Ідеальний чоловік, який він?

1792435_da410c3c

Деякі жінки все своє життя займаються пошуками ідеального чоловіка. В той час, як їх менш виборчі подруги спокійно виходять заміж за того, хто, як кажуть, під руку підвернеться, вони вперто продовжують пошуки ідеалу.

Правда, знайти цей ідеал буває ой як нелегко, особливо, коли не уявляєш, що саме потрібно шукати.

53367095fda9

Ідеальний чоловік, який він? Які якості, риси характеру, особливості особистості і зовнішні дані повинні бути закладені в цьому небачене диво природи? Більшість жінок малюють собі приблизно такий середньостатистичний портрет:

1302123977_1301997305_003

1. Зовнішність.

marc-fitt-28

Найкращий чоловік повинен бути максимально мужнім. Жінок приваблює чоловіча мускулатура. Наявність широких плечей, сильних рук, спортивної фігури і впевненої ходи обов’язково! Аполлон Бельведерський цілком зійде за відповідний еталон.

Романтичні дівчата порівнюють претендентів на руку і серце з образами відомих кіноакторів. Хав’єр Бардем, Бред Пітт, Том Круз, Річард Гір – всі вони є власниками величезної маси захоплених шанувальниць.

І ні однієї дамі в її таємних мріях не є миршаві, сутулі очкарики або неповороткі, товсті, самозакохані типи…

2. Якості особистості.

original

Ідеальний чоловік при всій своїй зовнішній брутальності обов’язково повинен володіти рядом якостей, які з цієї брутальністю погано поєднуються. Він повинен бути:

– ніжним;

– ласкавим;

– турботливим;

– вірним;

– щедрим;

– терплячим;

– працьовитим;

– вміючим заробляти гроші.

У сильного і ніжного чоловіка завжди набагато більше шансів підкорити серце навіть самої неприступної красуні, ніж у того, хто цими якостями не володіє.

slabyie-i-silnyie-muzhchinyi

Ось тільки ніжність повинна ховатися глибоко всередині і не виливатися на всіх оточуючих жінок, а тільки на одну щасливицю, яка зветься його дамою серця. Те ж саме можна сказати про прояви ласки і турботи.

А що стосується роботи, то нікому не подобаються ледарі, яких так багато розвелося серед сучасних представників чоловічої статі.

Що цікаво, вміти працювати і вміти заробляти гроші – не завжди одне і те ж. Так що, трудоголіки, які весь день крутяться, як білка в колесі, але при цьому не можуть забезпечити своїй дружині розкішне життя, романтичними, але прагматичними ідеалістками в розрахунок не приймаються.

2012112404343568.jpg

А ось те, чого ідеальний чоловік ні в якому разі робити не повинен:

1. Хропіти.

hrapit

Не можливо захоплюватися чоловіком, який кожну ніч створює звуки, від яких навіть стіни трясуться!

2. Розкидати по квартирі свої речі.

huge

Ідеал не повинен розкидати всюди свої шкарпетки, а ще гірше – ховати їх в різні затишні місця! Акуратність дуже цінується слабким підлогою.

3. Питати, куди гроші діваються.

atkritka_1371588099_996

Куди діваються, туди й діваються! Жінці краще знати, як порядкувати його грошима!

4. Проводити свої вихідні з друзями невідомо де.

0261edf1527e6af1ef4453e64dd00be91351711327

Вільний час він повинен присвячувати тільки своєї коханої.

5. Пити пиво.

001111

Особливо з воблою або ще з якоїсь рибою. Цілувати пахнучого рибою чоловіка погодиться не кожна.

Хлопцям, які хочуть відповідати ідеальному образу, потрібно не забувати дарувати подарунки дамі свого серця (французькі парфуми і квіти завжди бувають доречні).

А ще, ідеальний чоловік повинен бути чудовим коханцем. І ось цей пункт можна зробити основним. Тому що, коли жінці добре з чоловіком у ліжку, вона може закрити очі на абсолютну більшість його недоліків.

lybovnik

Ну, а у висновку хочеться сказати, що не варто витрачати своє життя на пошуки ідеалу. Для того, щоб бути щасливою, потрібен аж ніяк не ідеальний чоловік, а КОХАНИЙ.