Побутова техніка з Великобританії

bytovaya-tehnika-iz-angliiii

 

Найбільш відомими англійськими виробниками можна вважати фірми Numatic, Kenwood і Dyson. Фірма Kenwood створена ще в 1947 році, хоча першим її назвою вважається Woodlau Industries. З 2001 року компанія Kenwood почала співпрацювати з De’longhi. Дане співробітництво допомогло компанії закріпитися на світовому ринку і збільшити обсяг продукції.

 

sokovyzhimalka-kenwoodВ наш час Kenwood — відомий виробник кухонних і побутових приладів. Техніка Kenwood виходить на ринок у більш ніж 80 країнах світу. Крім Великобританії виробничі підприємства розташовані в Італії й Китаї. Головний офіс компанії Kenwood знаходиться у Великобританії в місті Хаваст графства Гемпшир. У Гонконзі також є офіс Kenwood. У його розпорядження входить контроль над роботою компанії на Далекому Сході. Найбільш популярною продукцією є техніка для кухні. Тостери, чайники і навіть м’ясорубка Кенвуд стануть не тільки помічниками на кухні, але і її прикрасою.

 

pylesosy-dysonЩо стосується фірми Dyson, то вперше Англія дізналася про неї ще в 1978 році, коли був створений перший пилосос цієї марки без мішків для збору пилу. Протягом усього періоду роботи компанії Dyson близько 1000 вчених та інженерів не тільки у Великобританії, але і в Сінгапурі і Малайзії захоплені не тільки винаходом, але і удосконаленням приладів своєї фірми.

 

Усі вони зобов’язані бути експертами і спеціалізуватися в одній з наступних областей: гідродинаміка, електротехніка, електроніка, розроблення прототипів, випробування, дизайн, системи сепарації, програмне забезпечення, робототехніка, матеріалознавство, аеродинаміка, двигуни, мікробіологія, акустика, механіка, дотримання нормативів, турбінні установки, апаратне забезпечення та інші. В результаті спільної роботи цих експертів компанія Dyson перевершує своїх конкурентів, а її прилади характеризуються довговічністю.

 

numaticNumatic була заснована в 1969 році в місті Сомерсет Crewkerne, на південно-заході Англії, де вона випустила свій перший комерційний дизайн пилососа для очищення вугілля, нафти та газових котлів. Спочатку в компанії працювало шість чоловік, як на невеликому заводі. Перші конструкції пилососа було виготовлено з поєднання нафти і легкодоступних повсякденних компонентів. Вони були зібрані так, щоб забезпечити просте, надійне комерційне і промислове використання.

 

Ключем до успіху Numatic є тісний зв’язок, який був створений як з клієнтами, так і з постачальниками по всьому світу. Багато з цих зв’язків збереглися протягом багатьох років.

 

Основною метою виробників англійської побутової техніки полягає бути інноваційними, підтримувати високі стандарти якості і забезпечити хороше співвідношення ціни і якості.