Як зробити манікюр гель-лаком в домашніх умовах

gl-1

 

Гель-лаки спростили життя жінками, вони стали рідше ходити в манікюрний салон, але при цьому їх нігті залишаються в порядку. Однак вартість нанесення такого покриття не можна назвати дешевою. Щоб заощадити бюджет, пропонуємо вам розглянути варіант манікюру з гель-лаком в домашніх умовах. Розглянемо покроково, як зробити гелеве покриття нігтів самостійно і що для цього потрібно.

 

Стартовий набір для манікюру

 

Якщо ви тільки починаєте фарбувати нігті самостійно і ще не знаєте, що будете займатися цим постійно, є сенс придбати бюджетний міні-набір:

 

лампа. Для гель-лаку вибирайте LED-лампи. Вони можуть бути різної потужності — від 9 до 36 Вт. Найбільш якісною вважається найбільш потужна. З нею гель-лак полімеризується швидко і стає більш носким;

 

знежирювач. Волога і жирна нігтьова пластина швидко відторгне покриття;

 

 база і топ. Перша потрібна для вирівнювання, вона допомагає захистити пластину від фарбування і гарантує ідеальне нанесення. Топове покриття завершує процедуру, береже гель-лак від відколів і подряпин;

 

засіб для видалення гель-лаку. На ньому часто економлять, вважаючи за краще по-швидкому спиляти кольоровий шар пилою, але якщо ви зацікавлені в здорових нігтях, краще витратити час на грамотне зняття;

 

гель-лаки.

 

З інструментів для манікюру знадобляться пилки, ножиці, апельсинові палички. Загалом, все, що необхідно для попереднього манікюру.

 

nabor

набір для шелаку

 

Для тих, хто вже знайомий і навіть підтримує дружні стосунки з гель-лаком, пропонується розширений варіант набору для домашнього манікюру, що включає в себе предмети для декорування: трафарети для стемпінга, кисті, дотси, слайдери і наклейки, стрази, мармелад для нігтів, пудра для дзеркального блиску. Асортимент величезний.

 

IF

 

Покрокова техніка нанесення гель-лаку

 

В домашніх умовах манікюр з гель-лаком буде мало чим відрізнятися від салонного. Якщо вам майстер вже наносив на нігті гелеве покриття, то пропонуємо згадати, як це робиться.

 

IF

 

 •  Починаємо з манікюру. Надаємо нігтям бажану форму, обробляємо кутикулу, поліруємо пластину пилочкою-баффом.
 • Протираємо нігті знежирювачем з допомогою серветки. Якщо немає під рукою, підійде звичайну рідину для зняття лаку або спирт.
 • Наносимо базу. Цей крок робимо максимально якісно, не пропускаючи ні один міліметр, не забуваючи навіть про внутрішню сторону нігтя. При цьому намагаємося не переборщити — шар повинен бути тонким. Базове покриття потрібно сушити під лампою близько двох хвилин.
 •  Накладаємо кольоровий лак. Перший шар повинен бути тонким, навіть якщо покриття здається нерівномірним, прозорим. При попаданні на шкіру гель-лак видаляють загостреною апельсиновою паличкою. Сушимо нігті в печі близько 5 хвилин.
 • Другий шар можна наносити більш щільним шаром. Його завдання — зробити колір яскравим, насиченим. Сушиться він також протягом 5 хвилин.
 •  За бажанням можна прикрасити нігті малюнками, наклейками або стразами. Потім приступаємо до завершального шару — топу. Їм фарбують пластину, як би запечатуючи нігтик від зовнішньої до внутрішньої сторони. 2 хвилини буде достатньо, щоб просушити топове покриття.
 • Серветкою, змоченою в знежирювачі, видаляємо липкий шар. Готово! Тепер побалуємо кутикулу маслом, а ручки — живильним кремом.

 

IF

 

Експериментуємо з дизайном нігтів

 

Якщо однотонне покриття здається вам нудним, можна урізноманітнити його за допомогою дизайну. Допомогти надихнутися ідеями креативного манікюру допоможе 50 фото дизайну нігтів шелаком. Щоб бути в курсі сучасних тенденцій прикраси нігтів, розповімо про основні:

 

 • малюнки — самий популярний дизайн. Виконується за допомогою тонкого пензлика різнокольоровими лаками. Геометричні круглі фігури зручно робити дотсом — спеціальним інструментом, призначеним для дизайну «в горошок»;
 •  наклейки і слайдери — перші відрізняються від других тим, що мають липкий шар. Слайдери розмочують у воді, позбавляючись від паперу, після чого плівку переносять на ніготь і запечатують топом;
 • стрази — можуть бути класичними сріблястими або кольоровими;
 • пил — спеціальне покриття, що дозволяє сяяти гель-лаку різними відтінками. Пилом можна прикрасити як один, так і всі нігті разом. Наноситься за допомогою віялової кисті;
 • фольга — відмінний варіант, якщо мова йде про дизайн в золотому або срібному кольорі. Фольгу можна розмістити в хаотичному порядку або викласти певний візерунок;
 •  стемпінг — друк на нігтях спеціальною пластиною. Трафарети для стемпінга набувають любителі складних візерунків.

 

IF

 

IF

 

Створення однорідного покриття ускладненого дизайном насправді легко піддасться і новачкові. Техніка нанесення буде однакова, за винятком одного нюансу — топ використовується не після другого шару кольору, а після виконання малюнків, приклеювання страз або слайдерів.

 

Як зняти гель-лак самостійно

 

Покриття гелевими лаками видаляють за допомогою ремувера — рідини для зняття. При цьому для деяких марок лаку потрібно спилювання верхнього шару, інакше засіб не зможе розм’якшити топ. Змочуємо ватні диски в рідини і прикладаємо до нігтя, закріпивши конструкцію фольгою або спеціальними насадками. Через 15-20 хвилин можна приступати безпосередньо до видалення — піддягаємо апельсиновою паличкою розм’якшене покриття. Намагайтеся не відривати гель-лак, якщо відчувається утруднення, краще допомогти собі пилкою.

 

Після всіх процедур ніготь протирають знежирювачем і злегка шліфують нерівності баффом.

 

opera 04.02.2017 , 18:30:05 Êàê ñäåëàòü ìàíèêþð ãåëü-ëàêîì â äîìàøíèõ óñëîâèÿõ ïîøàãîâî: âèäåî, ëàéôõàêè - Opera

Як бачите, зробити манікюр гель-лаком в домашніх умовах зовсім не складно, дотримуючись покрокової інструкції ви самостійно зробите нігті стильними і доглянутими.