Як змінювалися весільні торти за 100 років

886658426

Творці проекту виклали в мережу чергове медіа, в якому наочно показують, як змінювалися уподобання нареченого і нареченої, коли справа стосувалася самого головного ласоща вечора – весільного торта!

Як відомо, жодне весілля, якою би пафосною чи скромною вона не була, не обходиться без десерту. Творці проекту про еволюцію на цей раз вирішили присвятити своє відео святковому торту, показавши, як змінювалася мода на найголовніші ласощі, починаючи з 1916 року до наших днів.

Можна побачити, як змінювалися уподобання молодих: починаючи від елегантних білосніжних шедеврів 1920-х років, епатажних десертів 1980-х років і до яскравих оригінальних варіантів 2000-х.

Примітно, що на початку 2000 років дизайнери кондитери вирішили повністю відійти від основних традицій і дати волю фантазії. Першим ділом вони порадили замінити ніжні відтінки яскравими фарбами, класичним фігуркам нареченого і нареченої обрали гумористичні варіації, а багатоярусні десерти доповнили оригінальними капкейками з топінгом в тон основному весільному десерту.

Варто відзначити, що до 2016 року фантазія дизайнерів стала практично безмежною, і тепер замість традиційного частування вони пропонують розглядати весільні ласощі як окремий витвір мистецтва. Тому вони сміливо використовують торти в якості полотна, на якому за допомогою харчової акварелі створюють дійсно унікальні шедеври.

Відмінний варіант, до речі! Сподіваємося, що в майбутньому дизайнери зможуть здивувати нас ще більше і представлять на суд глядачів щось неймовірне, але, безсумнівно, смачне. Адже як би не виглядало весільне частування, воно повинно бути їстівним і вписуватися в загальну концепцію урочистості.