Чому чоловіки брешуть? Чоловіча брехня

arge

Брехня є невід’ємною частиною нашого життя. Рано чи пізно будь-яка жінка задається питанням, чому чоловіки брешуть, адже факт виявлення брехні може зруйнувати стосунки, створити атмосферу недовіри і розчарування.

Чоловіки можуть брехати в самих різних обставинах. Багато хто з представників сильної статі протягом усього спільного життя з другою половинкою продовжують іноді використовувати неправду, або недоговорювати.

Як свідчить статистика, чоловіки можуть використовувати брехню в середньому 5 разів на день, тоді як жінки набагато рідше.

Чоловік може збрехати скільки алкоголю він випив, якщо обіцяв не пити багато. Якщо він звернув увагу на іншу жінку і хоче це приховати. Купуючи дорогу, але не особливо потрібну йому річ. Часто чоловіки люблять перебільшувати, розповідаючи про ті чи інші події і намагаючись виглядати краще в очах жінок. Ще одна причина — бажання розважитися без своєї подруги, тому що вважає, що йому буде заважати або обмежувати його свободу.

Чому ж вони брешуть? Будь-який чоловік хоче здаватися значущим в очах жінки. Особливо важливо це на початку знайомства, коли необхідно залучити особу протилежної статі. Він може перебільшувати свій статус, уміння спокушати, матеріальне становище. Головне для чоловіка в такому випадку — отримати секс і брехня часто діє безвідмовно, приховуючи сильні недоліки.

Іноді чоловік приховує від своєї жінки минулі відносини. Може не помітити на вулиці свою колишню дівчину. Причини можуть бути різні. Можливо, чоловік просто не хоче дарувати своїй подрузі переживання, яких у нього залишилася надія на повернення минулих зв’язків. Ми б не радили чоловікам застосовувати в цьому випадку брехню, адже на ній можна бути випадково спійманим, наприклад, якщо колишня привітається. Будь-яка виявлена брехня може призвести до подальшої недовіри у відносинах.

99-4031939634413227594037464.jpg

Часто чоловіки брешуть, бажаючи приховати, де він насправді провів час. Чому? Якщо його дівчина при розмові про те, як він провів вечір з друзями і скільки вони випили алкоголю, влаштовує скандал, то у нього відпадає бажання з чим-небудь ділитися, він краще придумає, що начальник затримав його на роботі або треба було терміново здавати звіт.

Почуття чоловіка проявляються дещо інакше, ніж у жінок. На запитання жінки про те, чи любить він її, чоловіки відповідають: так, звичайно, при цьому його реальні відчуття можуть бути інші. Він може просто не хоче продовжувати розмову на цю тему, не хоче засмучувати близьку жінку, або чоловік не вміє висловити свої почуття або вважає, що сильна стать і ніжність несумісні.

Ще один серйозний привід, чому чоловіки постійно брешуть — зради. На жаль, вони зустрічаються досить часто, але при цьому сім’я все ж таки залишається головною і йти з неї він не збирається. Щоб зберегти стосунки і не завдавати зайвих переживань своїй жінці, чоловік вдається до брехні. Чи потрібно у даному випадку примушувати близьку людину говорити правду і заподіювати собі біль — вирішує кожна жінка сама, але дізнавшись правду, чи стане вона щасливіша?

infidelity-1000x835

Жінка, її ставлення до світу і самого чоловіка також може стати причиною брехні. Чоловік хоче відчувати себе відносно вільною і впевненою, що він все може. У нього можуть і повинні бути свої інтереси та хобі, йому необхідно рухатися вперед і розвиватися. Прагнення дружин обмежувати свободу і віддавати свій час або роботі, або сім’ї, негативно позначається на самооцінці чоловіка, знижує його активність і бажання бути з цією жінкою. Сварки при будь-яких спробах поїхати відпочити з друзями або просто усамітнитися за комп’ютером рано чи пізно внесуть негатив у спільне життя і можуть його зруйнувати. Тому чоловік змушений говорити неправду лише б зберегти психологічний комфорт.