Ніжний манікюр в пастельних тонах: модні тенденції

гл2-1024x512

Нейтральні відтінки і природність — головні козирі пастельного манікюру. Іноді бажання розбавити удаваний спокій штовхає нас на нові деталі в звичному образі. Пропонуємо вам нетривіальні фото-варіанти ніжного манікюру в пастельних тонах на короткі і довгі нігті.

Геометричні візерунки

1-5

Клітини і трикутники. Ні, ми не на уроці геометрії. Ми говоримо про рішення, яке прикрасить нейтральний відтінок лаку. При цьому візерунок з геометричних фігур не обов’язково виконувати в одній колірній гаммі з іншими нігтями. Підберіть співзвучні пастельні відтінки або додайте яскравості парочці пальців — рішення за вами.

Індивідуальність вітається! Перехресні смуги, хаотично «розкидані» прямокутні, гострокутні і тупоугольние трикутники, складний малюнок з декількох фігур разом… Ваша фантазія підкаже десятки незвичайних ідей пастельного манікюру на короткі і довгі нігті. Єдине непорушне правило — лінії чіткі, правильні, прямі. Ніби на нігтях креслили по лінійці.

Градієнт

8-3

Термін «градієнтний манікюр» добре знайомий любителькам нейл-мистецтва, але лише найсміливіші виконують дану техніку самостійно. Лякає новизна нанесення лаку. По секрету — в цьому немає складнощів.

Райдужний градієнт робиться губкою, на яку наносять лініями кольору в порядку черговості. Легкий варіант — створити бленд з двох відтінків. Нігтьова пластина покривається основним кольором, а кінчик нігтя фарбується другим відтінком за допомогою все тієї ж губки.

Складніше підібрати грамотне поєднання кольорів. На нігтиках може бути дует з пастельних відтінків або ціле багатоголосся квітів у райдужному порядку. Пам’ятайте, що манікюр на коротких нігтях вдаліше виглядає з мінімалізмом.

Виграшні комбінації манікюру з градієнтом в пастельних тонах: блідий жовтий і ліловий, ніжний рожевий і дружній йому блакитний (як варіант — ментоловий). Такі поєднання б’ють рекорди за популярністю. Розташування відтінків на пластині правилами не обговорюється — або від більш світлого у лунки до темного на кромці, або навпаки.

Малюнки

10-3

Зробити ручки красивими і незвичайними допоможуть малюнки. Пастель вдало поєднується і з художеством, виконаним в чорному кольорі. Це може бути все, що завгодно — від написів та ієрогліфів, до тварин і птахів.

Цікаво виглядає пастельний манікюр, де в малюнку на краю нігтя використані ті ж кольори, що і в основі. При цьому не обов’язково розфарбовувати всі нагідки разом. Можна обмежитися одним, двома.

Квіти

16-1

Квіткові мотиви в поєднанні з пастельними відтінками роблять манікюр неймовірно жіночним. Квіти можна малювати від руки, але якщо талант художника у вас не прокидався зі шкільної лави, на допомогу прийдуть слайдери.

Важливо підібрати гармонійний квітковий візерунок, тому червоні троянди, гвоздики і маки сюди не впишуться. Робимо ставку на ніжність, романтичність, крихкість.

Точки

18

Найпростіший інструмент дотс урізноманітнює нейтральний манікюр. Варіюючи кольору, розташування і розміри точок, ви робите один дизайн нігтів несхожим на інший.

Необов’язково дотримуватися єдністі колірної гами. Чорні крапки на ніжному бежевому виглядають не менш романтично, ніж бліда розсип з гуртків пастельних відтінків.

Смужки

24-1

Стрічки для дизайну нігтів прийдуть на допомогу тим, хто хоче зробити одночасно простий і цікавий манікюр в пастельних тонах. Найчастіше дівчата віддають перевагу металевим смужкам. Блиск стрічок гармонійно поєднується з нейтральними кольорами лаків.

Оригінально виглядає френч, кінчик нігтя в якому від підстави відділяється смужкою. Посмугувати можна і всі нігті разом. У такому манікюрі смуги фарбують блідими відтінками, які відокремлюють один від одного за допомогою стрічок для дизайну або тонкої лінії, намальованої пензлем.

Блискітки

28-1

Великі або дрібні, прикрашають кінчики нігтів чи виділяють кілька пальців. Блискітки наносять хаотично, створюють певний візерунок, з їх допомогою грамотно розставляють акценти. Немає єдиного правила для блискіток, які вносять різноманітність в пастельний манікюр. Такий варіант однаково доречно виглядає з вечірніми сукнями на торжестві і з купальниками на пляжі, роблячи володарку манікюру стильною дівчиною в будь-який час доби.

Фото манікюру в пастельних тонах

29-1

31

35-1

40-1