Вагітність та пологи

pro-beremennsott

Для жінки вагітність — це період радісних очікувань і, разом з тим, хвилювань. Вона зворушлива і в якійсь мірі беззахисна. Змінюється гормональний фон, а з ним і весь навколишній світ. Те, що здавалося ясним і зрозумілим, раптом стає складним. Те, що радувало, починає засмучувати. Прості питання не знаходять відповідей і кудись випаровуються здавалося непорушні знання.

Практично кожна жінка буває вагітної і щоразу це — таїнство. Вагітність може бути другий і третій, але тим не менш, сприйняття дійсності буде різним. Крім того, все настільки індивідуально, що знаючи все про пологи, коли справа торкнеться особисто себе, можна розгубитися.

vse-pro-beremennost

У даній рубриці про вагітність можна дізнатися все або майже все. Про те, як проходять пологи, як до них підготуватися, яку гімнастику вибрати для занять, які потрібно буде здавати аналізи, як впливають на перебіг вагітності ті чи інші захворювання. Тут же ви дізнаєтеся, що можна і що не можна їсти, як правильно харчуватися, все про токсикозі і багато іншого. Розділ присвячений не тільки вагітності, але і післяпологовому періоду, а також підготовці до зачаття і контрацепції.

Необхідно ведення вагітності і яким воно повинно бути? Коли ставати на облік? Який вік найбільш сприятливий для народження дитини? Які небезпеки існують у навколишньому середовищі і навіть в домашній обстановці? Як їх уникнути? На ці та багато інших важливих для жінки питань відповість наша рубрика «Вагітність і пологи».

Відомості, що публікуються на сайті, стануть в нагоді не тільки майбутнім мамам, але і їх чоловікам, яким деколи складно прийняти «капризи» подружжя. Дізнавшись більше про пологи, про те, що всьому виною не примхи, а фізичний стан організму, чоловік зможе краще зрозуміти свою вагітну дружину, її хвилювання і страхи.