Чи потрібно розповідати молодому чоловіку про те, що у вас є які-небудь проблеми?

f5ee8qhu3y4212jhpts

Важкі періоди бувають у житті кожного з нас. При виникненні будь-якої проблемної ситуації нам необхідна моральна підтримка. Часом нас відвідує думка щодо того, що оточуючі не здатні зрозуміти наші проблеми. У багатьох прекрасних половинок виникає питання: «чи потрібно розповідати юнакові про своїх життєвих труднощах?».

Природно, на перший погляд може здатися, що поділитися своїми проблемами з молодою людиною – природне явище. Адже він – майбутній супутник життя. Однак переважна кількість юних леді все ж вважає за краще приховувати від хлопця наявні труднощі.

З чим це пов’язано? Від багатьох дівчат доводиться чути, що коли вони починають ділитися з юнаками своїми проблемами, їм здається, що вони їх байдуже слухають і ні в що не вникають. Проте насправді справа йде зовсім по-іншому. Враховуйте, що представники сильної статі мають іншу психологію. Вона значно відрізняється від нашої. Наші половинки вважають, що ми постійно хвилюємося через нісенітниці. Переважна кількість дам очікує жалості, а не того, що їм запропонують якісь варіанти виходу з ситуації.

А ось хлопці розповідають про наявні проблеми лише тим людям, які дійсно в силах допомогти. Їм не потрібна жалість. Навпаки, їм не подобається, коли їх жаліють. Якщо їм співчувають, вони вже не відчувають себе сильними особистостями. Так що якщо ваш молодий чоловік розповів вам про свої труднощі, то по можливості порадьте йому який-небудь вихід із ситуації. Якщо ж вам здається, що його становище безвихідне, то просто дайте зрозуміти, що завжди будете його підтримувати.

Враховуйте специфіку характеру сильних половинок. Ви цілком можете розповісти хлопцю про те, яка ситуація у вас склалася. Однак вам не варто від нього очікувати, що він почне вас гладити по голові і жаліти. І ображатися на нього – нерозумно. Якщо вам хочеться, щоб вас хтось пожалів, то вам потрібно звернутися до подруг. Вони допоможуть вам заспокоїти нервову систему.

Однак якщо вам здається, що ваш хлопець насправді в силах щось зробити для вас, то вам потрібно все розповісти йому в подробицях. Якщо ви приховаєте свої проблеми і зав’язнете в них «по вуха», то він, швидше за все, дуже сильно на вас образиться.

Багато дівчат роблять велику помилку, коли, боячись вплутати в свої проблеми молодого чоловіка, мовчать з приводу своїх труднощів. Така поведінка є дурною. Якщо ви хочете, щоб у вас з молодим чоловіком були серйозні стосунки, то вам потрібно проблеми і радості ділити порівну. Не забувайте, що будь-який представник сильної статі бажає оберігати свою другу половинку. Якщо ви приховаєте від молодої людини свої труднощі, то йому може здатися, що ви йому не довіряєте чи вважаєте його маминим синочком.

І вам не варто пропадати на час вирішення проблем. Інакше ваш обранець може подумати найгірше.

Так що якщо у вас виникла якась неприємність, вам не слід ховатися від молодої людини. Якщо під час розмови вам стане зовсім погано, не стримуйте своїх сліз. Ваш обранець спробує вас заспокоїти. Однак майте на увазі, що співчуття чоловіки сильно відрізняється від співчуття жінки. Подруга може вам сказати, що ви найкраща жінка на світі і у вас просто не може завжди бути погано. Юнак же вас обійме і відразу почне шукати вихід із ситуації. Якщо ви будете ображатися на хлопця за його «недостатню увагу», він може подумати, що ви не бачите його старань.

Багато юних леді кажуть, що їхній хлопець повністю ігнорує їхні проблеми. Що це може означати? Можливо, ваша проблема така незначна, що і не варта ваших розмов. Не варто виключати і того, що молодій людині насправді все одно, що з вами відбувається.