Вибираємо міксер для дому

mikser-s-chashej

 

У побуті використовують два види міксерів — ручні і стаціонарні. У них два різних способу роботи. Ручні весь час треба тримати в руках під час роботи. У стаціонарного міксера є знімна чаша на підставці. І підтримувати його не треба. Чаша завжди під рукою, не треба шукати підходящу ємність. Зазвичай об’єм чаші становить два з половиною літра. Але продуктів потрібно класти менше, щоб не було бризок. Є такі, де віночок і чаша крутяться одночасно, так продукти змішуються швидше. Ручні міксери менших розмірів, але і потужність у них менше.

 

mikserСередня потужність міксерів до 350 ватт. Але зустрічаються моделі з потужністю до 700 ват. У стандартний набір входять два види насадок. Гачки і віночки. Для тіста і збивання. Відрізняються тільки металом. І для всіх видів матеріал повинен бути вищої якості.

 

Для ручного міксера є й додаткові насадки:

Спеціальна насадка для пюре.

Насадка блендер і сито. Для приготування дитячого харчування та соусів.

Насадка універсальний подрібнювач зручний для дрібної нарізки горіхів, м’яса та інших твердих продуктів.

А також насадка електроніж. Для шинкування продуктів.

 

Функції міксера

ruchnoj-mikserЯк ми вже зрозуміли у міксерів дві основні функції змішувати і збивати. Але більш сучасні моделі оснащені додатковими функціями.

 

  • Режим турбо. Для кращого і більш швидкого збивання. Але включати цей режим можна буквально на кілька хвилин. Щоб не було перегріву мотора.
  • Повільний старт. В такому режимі зручно працювати, коли продукти тільки укладені. Плавне перемішування до початку роботи, не допускає зайвих бризок.
  • Зазвичай у міксерів передбачено для роботи близько п’яти швидкостей. Але в деяких приладах може бути дванадцять швидкостей. І щоб знати, як з ними працювати, з кожним позначенням швидкості малюють продукт, для якого ця швидкість призначена.
  • Захист. Ця функція захищає прилад від перегріву і при сильному навантаженні вимикає мотор.

 

Часто міксери забезпечені мірними стаканчиками, лопатками і пристосуваннями для чищення. Що дуже допомагає при роботі. Мити насадки бажано вручну м’якою губкою. Тому що багато матеріалів, з яких виготовлені віночки і гачки, просто заборонено мити в посудомийній машині. Вентиль очищуйте за допомогою зубної щітки і не забувайте продути для повної чистоти.

 

Вкрай важливо не забувати, що віночок призначений для збивання рідкої маси. Наприклад, тісто для млинців або крем. А гачки для більш щільних замісів. Сиру або тіста для пирогів.

 

Не забувайте прибирати електроприлади, такі як міксер, подалі від дітей. Готувати їжу з допомогою міксера краще дорослим.