Місячний манікюр: 40 фото-ідей

gl2-1

 

Кожній дівчині хочеться мати на своїх нігтях модний дизайн. Місячний манікюр зараз в тренді, але вже встиг приїстися в його класичному виконанні. Покажемо більше 40 фото місячного манікюру з оригінальною ідеєю на короткі і середні нігті.

 

Місячний манікюр добре виглядає на коротких нігтях. Проявивши трохи фантазії можна отримати свіжі ідеї дизайну нігтів. Ось сім базових напрямків, які можуть стати джерелом для безлічі варіантів місячного манікюру.

 

Блискітки в допомогу

 

1-4

3-2

2-3

4-2

Дуже простий і ефектний спосіб створення модного манікюру – це використання блискіток. У цьому випадку вся пластина нігтя забарвлюється однотонним лаком, а лунка оформляється блискучою крихтою. Такий дизайн виглядає красиво, але не зухвало і підійде як для денного, так і для вечірнього образу. Основний колір може бути яскравим або стриманим, блискучим або матовим. А блиск – золотистим або срібним, а можливо і кольоровим.

 

Манікюр-невидимка

 

IF

IF

 

Дуже свіжо і цікаво виглядає манікюр, у якому лунка оформляється безбарвним лаком. Це створює ігровий ефект незавершеності і загадковості. Іншу частину пластини при цьому можна розфарбувати яскравими квітами або зробити на ній пастельний геометричний візерунок. Красиво виглядає нігтик, в якому прозора лунка обведена тонкою смужкою, щоб підкреслити ефект. Весь ніготь повинен бути ретельно оформлений, щоб не створювалося враження неохайності або не виникла думка, що дизайн не закінчений.

 

Розкіш свята

 

IF

IF

 

Для урочистого заходу можна «дозволити собі зайве» і зробити яскравий манікюр зі стразами і блискітками. Ними можна оформити лунки на кожному пальчику, а на одному – помістити декор на весь нігтик. Більш стриманий варіант: оформлення нігтів в двох кольорах, а на одному пальчику кожної руки нанесення на кордоні лунки декору з виблискуючих камінчиків. Можливий і зворотний варіант, коли блискучий візерунок нанесений на всю поверхню нігтя, а лунка залишається однотонною.

 

Краса візерунків

 

IF

IF

 

Більш складний, але більш ефектний спосіб створення місячного манікюру на короткі нігті – це нанесення в зону лунки регулярного візерунка. Це може бути геометрія з різнокольорових точок, при цьому форма лунки може бути як традиційною, напівкруглою, так і з різним фігурним краєм. Для посилення ефекту на одному пальчику малюнок можна зробити на весь нігтик. Ошатно виглядають рослинні орнаменти в зоні лунки, при цьому вони не створюють відчуття перевантаженості, але роблять дизайн оригінальним і привабливим.

 

Два в одному: місячний манікюр + френч

 

IF

IF

 

Поєднати два класичних тренда в одному дизайні – це сміливий хід. Так місячний манікюр відмінно поєднується зі звичним френчем. Тут головне – знайти колірний баланс і гармонію, щоб отримати цілісну композицію. Смужки по краях можуть бути одного кольору або контрастного, в залежності від задуму. Красиво виглядають композиції з інверсією, коли лунка і краєчок на одному нігті оформлені одним кольором, а на наступному пальчику колір фону і країв міняються місцями.

 

Ніжний nude

 

IF

IF

 

Ніжні пастельні відтінки в нейл-дизайні залишаються важливим трендом. Вони відмінно підходять для місячного манікюру. Можна створити ілюзію натурального забарвлення нігтя, а можна використовувати, наприклад, трохи блиску для оформлення місяця, щоб зробити дизайн більш виразним.

 

Комбінуємо варіанти

 

IF

IF

 

Оформлення нігтів нерегулярним візерунком – модна тенденція в дизайні місячного манікюру. Цей принцип можливий і при створенні місячного макіяжу. Можна піти простим шляхом і на одному пальчику зробити манікюр в кольорах «навпаки» по відношенню до всіх інших пальчикам. Наприклад, всі нігті мають синій фон і жовтий візерунок в області лунки, а на одному пальчику – все прямо навпаки. Для вечірнього виходу підійде варіант з блиском, який на 3 пальчиках прикрашає лунку, а на двох – поверхня пластини.

 

Фото місячного манікюру

 

IF IF IF IF IF IF