Календар вагітності

prodolzhitelnost-beremennsoti

За статистикою близько 90% жінок не знають точного моменту зачаття, тому лікарі, щоб визначити термін вагітності відраховують його з моменту початку менструації. Вести календар вагітності треба, по-перше, щоб знати дату пологів, а по-друге для можливості стежити за розвитком дитини і для лікарів.

Вагітність займає приблизно біля 40-42 тижнів або 280-294 дня від дати початку останнього циклу менструації. Тому дату пологів можна вирахувати, додавши 294 дні з початку місячних, такий метод ведення календаря називається — гестаційний або менструальний.

kalendar-beremennosti-111Так само існує овуляційний або фертилізаційний календар, який відрізняється від менструального календаря двома тижнями.

Вагітність вимірюється різними часовими відрізками:
дні 280-294;
тижні 40-42;
місяці 9;
місячними місяцями (циклами) 10;
триместрами 3.
1) Календар вагітності по місяцях — тут все просто. Один місяць вагітності це чотири тижні. Місяців дев’ять.

2) Календар вагітності по триместрах — таке обчислення є більшим. Один триместр включає в себе тринадцять тижнів. Цей календар складається з трьох триместрів, які мають свої ознаки та характеристики.

3) Календар вагітності по місячному місяцю — таке обчислення відомо багатьом, цикл місяця триває 28 днів. Тобто, якщо взяти повний термін вагітності в днях 280 і розділити на 28 днів місячного циклу, отримаємо 10 місячних місяців, що містять у собі термін виношування дитини.