Кращі духи з феромонами для жінок

Кращі духи з феромонами для жінок

Кращі духи з феромонами для жінок для залучення чоловіків

Духи з феромонами для залучення чоловіків, безумовно, набирають популярність останнім часом. Коли люди дізнаються з науці про ці нові лінії парфумів, вони швидко дізнаються, наскільки дивовижним вони можуть бути. Однак, як і будь-який новий продукт, який рясно рекламується, є і дешеві версії, які не гірше “підсікають” чоловіків. Феромони природно виводяться організмом, коли людина бачить когось, вони починаються виділятися, і стають дуже привабливими для протилежної статі. Це такі крихітні, невидимі посланці, які проникають в підсвідомість людини, щоб зацікавити його, і сигналізують, що ти дівчина для нього.

Оскільки ми старіємо, організм виробляє все менше і менше цих феромонів. Високоякісні парфуми з феромонами замінюють ті, що ви втратили, даючи вам додатковий імпульс, коли ви виходите в місто з друзями або збирається на побачення з кимось особливим. Є кілька факторів, які визначають хороші парфуми від простих пустушок.

Вибір найкращіх феромонів Парфуми

Хоча є багато феромонів парфумерної продукції на ринку, і це дає великий вибір, проте потрібно визначитися, а не брати перший-ліпший, щоб знайти продукти, які є найбільш ефективними і високо якісними.
Важливо що духи насправді пахнуть смачно – багато компаній не проводять достатньо досліджень і часу на розробку фантастичних ароматів.

Ми простудіювали НАЙПОПУЛЯРНІШІ покупки і запити з закордонних інтернет магазинів, деякі продавці навіть пропонують повернення грошей якщо їх товар вам не допоможе, але все ж ми торкнемося саме лідерів за запитами та продажу.

$T2eC16R,!)QE9s3HE23fBRyrkFLwc!~~60_57

Лідером на EBAY стали корейські феромони (доставка безкоштовна) YES Pheromone phermone perfume parfum for Women to attract Men 0.9 oz (25ml)

Широко крокують феромони під назвою (але вони унісекс, не факт що така популярність серед покупців прекрасної статі) Pure Instinct Pheromone Sex Attractant – Unisex Perfume / Cologne

$(KGrHqVHJEwFGTlMJgecBRnsH!EbCQ~~60_57

Далі йдуть Simply Sexy Pheromone Sex Attractant Phermone For Women Perfume

$_57

Один з лідерів з продажу Famished .33 fl oz PHEROMONES for women pumpkin lavender perfume scent Danainae

$_57 (1)

Феромони з Кореї, women’s Yes Pheromone Perfume 25ml Fragrances Perfume For Women to Attract Men
Ціна не кусається, доставка безкоштовна

yes pheromone woman 25ml

21 березня 2002 року, ABC News повідомив, що вчені з Університету Сан-Франциско виявили, що жінки, які додали феромони в свій парфум збільшили більш ніж на 50% сексуальну увагу з боку чоловіків. Дослідження, яке було опубліковано в журналі фізіології і поведінки, показало, що 74% жінок бачили загальне збільшення наступних показників: частіше зустрічі, поцілунки, сексуальна активність, статевий акт більше і довше,бажання спати ближче до свого партнера .