Підгузники для новонароджених

pampers

Марлеві, шиті білими нитками маленькі трикутники, підкладні клейонки під пелюшку, щільні дитячі ковдрочки з натуральної овечої вовни, целофанові пакетики в дорогу – скільки сил і часу даремно витрачали наші мами і бабусі тільки тому, що не було непромокальних підгузників для діток! Почервоніння і попрілості, неспокійний сон і голосний плач немовляти, втома і часто просто безсилля безмірно любить своє чадо матері – всі ці подробиці минулого століття викликають посмішку і трохи – жалість.

Тепер на допомогу нашим діткам прийшли неткані матеріали з розпущеної целюлози і шовкового паперу, еластична бавовняна тканина, «дихаючий» термічний шар… Особливо цей прогрес помітний у дружній нам Японії – адже всі без винятку марки дитячих підгузників їх виробництва просто прекрасні.

Підгузники поділяються на типи: цільні – там є всмоктуючий шар всередині, а також ті, в яких вбираючі вкладиші, а ще оболонка знаходяться окремо. Типи підгузників є також є промокаючі, на кнопках і липучках, або вимагаючі наявності булавочок, непромокальні, натуральні (з бавовни або бамбука), мікрофіброві. Особливо «в ходу» підгузники-трусики Moony і Merries для хлопчиків і дівчаток з ніжними оксамитовими манжетками навколо дитячих ніжок – вони м’яко облягають, не тиснуть, не промокають і розраховані на 9 годин застосування без перевдягань. Роздратування дитячої шкіри практично зведено до нуля – адже до складу кожного підгузника включений своєрідний гранульований вугільний абсорбент, що виключає вбирання вологи дитячою шкірою, і перетворює рідину на гель.

При виборі підгузників найдоцільніше брати одразу кілька їх видів в пробниках – таким чином, покупець матиме можливість порівняння і оцінки. Причому порівнювати і оцінювати буде дитина – точніше, його шкіра. Не забудьте – всі японські підгузники маломерят на розмір! Якщо ваш малюк важить близько 4 кілограмів – краще одягати йому підгузки для 9 кілограм, ніж доношувати до 5-ти кілограм до так званого «переможного кінця». Однак простіше і надійніше поспостерігати за шкірою малюка після зняття підгузників: якщо на його шкірі є характерні попрілості або натяжні видимі сліди від гумок, то саме час міняти тип підгузника! Єдиний мабуть недолік – чим більше важить малюк – тим менше загальна кількість в упаковці підгузників. Однак, більш висока ціна в порівнянні з підгузками інших марок виграє однозначно. Адже якість не завжди означає дешево.