Морозильні та холодильні ларі «Бірюса»

holodilnik-birusa

Морозильні ларі від виробника «Бірюса» забезпечують якісне зберігання і заморожування. Вони підходять для різноманітного використовування. Техніка розроблена з урахуванням умов зберігання швидкопсувної продукції, яка потребує охолодження і заморожування.

Компанія «Бірюса» є провідним брендом. Перші моделі холодильного обладнання нею були випущені ще в 1964 році. З тих пір бренд завоював чимало нагород, високих експертних оцінок і позитивних відгуків як від звичайних споживачів, так і від комерційних компаній. Якість продукції зазначеної торговельної марки не поступається закордонним аналогам, а вартість є більш демократичною. При виробництві шаф та інших видів холодильного та морозильного обладнання завод використовує інноваційні технології, високоякісні імпортні комплектуючі. Останні поставляються відомими виробниками – «Самсунг», АСС, «Данфосс» та іншими.

Морозильний Лар Бирюса відрізняється високим рівнем надійності. Техніка демонструє безперебійну роботу в умовах підвищених температур та вологості повітря. Виробник приділяє величезну увагу можливості економії енергетичних ресурсів. Практично всі вітрини забезпечуються спеціальними системами, що дозволяють істотно знизити споживання електроенергії. Зовнішні характеристики обладнання відрізняються естетичною привабливістю. При великій місткості ларі мають досить компактні і ергономічні параметри.

Морозильні та холодильні агрегати представлені у великому асортименті. Це модифікації з прямими і гнутими скляними кришками, а також з глухими дверцями. Обсяги скринь варіюються в різних межах, що дозволяє власникам підібрати оптимальне рішення з урахуванням площі. Для виробництва обладнання застосовуються високоякісна сталь, порошкові барвники, гігієнічний полістирол. Ларі оснащуються стаціонарними опорами або коліщатами, електронними узами контролю. Виробник надає гарантію на 3 роки і обіцяє ефективну роботу техніки протягом не менше 7 років.