Що потрібно для домашнього манікюру: інструменти та засоби

Woman painting her nails in bedroom

Woman painting her nails in bedroom

Манікюр нехитра справа, складність полягає тільки в тому, що деяким жінкам важко акуратно нафарбувати другу руку. Якщо ви вирішили заощадити сімейний бюджет і навчитися обробляти нігті самостійно, то необхідно придбати деякі інструменти. Розповімо, що потрібно для домашнього манікюру.

Пилочки для нігтів

Інструмент, без якого неможливо надати форму нігтям і прибрати зайву довжину – пилочка для нігтів. В манікюрі краще не використовувати металеві пилочки, відмінним варіантом буде скляна або керамічна пилка. Такий інструмент дбайливо впливає на нігтьову пластину, не травмує її і не сприяє розшаровування нігтів.

1-1

Шліфувальні пилочки

Для манікюру в домашніх умовах необхідно поповнити свій набір інструментів шліфувального пилкою. Вона потрібна для створення рівної гладкої нігтьової пластини і додання блиску і сяйва нігтя. Зазвичай пилки бувають 4-х або 6-ти сторонні. Користуватися ними потрібно по необхідності, бажано їх застосовувати не частіше 2-3 разів на місяць, щоб не стоншувати нігтьову пластину.

Ножиці для нігтів і кутикули

Для обрізного манікюру знадобляться ножиці для кутікул. Зручніше використовувати ножиці з вигнутими тонкими гострими лезами. У ножиць для нігтів лезо пряме. Останні краще використовувати тільки в педикюрі, а в манікюрі намагатися прибирати зайву довжину пилочкою для нігтів.

Кусачки

Для обрізного манікюру корисним інструментом будуть ножиці або щипчики. Вони можуть замінити ножиці для кутікул або стати помічником в обрізанні бічних валиків.

Інструменти для відсунення кутикули

Для роботи з кутикулою знадобиться лопатка (пуш ер), дерев’яна або силіконова паличка. Для новачків в манікюрі краще почати використовувати дерев’яний або силіконовий інструмент, щоб не пошкодити нігтьове ложе і не допустити зростання хвилястого нігтя. Пуш ери бувають різної форми, потрібно підбирати під форму своїх нігтів. На іншому кінці інструменту може бути топірець. Він потрібен, щоб вичистити під кутикулою відмерлі частинки шкіри, птеригій.

Пом’якшувач кутикули

Для роботи з сухою кутикулою знадобиться засіб для її пом’якшення. Він розподіляється по кутикули та бокових валикам. Засіб діє швидко, розм’якшує буквально за пару хвилин.

Основа під манікюр

Щоб захистити нігті від негативного впливу лаку, необхідно наносити базове покриття. Воно захищає від в’еданія в нігтьову пластину фарбуючого пігменту та покращує зчеплення нігтя з лаком. В залежності від ваших нігтів, для манікюру в домашніх умовах, потрібно мати вирівнююче покриття, яке дозволяє впоратися з нерівностями нігтів. Для слабких і тонких нігтів використовуйте зміцнювальний покриття, а для любительок фарб з блискітками можна купити основу, яка полегшує зняття такого лаку.

Лак

Базові кольори, які знадобляться на різні випадки життя – це молочний, блідо-рожевий і різні варіації нюдових відтінків. Такими квітами фарбують нігті, коли йдуть на співбесіду або переговори. Для повсякденного життя перевага кольору покриття для нігтів – справа смаку, головне вибрати стійкий лак.

Топове покриття

Що потрібно, щоб манікюр, зроблений в домашніх умовах, залишався на нігтях максимально довго? Вирішенням цього питання стане топове покриття. Воно захищає ніготь від відколів і подряпин. При нанесенні топа потрібно, крім нігтьової пластини, не забувати обробляти і торці нігтів, це запобігає від швидкого затирання нігтів. Крім того, верхнє покриття додає кольору лаку більш насичений відтінок і трохи прискорює його висихання.

2-6

Засіб для експрес-сушіння лаку

Щоб не прокидатися вранці з відбитками подушки на нігтях, використовуйте спеціальне масло для сушіння лаку. Засіб наноситься в останню чергу, на ніготь достатньо однієї краплі. Масло рівномірно розподіляється по нігтя і в багато разів прискорює висихання лаку.

Засоби для догляду за кутикулою

Поширеним засобом для догляду за кутикулою є масло. Його наносять щодня на шкіру і нігті. Якщо не нехтувати таким доглядом, то кутикула стане менш помітною, потреба в манікюрі скоротиться, руки будуть завжди доглянуті.