Секс на першому побаченні: бути чи не бути?

1416899561_7374960_original

Незважаючи на те, що часи змінилися, і секс більше не є суб’єктом табу, все ж ще залишається актуальним питання: займатися сексом на першому побаченні, чи ні? Якщо так, то, як це сприйме чоловік? Чи є майбутнє у таких стосунків? Що піде за першим побаченням, що завершилося сексом? З цього приводу думки людей кардинально відрізняються один від одного. Деякі чоловіки схвалюють і навіть заохочують поведінку дівчат, які готові віддатися партнерові на першому побаченні, вважаючи їх просунутими, що йдуть в ногу з часом, не обтяженими дурними упередженнями та принципами, які хочуть отримати від життя все найкраще і в повному обсязі. Насправді це лише те, що вони висловлюють привселюдно, але це зовсім не означає, що так вони і думають. Внутрішній голос підказує їм зовсім інше: якщо дівчина не встояла перед спокусою зайнятися сексом на першому ж побаченні, де гарантія, що вона не повторить це з кимось іншим Значить, не варто витрачати на нього дорогоцінний час і тим більше думати про спільне майбутнє.

І жінки сприймають секс на першому побаченні по-різному. Наприклад, незважаючи на те, що практично всі жінки стверджують, що секс на першому побаченні для них неприйнятний, насправді, виявляється, що багато з них просто недоговорюють. Якщо чоловік, з яким вони погодилися піти на побачення, їм недостатньо подобається і більше зустрічей з ним вони не планують, то у них виникає думка: «А чому б не зайнятися сексом, який ні до чого не зобов’язує?». Всього лише ніч бурхливого сексу і нічого більше! Однак якщо чоловік зацікавив жінку серйозно, їй приємно з ним спілкуватися і проводити час, він розумний і має почуття гумору, то, швидше за все, при першій зустрічі сексу не буде.

Якщо бажання поринути у вир з головою настільки велике, що просто немає сил відштовхнути партнера і утриматися від сексу, то кілька козирів у рукаві будуть незайвими. Таким чином, коли він задає питання: «підемо до тебе чи до мене?», не поспішай запрошувати його в свій будинок. Можливо, секс тобі не сподобається і інтерес до чоловіка згасне. В цьому випадку тобі буде легко уникнути подальшого спілкування з ним, адже він навіть не буде знати, де ти живеш.

Якщо після проведеної разом ночі, ти прокидаєшся, а партнера і слід прохолов, не дзвони йому, не пиши йому повідомлення на мобільний телефон, не завалюй його листами, відправленими на електронну пошту. Залиш його в спокої! Все в його руках. Якщо ти будеш йому потрібна, він проявить ініціативу і зробить все від нього залежне, щоб знову з тобою зустрітися.

Чим відрізняється чоловіче сприйняття сексу на першому побаченні від жіночого?

Безумовно, кожен чоловік хоче затягнути жінку в ліжко, так як ступінь чоловічого збудження в кілька разів вище жіночого. У чоловіків виникає бажання зайнятися сексом при одному погляді на жінку, яка приваблює його в сексуальному плані. Для них зовнішність і статура представниць слабкої статі є головним критерієм оцінки жіночої краси. У жінок справа йде інакше. Зовнішній вигляд молодої людини має для них другорядне значення. Куди важливіше для жінок сентиментальна і емоційна сторона питання. У більшості випадків, щоб віддатися чоловікові, їм необхідно відчувати до нього теплі почуття, які в подальшому переростають у справжню і щиру любов. У чоловіків все набагато простіше в цьому плані. Ніяких особливих емоцій по відношенню до жінки вони не відчувають щонайменше протягом перших 5-ти зустрічей. Тому погодитися на секс на першому побаченні може стати фатальною помилкою для жінки, яка сподівається дістати чоловіка як чоловіка.

Зрештою, займатися чи ні сексом на першому побаченні – особистий вибір кожної людини. У всіх свої принципи, правила і цілі. Тому ніхто не має права засуджувати або, навпаки, схвалювати той чи вибір дорослої і самостійної особистості, повністю віддає собі звіт у своїх діях.