Як і чому чоловік стає невдахою

45253_0

Сучасна емансипована жінка виховує вже, принаймні, третє покоління слабохарактерних чоловіків поодинці. Результати останніх досліджень свідчать про те, що сильні, впевнені в собі й вільні жінки, які взяли на себе тяжкий тягар освітнього процесу, дають плоди у вигляді покоління альфонсів.

В тій чи іншій мірі, хлопчик, вихований сильної і вільної мамою, до своїх неповних 25 років, упевнений в тому, що шлюб тільки з хорошим приданим, що працювати жінка зможе і сама, бо мама так робила без допомоги татуся-невдахи. От і росте собі хлопець, вбирає з молоком матері, що настане момент і його посвячення в цю сучасну релігію.

Для вашої мами незалежно від віку, коліру очей, соціального статусу і ставлення до ваших дітей від трьох перших шлюбів, той чоловік Івасенька, батько Михайлика так і залишиться кращим, що було в житті дочки, але, на жаль, і він виявився “невдахою”.

Так чому ж, насправді, факт “теорії невдахи”, як нового релігійного руху, так культивується жінками, передається від покоління до покоління і з радістю несеться на хвилях “сарафанного” радіо у вуха інших принцес-красунь, щоб не попалася жертва в мережі небезпечного павука. Відповідь ясна і проста.

Як мовиться, “в чужих руках товщі”. І ось варто чоловікові Катенькі придбати своїй коханій норкову шубу, як автоматично 99% чоловіків подруг Катенькі стають невдахами. І не винен мужик, що у сліпому бажання “був би милий поруч”, почасти, чоловіки і співмешканці беруть тих, хто просто погано лежав. Адже важливо стало, щоб свій, щоб поруч, важливо “бути замужем”.

Матеріалізація, насправді, штука шкідлива і небезпечна. Світ влаштований так , що варто тобі дуже сильно чогось захотіти і тут, як в казці… опа і ось він принц стоїть перед тобою. Як говориться, попросили, беріть і не нудить.

До речі, про казки. Начитавшись їх, жінка ще в 6-7 років починає чекати принца, і коня, і півцарства. І коли він, нарешті, з’являється на горизонті, ну не зовсім принц, каже подружка Даша, ну без коня киває Маша, ну і півцарства немає, але нічого заспокоює Катька, ти ж баба сильна розумна, впораєшся, тато допоможе так і будете ви собі жити щасливо і мирно. Бог з ним, ти думаєш, не всім же альфа-самці дістаються. Береш свого принца і йдеш з ним жити, по дорозі яскраво і барвисто фантазуючи і приписуючи йому ті якості, які не зараз так через рік обов’язково в ньому виявляться. І ось тоді вже, ви точно заживете щасливо, ну а поки ти розумна, сильна, та й тато допоможе.

На жаль, як показує практика, з часом, саме цей чоловік колись засне поруч на подушці, гордо зветься “невдаха”. І коли-то він почує це своїми вухами. Далі все. Справу зроблено. Техніка спрацювала. Мама виявилася права.

Було б здорово, якщо б наші сподівання збувалися, але навряд чи поки це можливо. У таких розумних красивих емансипованих принцес не можуть існувати циклічні помилки з року в рік від мужика до мужика, тому що, хто тоді невдаха якщо що.

Так простіше, «теорія невдахи» прижилася і це дуже лояльна релігія. Прихильником може стати будь-хто, у кого очікуване так і не проявилося. Релігія вигідна тим, хто давно забув, що таке справжня жінка. Жінка, яка поважає себе і свій вибір в першу чергу.

Одна дуже шанована мною жінка, яка займається на рідкість своєю справою, а саме вивченням взаємовідносин між статями, склала свою «піраміду любові». По порядку сходження вона виглядає приблизно так:

– Шанувальники;

– Кандидати в коханці;

– Коханці;

– Кандидати в чоловіки;

– Чоловік.

Ось, виявляється, як все було б просто, якби хоча б чисто гіпотетично уявити собі те, що кожна з нас почне користуватися цією Біблією при спілкуванні з чоловіком. Дурість полягає в тому, що перші 4 пункту ми, жінки, зазвичай опускаємо.

І отримуємо чужого незнайомого нам абсолютно чоловіка, але явного кандидата в чоловіки. Адже всі давно вже в шлюбі, чи були заміжні, або завтра в нього виходять. Головне – уникнути самотності. Важливо не те, що в тебе всередині, важливо те, що діється у твоїх подруг. А діється в них практично в 95% випадків теж саме. Просто не розповідають, просто соромно, просто злюбиться, притреться. «Ну, у Машкі теж невдаха і що? Живе ж як-то».

Про що насправді мріють чоловіки і що робить їх щасливими, згідно з моїм особистим дослідженням серед знайомих мені чоловіків, поміщається в 3 словах – ДІТИ, ЇЖА, СЕКС. Примітивно, але факт, що їм в принципі, від нас красунь-розумниць більше нічого не треба. Невдаха не може бути, теоретично, настільки примітивний у своїх бажаннях. Йому точно треба щось ще, щоб щодня доводити наявність у нього шкідливих якостей.

Так давайте ж милі жінки, повернемося до витоків нашого призначення на Землі, а для простого розуміння розшифруємо слово «заміжня», як стан «за чоловіком, з чоловіком з любов’ю і захопленням», як вами, розумниці-красуні, єдино правильно зроблений вибір.