Про типи чоловічого характеру

b4353a7f8c

Дуже часто стан закоханості заважає жінці об’єктивно поглянути на свого обранця. Лише через деякий, іноді досить тривалий час жінка розуміє, що її чоловік зовсім не такий, яким вона його собі уявляла. В результаті все закінчується розривом відносин, або жінці доводиться все життя терпіти і підлаштовуватися під обранця. Для того щоб вчасно розпізнати, з яким чоловіком довелося мати справу, необхідно чітко знати різновиди чоловічих характерів і те, як вони проявляються. В залежності від типу характеру можна підібрати правильний підхід до своєї другої половинки.
Умовно можна виділити наступні основні типи характеру чоловіків: чоловік-тиран, чоловік-хлопчик, чоловік-нарцис і чоловік-батько.

Чоловік-тиран

Чоловіки цього типу дуже агресивні, недовірливі і підозрілі. Вони схильні принижувати жінок, причому як психологічно, так і фізично. В колі друзів рідко позитивно відгукуються про жіночу стать, можуть прилюдно образити свою дівчину. Тирани дуже дратівливі, навіть коли на це зовсім немає приводу.
Чоловіки цього типу рідко роблять компліменти, зате дуже люблять підкреслювати недоліки своєї другої половинки. Тим самим вони намагаються вкоренити у свідомості жінки думку про те, що, крім нього, з нею ніхто не буде, так як кращого вона не гідна. У свою ж адресу критики ці чоловіки не терплять.
Нерідко чоловіки-тирани схильні до рукоприкладства, за рахунок чого намагаються підкреслити свою владу і самоствердитися. Свій вчинок вони пояснюють просто: «Сама винна».

Як розпізнати чоловіка-тирана? На початку відносин буває досить складно визначити, що чоловік відноситься саме до цього типу. Тирани ретельно приховують свою сутність, зачаровуючи жінку своїм благородством і красивими залицяннями. Перший час, образивши партнерку, вони довго просять вибачення, обіцяють, що подібного більше не повториться. Проте через якийсь час переконують жінку, що така його поведінка є нормою, і в усьому лише її вина.

На початку відносин жінку повинно насторожити, якщо чоловік легко приходить у лють, втрачає над собою контроль, навіть коли ситуація того не вимагає. Чоловік-тиран може критикувати друзів і родичів партнерки, постійно робити їй зауваження. Також ці чоловіки спеціально намагаються спровокувати почуття ревнощів у своїй обраниці.
Правильний підхід до чоловіка-тирана. Для початку, жінка повинна визначити для себе питання: «А чи варто шукати підхід до такого чоловіка?». Якщо справа доходить до рукоприкладства, то відносини однозначно потрібно розривати. Якщо ж все обмежується моральним приниженням, то можна спробувати виправити ситуацію. Перш за все, жінці необхідно підняти свою самооцінку, перестати жаліти себе і постаратися не піддаватися на провокації партнера.

Чоловік-хлопчик

Чоловіки цього типу схильні до несамостійності і нерішучості. Вони не вміють самостійно справлятися з проблемами, приймати важливі рішення. У кар’єрі ці чоловіки найчастіше не дуже успішні, так як намагаються займати посаду, що вимагає мінімальної відповідальності. З чоловіком-хлопчиком жінка ніколи не зможе відчувати себе захищеною. Не варто розраховувати на допомогу і підтримку з його боку. Чоловіки цього типу, як правило, мають дуже тісні стосунки зі своєю матір’ю, яка завжди буде для них на першому місці.

Як розпізнати чоловіка-хлопчика? На відміну від попереднього типу чоловіків, розпізнати чоловіка-хлопчика досить легко. Як правило, ці чоловіки живуть з батьками, хоча мають можливість проживати окремо. Ініціатива у відносинах найчастіше виходить від жінки. Ці чоловіки рідко будуть дзвонити першими, вибір того, як провести вечір, який подивитися фільм вони також будуть надавати своїй обраниці. При виникненні навіть незначних проблем чоловік-хлопчик буде просити ради, намагатися відкласти їх рішення.

Правильний підхід до чоловіка-хлопчика. Даний тип чоловіка підходить для владних і самовпевнених жінок, так як ніколи не буде претендувати на їх головну роль у сім’ї. Якщо жінка готова вирішувати всі питання сама, піклуватися та оберігати свого чоловіка, то проблем у відносинах не виникне. Щоб поступово привчити такого чоловіка хоч до якоїсь відповідальності і самостійності, необхідно надавати йому можливість вирішувати спочатку незначні і легкі, а потім більш серйозні питання. Проте на це потрібно досить багато часу і терпіння. Обраниці чоловіка-хлопчика дуже важливо постаратися подружитися з його мамою і змиритися з тим, що вона для нього завжди буде найважливішою людиною в житті.

Чоловік-нарцис

Відносини чоловіків цього типу будуються, насамперед, на любові до власної персони. Вони постійно чекають від жінки захоплення і похвали, у всьому прагнуть бути лідерами і рідко прислухаються до чужої думки. Такому чоловікові комфортно буде з жінкою, готовою обожнювати все його вчинки, постійно робити компліменти і виконувати всі його бажання. Чоловік-нарцис нездатний помічати потреби інших людей. Йому чуже почуття співпереживання і співчуття. Чоловіки цього типу рідко бувають вірними чоловіками, дуже схильні до зрад і не довгострокових романів.

Як розпізнати чоловіка-нарциса? Чоловіки цього типу вважають за краще вести розмову виключно про себе, свої інтереси і досягнення. Вони часто не слухають свою співрозмовницю, перебивають, намагаються перевести розмову на тему, цікаву їм. Як правило, ці чоловіки практично не доглядають за своєю жінкою. Також нарциси дуже люблять грати на публіку.

Правильний підхід до чоловіка-нарцису. Щоб ужитися з чоловіком-нарцисом, жінка повинна змиритися з тим, що все життя їй доведеться захоплюватися і хвалити свого чоловіка, при цьому нічого не отримуючи взамін. Так само жінці необхідно пам’ятати, що у неї ніколи не буде стовідсоткової впевненості в тому, що чоловік-нарцис не кине її при першій же можливості. Він може з легкістю перейти на новий об’єкт, благополучно забувши про свою попередню обраниці. Тому, перш ніж пов’язати своє життя з нарцисом, слід зважити всі за і проти.

Чоловік-батько

Чоловіки цього типу є, мабуть, ідеальними практично для будь-якої жінки. Вони самостійні, легко сприймають і переносять критику, щиро раді допомогти, якщо їм це під силу. Ці чоловіки дуже дбайливі, намагаються оберігати свою жінку, підтримувати її. Вони охоче прислухаються до порад своєї обраниці, спільно з нею приймають важливі рішення. Чоловік-батько дуже любить дітей, і з радістю розділить зі своєю дружиною всі клопоти по догляду за ними. Ці чоловіки не схильні до зрад і завжди будуть зберігати вірність своїй дружині.

Як розпізнати чоловіка-батька? Чоловіки цього типу дуже красиво доглядають за своїми обраницями, піклуються, дарують квіти, роблять компліменти. Однак на відміну від чоловіка-тирана їх нелегко вивести із себе. Вони спокійні і стримані, не дозволяють собі образливих висловлювань і вчинків.

Правильний підхід до чоловіка-батька. З чоловіками цього типу життя досить легке і спокійне. У родинах, головою яких є чоловік-батько, практично не буває сварок і серйозних розбіжностей. Проте варто пам’ятати, що ці чоловіки прагнуть до лідерства в сім’ї, тому владним і рішучим жінкам з ними буде досить важко.

На жаль, навіть повна інформація про типи характерів чоловіків не завжди допомагає жінкам зробити правильний вибір своєї другої половинки. Крім того, багато жінок притягують до себе певний тип чоловіків, що змушує їх з разу в раз повторювати одні і ті ж помилки.