Огляд холодильників Liebherr (Лібхер)

holod-side-by-side

Для комфорту і затишку в будинку особливу увагу необхідно приділити зовнішньому вигляду вашої побутової техніки. Дуже добре, якщо вона відповідає вашому уявленню про прекрасне, інтер’єру будь-якої кімнати і одночасно відповідає всім сучасним технічним вимогам.

Вбудовувані холодильники

holodilniki-liebherЧудово справляються з цим нелегким завданням вбудовувані холодильники німецької марки Лібхер. Вони економлять простір і чудово виглядають на тлі решти меблів у квартирі. Все це надзвичайно актуально, коли мова йде про так звані хрущовки, де в квартирах дуже маленькі кухні, які доводиться переробляти, або холодильник може поміститися тільки в спальні. А холодильник, що стоїть в спальні, не зовсім естетично виглядає і тому вимагає певної роботи за його маскування.

Вбудовувані холодильники Liebherr бувають компресійні, термоелектричні і абсорбційні. Найтриваліший термін служби у компресійних приладів. Тому в нашій країні вони користуються найбільшою популярністю у споживачів, які потребують надійнішу техніку. В разі поломки цих холодильників не складає особливих труднощів знайти майстра, який їх полагодить. Однак слід зазначити, що, наприклад, холодильники Side-by-Side від Liebherr можуть пропрацювати без проблем і десяток років. При монтажі холодильника залишити відкритою можна тільки лицьову поверхню, закривши меблевими панелями всі інші грані.

Якщо необхідно зберігати продукти у великій кількості, зверніть увагу на холодильники Side-by-Side від Liebherr. Вони поєднують у собі американське прагнення до комфорту і німецьке – до грунтовності. Великий вибір моделей холодильників цієї фірми з різними функціональними можливостями можна знайти в інтернет-магазинах у офіційних представників.

Холодильники Side-by-Side

vstraivaemie-holodilnikiУ холодильниках Liebherr багато корисних функцій знайдуть для себе і любителі сучасних технологій. Режим SuperCool дозволяє терміново охолодити свіжі продукти. В морозильних камерах передбачена функція SuperFrost, яка дає можливість зберегти структуру волокон овочів, фруктів, м’ясних продуктів і максимум вітамінів. На потрібний режим налаштувати холодильник дуже легко, тому що управляє їм сучасна електроніка.

У холодильниках оптимізовані умови збереження свіжих продуктів. Є зручні полички, продуктові контейнери, генератори льоду, певні моделі комплектуються винними камерами. Ця техніка набагато довше збереже гідний зовнішній вигляд, тому що її поверхні захищає оригінальне покриття Smart Steel.

Винні камери в холодильниках

vinnie-kamery-v-holodilnikah

Коли холодильник вбудований в комплект меблів і закритий декоративними дверцятами, його взагалі складно помітити. Визначити його місцезнаходження можна тільки по решітці, що знаходиться в цоколі. Через цю решітку надходить повітря до теплообмінних вузлів приладу.

Деякі холодильники з модельного ряду Liebherr мають відкриту панель управління, на якій розташовані індикатори температури. Це дуже зручно і практично. Навіть не відкриваючи двері холодильника, ви можете контролювати його роботу, включати і вимикати різні функції, режими, та й сам холодильник.