Як закохати в себе чоловіка

2-man-love

Питання про можливості закохати в себе будь-якого чоловіка здаються дуже актуальними для більшості жінок. Адже кожна має мрію про те, щоб знайти свою другу половинку і стати щасливою. Більш того, що секрет любові вже розгаданий. Наука, нарешті, відповіла на питання: що запалює любов, що вбиває, що робить її вічною. І як збудити її в іншому, ми сьогодні і дізнаємося.

В цілому, є зовсім прости прийоми поведінки, які допоможуть закохати у себе будь-кого. Вивчи і застосуй їх:

1. Соціологічні дослідження доводять, що, чим більше ми спілкуємося з потенційним партнером, тим більше ми подобаємося йому. Емоційну прив’язаність можна викликати практично до будь-якій людині. Тому, як тільки ти познайомишся з приємним для тебе чоловіком, шукай вдалі випадки провести з ним час, щоб він міг звикнути до тебе. Поступово при постійному спілкуванні ти почнеш подобається йому більше. Так що на початку зародження майбутніх відносин забудь про те, щоб бути в стороні. Навпаки, знайди привід, щоб частіше бувати разом. Але не перегинай палку. Не варто нав’язуватися. Дотримуйся золотої середини. Давай і йому проявити ініціативу.

2. Як відомо, у будь-якого чоловіка дуже багато дій побудовано на інстинкті мисливця. І якщо жінка швидко здається йому в полон, то вона стає для нього нецікавою і легкою здобиччю. І навпаки, якщо жінка впевнена в собі і незалежна, тим більше чоловікові хочеться завоювати її прихильність.

3. Серед вчених існує думка, що для вироблення симпатії, необхідно більше дивитися один на одного. Цікавий факт: закохані пари можуть дивитися один на одного більше, ніж 75% від часу розмови. Звичайні ж люди дивляться один одному в очі приблизно тільки 45% часу спілкування. Це можна використовувати, щоб закохати в себе чоловіка. Прямий інтенсивний контакт очей, згідно з дослідженнями вченої з Гарварду Хелен Фішер, призводить до порушення первинної зони мозку, що викликає одну з двох основних реакцій – наблизитися або відступити. Прямий погляд підсвідомо викликає сильне хвилювання, схоже, в деякій мірі на почуття страху.

Коли ти дивишся прямо і впевнено в чиїсь очі, це змушує його тіло виробляти хімічні речовини, схожі на фенілетиламін, які викликають у нього відчуття закоханості. Таким чином, встановлення довірчого контакту очей з об’єктом свого інтересу – це один з перших кроків, щоб він зміг відчути себе закоханим в тебе.

4. Приймай його залицяння, компліменти і подарунки з вдячністю. Тепло і ласка цих моментів відіб’ється на вас двох. Зусилля, витрачені чоловіком на пошук подарунка, сконцентрує всі найкращі спогади, сприяючи ідеалізації тебе в його очах. І, як наслідок, ти почнеш подобатися йому ще більше. А твоя вдячність буде для нього стимулом зробити для тебе приємне і в наступний раз.

5. Виявляй інтерес до того, що приносить задоволення партнеру. Це може бути вид спорту, яким він захоплюється, його робота, або його захоплення.

6. Намагайся бути завжди в гарному настрої. Відповідай посмішкою на його жарти, смішні розповіді, не виявляй байдужість. Він буде радий, що розсмішив тебе. Але не перегравай. Нещирість – не найкраща основа для відносин.

7. Не соромся говорити про те, що тобі в ньому подобається. Чоловікові потрібно відчувати свою неповторність, індивідуальність, мужність. Так чому б тобі не сказати йому про те, що тобі в ньому подобається? Це може бути що завгодно: його манери, стиль одягу, начитаність, ерудованість, вміння готувати. Вибери те, що тебе особисто в ньому приваблює.

8. Питай у чоловіка ради. Дай йому себе переконати. Допомагаючи тобі, чоловік буде відчувати відповідальність за тебе.

При цьому не забувай, що думка про тебе складається в перші 30 секунд спілкування. А потім лише доповнюється і корегується при подальшому спілкуванні. Тому дуже важливо сподобатися йому вже з першої зустрічі. Спочатку будь уважна, підготуйся до зустрічі. Зверни увагу на манеру своєї мови, міміку, ходу, зовнішність і одяг. Будь жіночною, чуттєвої і спокусливою, тоді у тебе будуть всі шанси закохати в себе будь-якого чоловіка!

ЦИТАТА

Чоловік любить звичайно жінок, яких поважає: жінка звичайно поважає тільки чоловіків, яких любить. Тому чоловік часто любить жінок, яких не варто любити, а жінка часто поважає чоловіків, яких не варто поважати.