Що означає бути жінкою

hbz-a-bikini-a-day-may-16-sauipe-lg

Сучасне суспільство схильне до деградації, яка проявляється у проблемах відносин між людьми, розлучення, покалічені долі, а все з-за того, що чоловіки і жінки змінили ролі, борг і відповідальність, загубилася їх справжня суть.

Сучасні люди забули про те, що таке жінка, яка роль має бути у неї в суспільстві. Сьогодні жінка стала чимось доступним, що дозволяє задовольнити бажання і потреби. Замість того, щоб обожнювати, оберігати та шанувати, як робили на сотні років, жінку експлуатують, вичавлюють з неї всі соки і кидають. Сьогодні жінки не шанують себе, не цінують і не вірять в себе. Деякі жінки терплять приниження, тому що бояться втратити захисника, інші стають агресивними і незалежними, тому що зіткнулися з неповагою і байдужістю до їх потреб. Щоб вижити в сьогоднішньому світі, жінки проявляють скоріше чоловічі якості, а не жіночі. Стреси, тривоги, невпевненість, перевантаження морально виснажують її. Щоб уникнути цієї деградації, потрібно акцентувати увагу на правильному вихованні дівчаток в умовах сучасного суспільства.

Маленька дівчинка є втіленою любов’ю, радістю і гармонією. З дитячих років вона приміряє на себе роль матері, піклуючись про своїх ляльок і люблячи їх. В її природі вже є все, що знадобиться їй для того, щоб бути щасливою, створити сім’ю і стати носієм щастя. Батькам залишається тільки зберегти всі ці якості і не пригнічувати їх своїми уявленнями про те, якою вона повинна бути. Дитину не потрібно виховувати і вирощувати, адже всі якості в ній вже закладено, потрібен тільки захист природи від впливу суспільства.

Батьки ж пред’являють до дівчинки свої вимоги. З неї ростять хорошу господиню, привчаючи до миття підлог, прибирання за іншими і миття посуду, вона повинна бути розумницею і маминою помічницею. Вона повинна вчитися на відмінно, щоб батьки могли порадіти її оцінками, знаннями та досягненнями. Дитину завантажують всілякими знаннями і навичками, спортом, іноземною мовою, музичною школою, репетиторами, олімпіадами, змаганнями, адже вона повинна бути предметом гордості і втілити все те, чого не досягли батьки. Батьки турбуються про те, що їх дочка повинна отримати хорошу роботу, зробити успішну кар’єру, придбати матеріальну незалежність, не розраховувати на допомогу чоловіка. Все це призводить до того, що дівчатка не довіряють чоловікам, вважають їх ненадійними, а значить, не зможуть створити міцну і щасливу сім’ю. А адже замість всього цього батьки повинні вчити створювати і зберігати сім’ю, використовуючи теорію та власний приклад. Крім того, батьки часто порівнюють свою дочку з іншими дівчатками, яких вважають зразками для наслідування, тим самим вони занижують дитині самооцінку, що призводить до комплексам і вигаданих недоліків.

Дівчинка, яка народжена дарувати любов, дарувати сім’ї гармонію, стає войовничою жінкою, ні в чому не поступається чоловікові. Втрачені інтуїція і емоційність, які спочатку властиві дівчаткам, а це підсилює її вразливість. Дівчинка, вихована з прагненням бути першою і кращою, боротися за блага, забуває, вже не цінує себе лише за те, що народилася жінкою. Вона не вірить, що гідна любові просто так, не за якісь заслуги, і сама нікого не любить щиро і безумовно. Результатом такого виховання стане те, що виросла дівчинка зруйнує саму себе, свою сім’ю, свого чоловіка і дітей, адже їм вона передасть своє спотворене сприйняття світу.

Сучасні жінки позбавлені гармонії, не можуть збалансувати стосунки з чоловіком, вона змушена або плазувати і потурати іншим, або стати амазонкою, яка відбере те, що їй потрібно і знищить все інше. Жінці доводиться взяти на себе масу обов’язків, бути матір’ю, вихователем, дружиною і коханкою, куховаркою, прачкою, працівником. З-за цього постійно тримається напруга, страх не встигнути щось зробити чи не догодити комусь. Важко зберігати баланс і гармонію, якщо не можеш знайти час на себе, дітей, сім’ю і роботу, і отримуєш емоційний зрив або депресію. Жінки намагаються все робити самі, не довіряють і не просять про допомогу, на них все тримається, а чоловіки викреслені із всіх сфер діяльності.

Щоб стати жінкою і повернути в життя гармонію, потрібно провести самоаналіз, усвідомити свою суть, зрозуміти роль, відведену жінці. Якщо ви вже забули, як це – бути жінкою, то потрібно заново цьому вчитися. А якщо ви мама дочки, то потрібно допомогти їй у збереженні жіночої природи протягом всього її життя.