Що робити, якщо любов не взаємна

43539_0

Всі ми звикли до того, що нерозділене кохання – це, в першу чергу, удар по нашому самолюбству. Але що якщо подивитися на це з іншого боку? Спробуй відповісти собі на питання: «Що доброго може дати не взаємна любов?» І ти здивуєшся відповіді. Адже, по суті, не взаємна любов – це один з найбільш потужних стимулів, щоб стати краще в особистому та професійному плані.

Кажуть, що за кожним успішним чоловіком стоїть любов жінки. За кожною успішною кар’єрою жінки коштує зрада чоловіка. Тому ніщо так не стимулює жінку на активний особистісний ріст як нерозділене кохання. Помічала ти що, саме завдяки нерозділеного кохання ми отримали величезну кількість геніальних книг, романів про кохання, фільмів і пісень.

Згадай недавній приклад співачки Адель. Вона стала не просто знаменитою, але і неймовірно багатою, завдяки тому, що свою поразку на любовному фронті перетворила на перемогу. Коли її кинув хлопець, замість того, щоб почати жаліти себе, вона свій біль і гіркоту перетворила в творчість. А все чому? Тому що вона взяла себе в руки. І коли жінка це робить, з’являється бажання довести чоловікові яку прекрасну жінку він втратив.

Цікаво в даному аспекті розібратися з причиною, чому деякі жінки досить часто закохуються у чоловіків без відповіді. Виною цьому негативні установки, які є у багатьох з нас. Логічно може виникнути питання: «Які негативні установки провокують не взаємну любов?»

Їх безліч. Наприклад: «Я недостатньо хороша для любові», «За що мене любити?» Жінка, у якої є така негативна установка, провокує невзаємну любов. Ця установка «Мене нема за що любити», «Я звичайна і нічим не приваблива» говорить про те, що жінка сама себе не любить. Тому і чоловіки будуть відображати її ставлення до себе, подібно до дзеркала. Адже якщо жінка сама себе не любить, як може очікувати від сторонньої людини? Так своєю нелюбов’ю до себе, вона формує те, що чоловік не може в неї по-справжньому закохатися.

Крім цієї установки, є ще одна, яка заважає більшості жінок. Це установка «Всіх хороших чоловіків вже розібрали». Такі жінки автоматично будуть западати на одружених чоловіків. І не тому, що вони кращі, а тому що вони дали собі таку установку. При цьому хороших, неодружених чоловіків просто не будуть помічати. Є ще й інші установки, типу «Всі мужики козли», «Їм від жінок тільки одне потрібно» та інше. Таким чином, як бачиш, причина не взаємної любові лежить в негативній установці, або декількох негативних установках.

Що з цим робити? Щоб позбутися від взаємної любові, тобі потрібно з’ясувати, які негативні установки заважають саме тобі. Для цього згадай, що ти найчастіше говориш про чоловіків, наприклад, у спілкуванні з подругами.

Яке в тебе ставлення до чоловіків?

Чи віриш ти в те, що є гідні, самотні чоловіки?

Чи вважаєш себе гідною справжнього чоловіка?

Коли ти визначишся з негативними установками, які тобі заважають, ти можеш від них позбутися за допомогою позитивних тверджень.

Після цього ти помітиш, як зміниться твоє життя. А прямо зараз, знайди гарне у своїй не взаємній любові. Подумай, що хорошого особисто тобі може дати не взаємна любов. Чим ти можеш зайнятися, щоб стати краще? Наприклад, зайнятися спортом (почати бігати вранці, грати в теніс, захопитися єдиноборствами, фітнесом), вивчити іноземну мову, змінити імідж? Вибір за тобою.

Цитата

Любов неминуче збагачує того, хто любить. А раз так, не може існувати такого явища як нерозділене, нещасливе кохання. Віктор Франклкави