Утримання від сексу

1416899940_stop-sign-by-wife

Всі лікарі стверджують, що утримання від сексу протягом дуже тривалого періоду дуже погано може позначитися на здоров’ї, як чоловіків, так і жінок. Утримання найбільш позначається на людях, що знаходяться в самому розквіті своїх сил. Один з російських психологів запевняє, що утримання на чоловіків чинить фізичний вплив, а на жінок психологічний. Саме у дівчат відбувається досить часто утримання від сексу, все тому, що представниці прекрасної статі не бажають, спати з ким попало. У чоловіків ця проблема вирішується набагато простіше, якщо у них немає коханої дівчини, то вони йдуть до тієї, що не проти бути з ними, після чого задовольняють свої потреби. Але є такі моменти, коли у чоловіків відбувається вимушене утримання, наприклад, у період служби в армії.

Коли ми займаємося сексом, у нас організм виробляє ендорфіни, які позитивно впливають на наш настрій і загальний психологічний стан. Якщо цей елемент не виділяється, то в такому випадку збільшується імовірність знаходження депресії. Звичайно, є вихід з такої ситуації, можна їсти шоколад і займатися спортом. Саме завдяки цьому також відбувається процес виділення ендорфінів. Але вченими вже давно було доведено, що повністю замінити секс цими складовими не можливо і в тому випадку, якщо людина не займається любов’ю, то можливо буде відбуватися неконтрольована агресія.

У дівчат досить часто при довгому утриманні відбувається відсутність оргазмів. Це відбувається з-за того, що мозок, при довгій відсутності сексу просто забуває, як це відбувається. Саме тому відмова дівчат від сексу може спричинити за собою такі наслідки.

Якщо відбувається утримання більш ніж один рік, то після цього періоду, будуть відбувається зміни в організмі чоловіків і жінок. У чоловіків наслідком може бути втрата потенції, а у жінок як вже було раніше сказано можливість втрати оргазму. Але виправити таку проблему можна за допомогою лікарів, але далеко не завжди це допомагає.

Якщо у вас довгий час не було сексуального життя, а потім різко почали ним займатися, то не потрібно вважати, що часте заняття сексу поверне організм у відповідний режим. Займатися сексом потрібно виключно тоді, коли вам цього хочеться. Ні в якому разі не варто змушувати себе, бо це не допоможе позбутися від великої кількості різноманітних проблем. Щоб не говорили і не радили ваші друзі з приводу періодичності заняття сексом саме правильне рішення, це слухати тільки свій організм і своє бажання.

Утримання від сексу у чоловіків.

Якщо чоловік звик до нормального сексуального життя і в один момент відбувається статеве утримання, то необхідно знати, що в такому випадку може виникнути бажання до онанізму або ж буде відбуватися процес полюції. Онанізм найбільш поширений серед молоді. Лікарі стверджують, що нічого поганого в цьому немає. Так, за статистикою, якщо займатися онанізмом, то після отримання сексуального досвіду ця звичка втрачається. У таких людей немає жодних проблем зі спілкуванням протилежної статі, тому після частого заняття онанізмом він може спокійно повернутися до статевого життя.

Утримання від сексу у жінок.

Кожна жінка повинна знати, що якщо у її нового партнера було тривале утримання від сексу, то у нього може дуже швидко відбуватися оргазм. Це може мати дуже серйозні наслідки для дівчини, так як холодність до сексу.

Секс – це потреба організму, тому не слід відмовлятися від цієї насолоди.