5 способів розважити дитину в весняні канікули

Untitled-31

Не за горами шкільні весняні канікули, а це значить, що настав час задуматися, як весело і з користю провести цей час. Ми підібрали для вас 5 цікавих і яскравих варіантів, які напевно сподобаються не тільки вашій дитині, але зуміють розважити і вас.

«Уроки виживання», сімейна комедія

Приготуйтеся побачити киноінструкцію для початківців героїв! Женя Лелек — брутальний красень і відважний льотчик. Він знає толк в житті і жінок, цінує свободу і… не любить дітей. Колись він був командиром повітряного судна, а нині керує маленьким літаком, який доставляє вантажі на екзотичний курорт. Одного разу він зазнає аварії на безлюдному острові. Але найжахливіше, що разом з ним на острові виявляється 8-річний хлопчик, смішний і нудний Коля. Так почалася ця весела «гра» на виживання…В головних ролях – зірка серіалу «Молодіжка» Денис Нікіфоров, талановитий киноюніор Ілля Костіков, а також Катерина Волкова (серіал «Вороніни»).

Міжнародний фестиваль ілюзії «Золота магія ХХІ століття»

Десять світових зірок магії з різних країн продемонструють свою фантастичну майстерність на Міжнародному фестивалі ілюзії. У цьому році організатори вирішили сконцентруватися на «видовищною ілюзії». Серед учасників також буде новий переможець Світового чемпіонату з магії. Майстри мистецтва ілюзії перенесуть глядачів у свою неймовірну всесвіт, де реальність і фантастика настільки тісно переплелися, що провести між ними межу практично неможливо. Можливо, їм вдасться перехитрити публіку, яка поженеться за образами, створеними уявою, а можливо, що глядачі не підуть на поводу ілюзій і спробують проникнути в таємниці їх народження. Але поспішні висновки можуть бути помилковими і призвести до ще більш тонкому обману… Адже ілюзіоністи готові піти на все, щоб зберегти свій престиж.

«Невидимі друзі», прем’єра спектаклю

Чарівна історія знаменитого Алана Эйкборна, яка підкорила Бродвей. Дівчинка Люсі загубився між двома світами: справжнім і уявним. Образившись на батьків, вона покликала іншу, чарівну родину. Реальність недостатньо хороша для розсердженої Люсі, і вона отримує все, про що тільки може мріяти дівчинка-підліток: чудово досконалу подругу, непереборного брата, турботливого батька, сяючий свято і навіть можливість чаклувати. Але чи зможе ідеальна сім’я стати рідною? Це зворушлива історія про виховання почуттів, дорослішання дитини, про важку науці прощати й любити рідних людей.

«Тиждень дитячої книги»
Театралізована інтерактивна програма «Тиждень дитячої книги»– це серія вистав за мотивами народних казок і творів письменників-класиків з основної шкільної програми і програми позакласного читання. Перед кожним спектаклем гостей чекає інтерактивна програма, на якій юні гості і їх батьки, подорожуючи по залах музею, з допомогою казкових героїв у цікавій ігровій формі доторкнутися до традицій вітчизняної культури і ближче познайомляться з музеєм.

Виставка «Спортленд – територія дитинства»

Найпопулярніша в акція-виставка, створена для дітей і заради дітей! На «Спортлендє» кожна дитина зможе спробувати себе в нових для нього видах творчості і знайти заняття по душі на рік вперед. Електронні і комп’ютерні, спортивні і рухливі, розвивальні та настільні ігри, пазли, конструктори, найсучасніші і захоплюючі види спорту, і звичайно – всі види хобі, які тільки можна уявити! Все це можна і потрібно спробувати в справі – не без допомоги професійних інструкторів і самих творців ігор, іграшок та спортінвентарю.

На виставці можна записатися в вподобані центри, клуби або секції та отримати консультації кращих педагогів та спеціалістів. І, що, мабуть, найголовніше – допомогти розкрити таланти вашої дитини і дізнатися, що ж йому цікаво насправді. А значить – зробити його трішки щасливішими.