Пологи в США з компанією Статус Мед

rody-v-sha

Медичний центр Sunny Medical Center популярне серед породіль СНД установа Sunny Isles Beach, Маямі, США. Розташований центр дуже зручно в пішій доступності від будинків проживання, які зазвичай знімають приїжджі породіллі і супроводжуючі їх родичі. Що важливо, в медцентрі працює російськомовний обслуговуючий персонал, є і російськомовні фахівці.

vrachi-ginekologi-v-majami

Основа діяльності Sunny Medical Center – збереження здоров’я майбутньої мами і її малюка. У цьому зв’язку основними напрямками в центрі є гінекологія, акушерство та педіатрія. Велика увага приділяється таким напрямам, як урогінекологія і терапія. Компанія Статус запрошує вас на пологи в Майамі.

В медцентрі працюють американські фахівці — лікарі вищої категорії з великим досвідом і високими рейтингами. Вони використовують останні досягнення американської і світової медицини, успішно проводиться ЕКО і сурогатне материнство.

Для обстежень на всіх стадіях вагітності застосовується першокласне найсучасніше діагностичне обладнання, що включає інноваційну апаратуру УЗД з можливістю 3D, 4D-візуалізації. З допомогою нього проводять стандартні, а також поглиблені ультразвукові дослідження (УЗД). Можливе створення унікального біологічного профілю плода (біопрофілювання). Також в Sunny Medical Center проводяться всі необхідні види клінічних досліджень (лабораторні аналізи крові, мазка, сечі). З допомогою кардіотокографії (КТГ) здійснюється оцінка стану плоду як до, так і в процесі пологів з урахуванням його активності та впливу зовнішніх факторів.

poslerodovij-period-i-pediatrВ післяродовий період педіатр центру надасть допомогу у питаннях природного вигодовування та догляду за малюком. Надається в користування все необхідне для перших днів життя (пелюшки, столик, ванна, подушки, радіоняня).

Масаж і мануальна терапія застосовуються на всіх стадіях перебування пацієнтки в медцентрі. До пологів використовують щадні спеціальні види масажу, благотворно впливаючи на плід і породіллю.

Після пологів за допомогою ефективних методів мануальної терапії скорочується період реабілітації. Крім того, фахівці з урогінекології, косметології визначають необхідність проведення хірургічного втручання з метою корекції (інтимна пластика). Гінекологічні операції, зокрема, з підтяжки (післяпологової) органів малого тазу, проводяться з використанням новітніх методик на сучасному обладнанні.