ЕКО в Ізраїлі – здійсніть мрію

eco-v-izraile

Екологія нашої країни, та й взагалі всього світу, з кожним днем стає гірше. Загазоване повітря, а також вода, засмічена різними хімічними елементами, призводять до погіршення здоров’я будь-якої людини незалежно від віку. Це позначається і на народжуваності. Лікарі все частіше говорять про безпліддя, і цей невтішний діагноз вбиває душі подружніх пар, руйнує сім’ї і так далі. Але з’явився шанс, який дасть можливість жінкам відчути радість материнства, а чоловікам стати справжніми покровителями сім’ї. Як назвати цей шанс? ЕКО в Ізраїлі – це процедура штучного запліднення. Чому в Ізраїлі? Тому що саме в цій країні роблять процедуру так, що з 100% жінок 99% обов’язково зможуть, нарешті, називатися мамами.

Чим приваблює саме Ізраїль?

medicina-v-izraile-2Ті жінки, яким довелося скористатися послугами ізраїльської медицини, були просто в захваті. Що особливо примітно, ставлення до пацієнтів просто божественне:
кожен пацієнт ні в чому не потребує,
атмосфера в клініці домашня,
палати в клініці на лікарняні не схожі, їх скоріше можна порівняти з кімнатами у санаторії.

Багато різних процедур і аналізів доведеться пройти, перш ніж, нарешті, настане довгоочікувана, головна процедура, а саме запліднення. Жіночий організм унікальний і кожен чоловік про це знає, численні процеси, що відбуваються кожен місяць, відповідають за здоров’я жінки. Невеликі неприємності, на які ми часто не звертаємо уваги, у підсумку виливаються у дуже серйозні наслідки, зокрема безпліддя.

Наприклад, звичайна молочниця поступово може перерости в більш складне захворювання — закупорка маткових труб і так далі, у результаті жінка буде змушена з тугою дивитися на жінок, непозбавлених можливості народжувати. Відразу хочеться сповістити всіх, що діагностика в Ізраїлі проходить безболісно. Жодних больових відчуттів, серйозні процедури роблять під спеціальним наркозом, який не шкодить здоров’ю і психіці жінки.

Хто може стати учасником процедури

kto-podhodit-dla-ekoПройти процедуру може будь-яка пара, тобто подружжя приїжджають в клініку Ізраїлю, їх лікар оглядає, ставить діагноз і призначає лікування у разі необхідності. Якщо все в порядку, беруться різні аналізи, в тому числі аналіз крові. Далі проводиться експертиза аналізів, ну і надалі професор, який власне розробляє програму запліднення, підбере індивідуальну для даної подружньої пари. Всі люди унікальні і для кожного потрібен індивідуальний підхід, неможливо здійснити ЕКО за якоюсь однією стандартною схемою.

Не переживайте

Діагностика в Ізраїлі, а також лікування в більшості випадків проходить вдало. Якщо ви маєте намір стати батьками, але природа жорстоко пожартувала над вами, і у вас немає можливості здійснити акт зачаття самостійно, значить, треба звернутися до висококваліфікованих фахівців, які здійснять вашу мрію.