосіб привести нігті в порядок роблять руки привабливими на короткий час до нової процедури. Гарячий манікюр вирішує проблему ефективніше. Він зволожує, живить і відновлює нігті і шкіру рук в стислі терміни і надовго.

Ключові відмінності гарячого манікюру

Руки більше за інших частин тіла схильні до агресивного впливу зовнішнього середовища. Постійний контакт з водою і хімічними засобами, перепади температури, фізичне навантаження — все це негативно позначається на стані шкіри рук і нігтів. Останні ж перестають радувати здоровим виглядом, купуючи ламкість, сіруватий колір, проблему розшаровування.

Гарячий манікюр здатний позбавити пальчики від труднощів, описаних вище. У нього немає протипоказань, крім відкритих ран і грибкових захворювань.

Що дає гарячий манікюр

Зміцнення і свіжий вигляд нігтьової пластини;
Лікування пошкодженої шкіри;
Утихомирення задирок і кутикули;
Молодість і доглянутість рук.

Технологія приведення нігтів в ідеальний стан проста, вона відбирає невелику кількість часу.

2-1

Покрокова інструкція до гарячого манікюру

1. Очищаємо шкіру. Гарячий манікюр виконується за допомогою високої температури. Під цим впливом пори відкриваються. Якщо заздалегідь не проведена дезінфекція, бруд буде потрапляти всередину, що призведе до сильного подразнення. Лак з нігтів видаляємо за допомогою спеціальної рідини, шкіру обробити антисептиком.

2. Створюємо форму нігтям. Визначаємо бажану довжину і форму, видаляючи непотрібне манікюрними ножицями і пилою. Не забуваємо очищати зону під нігтями, навіть якщо їх довжина ультра-коротка.

3. Відпочиваємо. Виділяємо 20-30 хвилин на релаксацію. Готуємо ванночку, в яку додаємо лосьйон (про те й інше ми поговоримо докладніше нижче), занурюємо пальчики всередину і розслабляємося. Температура у ванні повинна бути не менше 45, але не більше 50 градусів.

4. Обробка білянігтевої зони. Після проведення ванночки з лосьйоном, робимо масаж пальців, намагаючись по максимуму втерти залишки в шкіру. Видаляємо надлишки паперовим рушником. І приступаємо до роботи з кутикулою. Тут ви можете діяти на власний розсуд — обрізати зайву шкірку ножицями або відсунути її до країв апельсиновою паличкою.

5. Продумуємо дизайн. Наш манікюр підійшов до логічного завершення. Залишилося покрити нігті прозорим або кольоровим лаком, зробити при бажанні дизайн на декількох пальчиках і втерти в шкіру крем для рук, після того, як лак повністю висохне.

Така технологія гарячого манікюру збереже нігті і руки в прекрасному стані надовго.

Ванночки і лосьйони для гарячого манікюру

Гарячий манікюр передбачає використання спеціальних лосьйонів (наприклад, фірми CND або Cuccio), до складу яких входять живильні компоненти, екстракти, масла і вітаміни. Купити їх можна і для домашнього використання в магазинах професійної косметики. Їх головна відмінність від звичайних лосьйонів — при впливі високої температури інгредієнти не розщеплюються на складові, а діють на шкіру синхронно, віддаючи клітинам всю свою користь.

Ванночки для гарячого манікюру представлені в асортименті: з подвійним дном, з системою підігріву і гідромасажу. Перша з них (подвійне дно) відрізняється низькою вартістю, але деякими незручностями в роботі. Окріп в нижній частині ванни швидко остигає, тому доведеться періодично міняти воду.

Ванночка з підігрівом зручна в експлуатації. Як правило, у неї 2 режиму роботи: нагрівання лосьйону до позначки в 45-50 градусів і підтримання температурного режиму. Використовуючи апарат, варто пам’ятати про безпеку: включати в мережу таку ванночку без рідини категорично не можна.

Ванна з гідромасажем — сучасний і досконалий варіант. Але вона передбачає роботу з водою (в яку додають масла і солі), а не з лосьйонами. Крім впливу на шкіру, вона покращує здоров’я кистей рук, зміцнюючи кісткову систему за рахунок гідромасажу.