Чи легко пробачити зраду чоловіка? Чи це можливо зробити?

u171

Випадково дізнавшись про зраду, багато скривджених дружини не знають, як правильно діяти, як варто на це реагувати: можна просто плакати і лежати в ліжку, а можна всі його речі викинути з вікна. Справа ваша і не варто переконувати скривджену жінку. Однак можна осмислити все і розшукати рішення проблеми.

«Пробачити чи зраду чоловіка?» – ось важливе питання.

Якщо пробачити чоловіка-зрадника тільки тому, що твоя шалена любов понад усе, то це стане запереченням дійсності. Є варіант поїхати на час, щоб побути наодинці і зрозуміти для себе, що не проживеш без нього. Є багато способів розвитку подій, але варто спочатку в собі розібратися: чи можлива спільна життя з болючим осадом на душі, чи все ж таки збереження шлюбу вище цього…

Щоб знайти рішення подальших вчинків потрібно подивитися на ситуацію з іншого боку. Це як? подивися на ситуацію, як ситуацію інших людей, або на ситуацію героїв серіалу, або зробимо вигляд, що ця ситуація відбулася як би в альтернативній всесвіту, а ми судимо з боку. Щоб почати міркування розпочнемо з причини зради. Не погано б було зрозуміти, що чоловіка підштовхнуло піти «наліво»? Що йому не так? А може причина криється зовсім не в ньому?

Інша любов може виявитися причиною зради. Любий чоловік зустрів іншу жінку і полюбив її без пам’яті. Ніхто від цього не застрахований: ні слабка стать, ні сильна. Від попадання стріли кохання амура в серці ще нікому не вдавалося уникнути.

Друга причина зради: зрада категорії «вимушена». Це може мати місце, коли секс неминучий при збереженні робочого місця. Коли начальник або начальниця прямим текстом заявляє про це. У такій ситуації можна зрозуміти, якщо це місце дійсно важливе. Судити, звичайно, скривдженому.

Буває причина «секс по п’яні». Чоловік, звичайно, не може про це і згадати нічого. У тверезому вигляді, можливо, він ніколи на це б не пішов. В цю обставину потрібно стежити за станом і кількістю спиртного. Тут може опинитися в такій ситуації кожен, але все ж судити скривдженої дружини.

Зрада може бути причиною помсти. Це можливо, коли подружжя посварилося, або чоловік знайшов можливість помститися за витівки дружини в минулому. Це чоловік буде вважати «нормальним відмазкою» сталася ситуації.

Бувають спалахи колишньої любові. Зустрів він жінку, колишні почуття нахлинули хвилею. Він і вона піддалися на провокацію почуттів, але у кожного своя дорога. Все було тільки один раз, подальшого ніколи продовження не буде. Уникнути такої ситуації не вдалося на сто відсотків ще нікому.

Тепер з’ясувавши причину, потрібно роздумувати над такими дійствами.

Відразу скажу «око за око» тут не підходить. Сімейні відносини погіршаться від цього. До того ж совість мучить виразно всіх: мучитись належить обом. «Клин клином вибиває» – розлучення, скандали, різні крайнощі вже точно не збережуть шлюбу. За цих обставин варто подумати, чи потрібен шлюб або вам варто розірвати відносини зовсім. Ось ще: погрожувати чоловікові, звичайно, не варто. Принижуватися перед ним не треба. Легше нікому не буде від цього. Поправці відносин це не посприяє.

Наостанок треба сказати, перед тим як йти на заходи, які потрібно зрозуміти, чи потрібен в майбутньому цей шлюб, варто його зберегти, а може, необхідні найпростіші зміни в собі і почати життя наново. Чистий аркуш спільного життя завжди можна почати писати при бажанні обох сторін. Адже багато пар після тривалого розриву сходяться і живуть щасливим життям.

Подумайте, може, варто мінятися, а не йти на крайні заходи. Все може налагодитися, і зрада стати просто неприємним моментом життя.