Що може викликати больові відчуття в період інтимного контакту

0c26c02363e2dd53bf4487936b0d06e6

Досить багато жінок стикаються з проявом болю в період інтимної близькості. Слід зауважити, біль під час близькості може характеризуватися різними ознаками, що залежить від причини її появи. Неприємні відчуття і біль можуть свідчити про наявне захворювання за частини гінекології, а не тільки сухості інтимних органів або близькість їх розташування.

Під основними причинами можна виділити вузький вхід у піхву, що також може викликати хворобливі відчуття в період статевого акту, причому не тільки під час процесу позбавлення цноти. Необхідно помітити, що дама, яка має сексуальний досвід, після декількох тижнів утримання може відчувати під час сексу значний дискомфорт, адже за цей період піхва звужується. Посилити неприємні відчуття можуть стрімкі рухи партнера або великий розмір його статевого органу. В цьому випадку можна з легкістю виправити ситуацію: жінці необхідно попросити партнера не поспішати, чоловік повинен переконатися у тому, чи достатньо збуджена його дама, оскільки наявність природної змазки полегшить інтимну близькість, зробить її приємною.

У деяких дівчат дискомфорт проявляється при використанні в період статевого акту такого засобу контрацепції як презерватив. Багато звикають до незахищеному контакту, значною мірою відчуваючи різницю з презервативом і без нього. Надчутливі жінки відчувають тертя презерватива про зовнішні статеві органи, які при відсутності необхідного збудження стають досить болючими. Як і в вищеописаної ситуації, дискомфорту можна уникнути, лише варто продовжити час прелюдій і під час інтимної близькості здійснювати менш різкі рухи.

Варто зазначити, що біль при заняттях любов’ю може виникати з-за присутності в житті жінки психологічних проблем. Приміром, у жінки має місце підсвідомий страх перед інтимною близькістю, саме він здатний спровокувати скорочення м’язів піхви при спробі партнера приступити до дії. Це так званий вагінізм, з якими навряд чи вийде впоратися поодинці. Лікування захворювання має проходити під контролем гінеколога і психолога.

Якщо дискомфорт відчуттів під час близькості супроводжується сверблячкою, найімовірніше, у жінки має місце грибкове захворювання. Варто зауважити, що при інфекції дама може не спостерігати підозрілих виділень. У сформованій ситуації необхідно звернутися до гінеколога, лікар зможе спростувати або підтвердити побоювання жінки. Якщо аналізи будуть в нормі, а перераховані вище симптоми не вщухають, дамі необхідно змінити засіб для інтимної зони, віддати перевагу предметів нижньої білизни з натуральних тканин.

Трапляється, що жінка відчуває біль в спині під час інтимної близькості, до того ж стають болючими менструації, можливо, це ознаки фіброми – пухлини матки. Дамі слід негайно відвідати лікаря гінеколога.

У тому випадку, якщо передменструальні болі тривають під час всієї тривалості місячних або в період близькості, посилюючись при інтенсивному проникненні чоловічого статевого органу, можливо, це причини ендометріозу, який також вимагає уваги фахівця, інакше захворювання здатне спровокувати безпліддя.

Крім перерахованих вище причин виникнення болю в період заняття сексом, можна виділити й інші підстави, які позбавляють даму можливості відчувати приємні відчуття. Необхідно зауважити, що біль при статевому контакті протиприродне явище, і якщо воно виникає, слід негайно звернутися до фахівця.