Чоловічі хронічні зради

infidelity-1000x835

Чоловік покликаний здобувати, перемагати, підкорювати, що і штовхає його на постійне полювання на прекрасну стать. Це не тільки війна з жінками, але і чоловіка з самим собою. Чоловік міркує «Як це я не можу її підкорити». А з такою мораллю моральні аспекти глухі. Це не про чоловіків. Приказка «З милим і рай в курені», не для справжнього чоловіка. Мізки у чоловіків працюють не так як у жінок. Поки у кожного з них працює «головна голова». Він і не буде думати, що він робить щось непристойне. Етика і естетика – не про нього. А от коли чоловік хворіє, у нього ослабне потенція, він прямо чи побічно стане залежати від жінки. Ось тоді, може бути, він візьметься за розум. Але тільки в одному цьому випадку, але не інакше.

Де чоловіки полюють і на кого?

Модель полювання №1.

Як підвищити чоловікові соціальний статус і зайняти гідне місце в суспільстві.

Поліпшення соціальних умов за рахунок зв’язку з високопоставленим співробітником, або мотив «Підлеглий – коханець». «Там де працюю – там і полюю». Це найпоширеніший з сучасних мотивів чоловічих зрад. Все до цього йде: і загальні корпоративні вечірки, і свята, і презентації. Робота – це як дім рідний. А що тут такого. З’являється гасло життя «Начальниця насідає, а я і не проти, що від мене убуде?» Одне тільки, ось, дружину чоловік втрачати не хоче, а значить, з’являється психологічний синдром «Тільки б от дружина не впізнала», а так мене все влаштовує, нехай іде, як іде. У цієї проблеми страждає тільки жінка – начальник, яка обрала тактику «Виведу з сім’ї», але, як правило, чоловік залишається у сім’ї, так як йому і вдома не погано. А навіщо все міняти? Полював і додому. Якщо чоловік піде з сім’ї, але не до начальниці. Чому? Піде шукати там, де можна пополювати. А сімейні чвари, звинувачення – не для нього. У цій моделі поведінки у виграші ніхто не залишиться. Все виявляться жертвами обставин. Тільки хто постраждає більше, а хтось менше.

Модель полювання №2.

Статус сім’ї обтяжує і виносить мозок.

Пройшло після вступу в шлюб 5-10 років, а очікуваного ефекту так і не відбулося. Дружина, діти, соціальні проблеми. Хіба про це мріяв чоловік, вступаючи в законний шлюб? Сталося не зближення, а відчуження. І в цьому випадку не рятують ні діти, ні сімейні цінності. Найкраще відпустити ситуацію на вибір чоловіка і відправитися на чергове полювання.

Модель полювання №3.

Я зустрів море нової любові і знайшов ту єдину і неповторну.

У цьому випадку, шантаж дітьми, дачею квартирою не допоможуть. Чоловік розуміє, що відносини прийшли в глухий кут. І їх не реанімувати. Утримувати марно. В народі кажуть «Біс в ребро». Як правило, це солідні чоловіки, яким «старі дружини» не потрібні. Поруч з ними вони відчувають себе погано. Їм нагадують про їх вік, болячки. А в нових відносинах все просто, прозоро, їм по 18 років, а значить, молоді, красиві і щасливі. А що чоловік може захворіти, можуть загостритися забуті хвороби…. Про це він не думає. Він оживає новими емоціями і відносинами. У нього нова любов. І як у казці А. С. Пушкіна «Про рибака і рибку» чоловікові доведеться повернутися до «старого корита», як показали останні прогнози статистики. А ось чи прийме його сім’я – це відкрите питання.

Модель полювання №4.

Чоловіка «пиляли», він і пішов

Низька значущість чоловіка в сім’ї та його достоїнств – це головна причина нерозуміння і як наслідок зради, які переростають в розлучення і розрив відносин. Він шукає жінку, для якої він має значущість.

Модель полювання №5.

Непокірність жінки – привід для зради.

Негатив, по відношенню до жінки зростає день від дня. Нескореність дратує. А якщо миру в родині немає, то такий шлюб приречений на зради і як підсумок – розрив відносин.

Модель полювання №6.

Помста – відповідь на зраду дружини.

Треба сказати, що як така помста, дуже рідко зустрічається. І, тим не менш, жінка сама дає привід, щоб чоловік пішов «наліво». Вона змінила, а чоловік терпіти не буде, хоч це й було один раз. Філософія чоловіка «Жінці не можна, а нам чоловікам можна», є головною у мотивації зради і її виправдання.

Модель полювання №7.

Ходи хоч куди, а додому пустять

Жінка любить, вона по натурі жертвенна, а значить, і прощати буде стільки, скільки потрібно. Зобов’язує сім’я, діти, громадська думка, статус. Жінка залежить від чоловіка матеріально. А тому руйнувати сім’ю не буде. Головний девіз жінки «Закрити або прикрити очі», зробити вигляд, що не бачиш. Як правило, це модель нерівних шлюбів, де жінка залежить від чоловіка.

І як розпізнати зраджує чоловік?

Подивимося деякі ознаки, а їх декілька:

• Яскраво виражене відчуження до дружини і до домашніх;

• Надмірний шопінг, фітнес клуб;

• Регулярний душ, зміна гардеробу, дорога парфумерія;

• Окремий відпочинок від сім’ї, відчуження від інтиму;

• Дратівливість, пізні візити, «зникнення справах», часті відрядження;

• Значні фінансові витрати, поява подарунків, без причини;

• Приховує свій мобільний телефон, не залишає на видному місці, напружений в спілкуванні і сексуальної близькості;

• Називає друзів по імені-батькові та інше.