Анальний секс при вагітності

bezopasen-li-analnyj-seks-vo-vremya-beremennosti

Багато вагітних дам задаються питанням, чи може анальний секс завдати шкоди майбутній дитині.

Інфекції. Ми можемо сказати наступне. Якщо майбутня мама не має будь-яких патологій, то анальний секс не завдасть їй шкоди. Але якщо ви чекаєте дитину, то вам все ж не слід особливо захоплюватися цим видом сексу. Якщо ви страждаєте від геморою, то ми рекомендуємо поки забути про анальний секс. Інакше ця неприємність може ще більше загостритися.

Якщо у вас геморой супроводжується кровотечею, то описуваний вид сексу може посилити кровотечу. Це завдасть значної шкоди плоду. Якщо після анального сексу у вас постійно виникають запалення, то вам займатися їм вкрай не бажано. Враховуйте, що при виношуванні дитини кровоносні судини збільшуються. Тому запалення являє собою відкриту рану. В неї легко може потрапити інфекція. Не варто виключати того, що вона є статевою. Так що якщо ви збираєтеся зайнятися анальним сексом, то це слід робити лише в презервативі.

Ймовірність зриву. Майте на увазі, що пряма кишка має чимало рецепторів. Тому вам не варто займатися описуваним видом сексу при виношуванні дитини. У разі подразнення закінчень ви можете втратити дитину. Якщо ви застосовуєте лубриканти, то не забувайте, що вони часто провокують появу алергічних реакцій.

Що можна сказати наостанок? Якщо ви підозрюєте наявність у себе яких-небудь неполадок з самопочуттям, то вам бажано забути про анальний секс на час вагітності.