Як повідомити йому, що я вагітна?

1386275159_muzhchina_s_beremennoy_devushkoy

Коли жінка усвідомлює, що вагітна, вона світиться від щастя, радіє. Перебуваючи в такому настрої, можна негайно розповісти чоловікові. Є шанс, що цей стан ейфорії передасться і йому.

Однак, враховуючи той факт, що чоловікові завжди потрібно більше часу на усвідомлення того, що сталося, його необхідно морально підготувати перед тим, як повідомляти новину.

А щоб він від цього ще й зрадів, має пройти ще якийсь час. Чоловік в першу чергу починає думати не про щасливі моменти, проведені з малюком, а про те, що йому доведеться більше працювати, менше спати і страждати від неуваги подружжя до його персони.

Так що інший раз і не слід повідомляти чоловіку про майбутню дитину так спонтанно.

Можна приготувати романтичну вечерю, дочекатися поки чоловік вип’є трохи алкоголю, розслабиться, і тільки потім завести з ним розмову про своє цікаве положення. Далі, щоб розвіяти сумніви чоловіка, з приводу майбутнього браку часу на нього, слід продовжити вечір у спальні.

Можна відправитися на вечерю в затишний сімейний ресторан, куди зазвичай приходять з дітьми. Коли чоловік усвідомлює дивину, що відбувається, жінці треба буде сказати, що і вони теж прийшли сюди з дитиною, просто вона ще крихітна і їй всього пара тижнів.

Прогулянка в парку у вихідний день серед атракціонів і щасливих дітей з солодкою ватою – підходяще місце, щоб поділитися таємницею. Чоловіки – великі діти, вони в будь-якому віці з задоволенням катаються на каруселях. Той факт, що тепер він зможе сміливо кататися і не виглядати безглуздо в очах оточуючих, не зможе залишити його байдужим.

Якщо чоловік розуміє натяки, то такий метод для нього. Слід розкласти по квартирі підказки: журнали про материнство, фото немовлят, фігурки лелек.

Наступний етап натяків – це фото з УЗД, пінетки і позитивний тест на вагітність на його робочому столі або у ванній. Саме таким методом скористалася Петра з фільму «Таксі». На жаль, але її обранець виявився більш ніж некмітливим.

Деякі креативні вагітні придумують дуже цікаві ідеї. Вони пишуть на асфальті під вікном цю новину, тільки обов’язково з зазначенням імені майбутнього папи. Наприклад: «Денис, я вагітна!». Інші замовляють рекламу з цією звісткою на білборд, розташований навпроти місця роботи чоловіка.

Якщо найближчим часом є якесь свято, то можна прикріпити до подарунка листівку, в якій буде оголошено про те, що трапилося.

Є ще один цікавий спосіб: можна замовити чоловікові футболку з написом «Я скоро стану татом!».

Варіацій багато, але кожна жінка знає свого чоловіка краще порадників з книг і журналів. Може бути, вона зможе так повідомити чоловікові про вагітність, що він відразу застрибає від щастя, і всі дев’ять місяців буде носити її на руках.