5 популярних помилок, що стосуються відносин з чоловічою статтю

14_fotolia_1820692

П’ять найбільш популярних помилок, що стосуються відносин з чоловічою статтю

Абсолютно кожен з нас мріє про ідеальні стосунки, які будуть тривати все життя. Але часто наші мрії перетворюються в утопії з-за нав’язаних суспільством стереотипів, в які ми продовжуємо вірити. Але якщо бездумно керуватись чужими порадами, то бажаного можна так і не досягти. Нижче представлені найбільш поширені помилки про стосунки з чоловіками. Слідуючи нашим інструкціям, ви зможете захистити себе від помилок!

1) Гучний голос допоможе йому зрозуміти вас.

Ні для кого не секрет, що жіноча стать від природи більш емоційна, ніж чоловіча. А тому, щоб домогтися згоди на якесь запитання, жінка починає говорити на підвищених тонах. Більшість дам пояснює це наступним чином: якщо розмовляти з партнером гучним голосом, то він краще зрозуміє суть прохання, а, значить, негайно приступить до його виконання.

Насправді ж ситуація зовсім інша. Чоловіка дратує гучна інтонація, а якщо він ще буде не в настрої, то, може, взагалі відмовитися від виконання прохання. Нерідко саме ця помилка повторюється прекрасною половиною людства, зважаючи на те, що чоловіки неохоче погоджуються на прохання лише тому, щоб партнерка заспокоїлася. Природно, не завжди це обертається виконанням бажаних вимог.

2. Ідеальний хлопець – це не плід фантазій.

Будь-яка дівчина мріє про ідеального супутника життя. Однак варто усвідомити, що в кожній людині є не тільки позитивні, але і негативні сторони. І в цьому немає нічого поганого. У пошуках ідеального хлопця може пройти вічність, і ви ризикуєте не помітити того чоловіка, який зробив би вас по справжньому щасливою.

3. Сильна половина людства не схильна до вірності і уникає серйозних відносин.

Повноцінні чоловіки хотіли б зустріти ту жінку, з якою можна прожити до кінця життя. Адже ця мета і є основним чинником багатьох знайомств і побачень.

Психолог із США — Ендрю П. Смайлер дав визначення укоріненого міфу про те, що чоловіки уникають серйозних стосунків. Назвав він його «стереотип Казанови». Згідно з міркуванням психолога, потреба в постійній партнерці пояснюється фізіологічними факторами. Ніхто і не сперечається, що чоловік за рік може запліднити сотню жінок, але тоді він не буде впевнений, що його гени будуть передані наступному поколінню. Правильніше буде залишатися поруч з однією партнеркою, щоб бути впевненим у тому, що його діти виростуть здоровими і передадуть гени своєму поколінню.

4. До серця чоловіка можна дістатися лише за допомогою його шлунку.

Багато люблять смачно поїсти, але ще необхідно стежити за тим, щоб ця їжа була корисною. Але виключно накритим столом захоплення від партнера вам не домогтися. Якими б гарними знаннями в області кулінарії жінка не володіла, але якщо вона виглядає недоглянутий, то і прихильності отримати їй не вдасться.

Рекомендується акцентувати увагу на своєму зовнішньому вигляді, а також на розумовому розвитку. У освіченої і начитаної красуні є більше шансів створити міцні узи, ніж у тієї, хто відмінно готує, але виглядає непривабливо.

5. Головне, розум, а не краса.

У сучасному світі більшість чоловіків бажають взяти в дружини начитану і цікаву особу, але стверджувати, що зовнішній вигляд не має значення – глобальна омана. Важливо пам’ятати про те, що продовження роду відіграє головну роль у взаєминах між чоловічою і жіночою статтю. Жінка, що володіє, приємною зовнішністю сприймається сильною статтю як здорова, слід чого, прекрасно підходить на роль майбутньої матері його дітей. Саме тому жінка повинна бути не лише освіченою, але присвячувати час по догляду за своєю зовнішністю.