Секс під час місячних

1416899239_1345641658_vyideleniya-krovyanistyie22

Кожна дівчина напевно замислювалася над тим, чи можна займатися сексом в період менструації і будуть якісь наслідки від цього. Під час місячних дівчина і так отримує не самі приємні відчуття, а якщо ще й займатися сексом, то чи буде це взагалі добре?

Є також думка, що займатися сексом в період місячних категорично не можна, але це не зовсім так. Така думка пішла не від вчених, а від віруючих. Вся справа в тому, що давним-давно люди вважали, що в період місячних жінка є брудною, тому в цей час з нею не варто входити в статевий контакт. Навіть зараз багато релігій ставляться до дівчат, у яких червоні дні календаря, зі своїми дивацтвами. Так, наприклад, дівчата мусульмани в ці дні не готують їжу, а селяни не причащаються, не ходять до церкви і не хрестять дітей.

Саме з цих причин багато дівчат налагоджують секс на час, коли не будуть йти місячні. Також дуже велика кількість жінок просто впевнені в тому, що якщо займатися сексом в період менструації, то можна дуже сильно нашкодити не лише своєму здоров’ю, а й здоров’ю свого партнера.

Але чи правда це все? Насправді ж заняття сексом в період місячних можливі як теоретично, так і практично. Є лише декілька основних правил, завдяки яким жінка залишиться задоволеною і здоровою.

Дуже велика кількість фахівців-сексологів впевнені, що для дівчини під час критичних днів, секс може доставляти навіть більш приємні відчуття, ніж у звичайні дні. Вчені пояснюють це тим, що під час місячних у дівчини кардинально змінюється гормональний фон у результаті чого іноді жінки навіть сильніше мріють про сексуальної близькості. А деяких дам в цей період навіть зводити з розуму всього лише одна думка про те, що чоловік готовий до статевої близькості до неї навіть під час місячних.

Найголовніше під час місячних, для жінки, щоб ваш чоловік сам виявив до вас інтерес. Бо є певна кількість чоловіків, які гребують займатися зі своєю жінкою сексом, коли її організм очищається. Але якщо чоловіка нічого не бентежить, то можна сміливо займатися цим в будь-який день місячних, незалежно від кількості крові, що витікає. Також з наукового погляду вже доведено, що секс може посприяти тому, щоб болі внизу живота були не такі сильні. А як відомо практично кожна дівчина страждає від серйозних хворобливих відчуттів в цей період місяця.

Як чоловіків, так і представниць слабкої статі найчастіше хвилює одне питання – чи можливо завагітніти під час менструації? Всі лікарі стверджують, що такий шанс існує. Тому для того щоб цього не сталося необхідно бути досить обережними у цій справі. Це можна пояснити тим, що навіть якщо менструальний цикл у жінки встановлений, то все одно, коли відбудеться момент овуляції ніхто не може сказати точно. Безсумнівно, найкращим способом захисту в цей період, так і в усі інші залишаються презервативи. Завдяки даному виду контрацепції можна не тільки убезпечити себе від не бажаної вагітності, але також і не дозволити різним мікробам, і інфекції потрапити у ваш організм. Для того щоб чоловіки не відчував дискомфортних відчуттів під час статевого акту з дівчиною у якої відбуваються виділення, також краще всього використовувати саме презерватив. Багато жінок дуже ніяковіють, що у них відбуваються місячні і тому дуже часто відмовляють своєму чоловікові в близькості. Але це все марно. Ні до чого відмовляти собі в задоволенні, якщо чоловік зовсім не проти, а навіть навпаки, за.