Весільні сукні для вагітних

30431

 

Вступ до шлюбу – хвилююча захід для будь-якої молодої жінки! Іноді виявляється так, що поки дама чекає пропозиції руки і серця від коханого чоловіка, настає вагітність, яка в багатьох випадках і виявляється своєрідним каталізатором прискорення весільного заходу. У чому ж полягають особливості вибору весільного плаття для вагітних?

 

Вибір фасону

 

Оскільки після подачі заяви про реєстрацію шлюбу має пройти ще певний час, то наречена до моменту проведення церемонії має вже досить-таки помітний животик. При цьому вона все одно мріє про білу весільну сукню – вона у неї обов’язково має бути, тільки потрібно трохи серйозніше поставитися до процесу вибору фасону.

 

Ранні місяці вагітності ніяк не позначаються на фізичному стані жінки, тому в цей час вона може вибирати будь-який наряд – навіть дуже вузький і приталений. Єдиний момент, який майбутня дружина повинна враховувати: якщо весілля через тиждень, то плаття буде на ній сидіти відмінно, якщо ж до урочистого заходу залишається два-три місяці, то її фігурка може кардинальним чином змінитися.

 

У першому триместрі вагітності цілком підійдуть весільні наряди, які мають А-силует. При такому фасоні талія сукні завищена, а це значить, що змінилися зовнішні форми нареченої будуть практично непомітними. Ще одна особливість – необхідно вибирати матеріал більш щільний – з малюнком.

svadebnoe-plate-a-siluet

svadebnoe-plate-v-stile-ampir

Другий триместр демонструє вже досить великий животик, тому тут ідеальним фасоном стає грецький стиль (ампір). Та ж завищена талія, хвилясті багатошарові спідниці, акцент на області декольте і красивих руках. Ще один варіант чудових суконь для наречених в положенні – «Трапеція», в подібних нарядах талію не підкреслює взагалі, тому животик надійно ховається від сторонніх очей.

svadebnoe-plate-v-grecheskom-stile svadebnoe-plate-trapeciya-dlya-beremennyx

Відкрити і заховати!

 

При виборі весільного плаття для вагітних нареченій потрібно врахувати кілька важливих моментів, які допоможуть їй приховати вагітність і постати у всій красі:

 

  • по-перше, слід вибирати наряди, які не мають декоративних елементів в області живота і талії. Банти, гудзики, волани і оборки – все це може бути присутнім, але лише у верхній частині або прикрашати поділ.
  • по-друге, піклуючись про здоров’я майбутньої дитини, наречена повинна вибирати плаття, в яких відсутні жорсткі корсети, пояси, стягуючі деталі і шнурівка;
  • по-третє, тканина, з якої зшитий наряд, не може бути занадто важкою, що приносить дискомфорт. в той же час прозорих і тонких матеріалів також слід уникати.

plate-v-grecheskom-stile-dlya-beremennyx-nevest

Довжина міні не вітається, а ось міді при наявності гарних струнких ніжок цілком можливо, хоча багато хто віддає данину традиції і вибирають класичне довге весільне плаття для вагітних. Підгонку наряду по фігурі краще залишити на останні дні – коли вже не буде надто різких змін. Крім сукні, наречена може вибрати додаткові деталі і аксесуари, які допоможуть приховати її цікаве положення, серед них і довга фата, і різного виду накидки або болеро, і красиві досить великі букети квітів. Природно, правильно підібрані прикраси допоможуть відвернути увагу від животика!

 

Вийти заміж – це радість, але вона не зрівняється з щастям, яке очікує попереду – з народженням малюка!