Школа

361544996

Школа є постійним страхіттям для багатьох людей. Якщо тебе не хвилюють шкільне навантаження та іспити, існують ще правила, які необхідно виконувати, та вчителі. Насправді люди брешуть, коли говорять, що шкільні роки були найкращими в їхньому житті. Але до того, коли ти з відразою кинеш на підлогу свою шкільну форму та відмовишся взагалі ходити до школи, я просто скажу тобі, що школа не є абсолютно некорисним явищем. Твої шкільні роки дійсно є одними з найважливіших років твого життя. Це час, коли ти дізнаєшся, як ужитися з різноманітними людьми. Це також час, коли ти вирішуєш для себе, що ти полюбляєш, що тебе цікавить, а що ти ненавидиш. Але передусім це час, коли ти дізнаєшся про речі, які стануть тобі у пригоді впродовж усього твого життя.

Усе передусім залежить від тебе. Ти можеш використати шкільні роки, нічому не навчившись, постійно скиглячи, або можеш якнайкраще використати цей час та вивчити все, що зможеш вхопити. До переваг другого методу: ти багато чого досягнеш у своєму подальшому житті, якщо пройдеш кілька іспитів. Легко обрати перший шлях, якщо тобі важко вчитися, але й тут існують варіанти. Звернися по допомогу та перепитай про те, що ти не зрозуміла. Ти знаходишся у школі саме для того, щоб вчитися, а вчителі — для того, щоб тобі в цьому допомагати.

Намагання (або частіше бажання) «перетравити» всю інформацію, яка оточує тебе, може також стати дуже проблематичним.

Я ненавиділа географію — ніколи не розуміла, навіщо витрачати стільки часу на те, щоб навчитися читати карту, тому що вважала це для себе непотрібним. Тепер це одна з найпотрібніших та найуживаніших навичок з тих, яким я колись навчилася. Одна моя подруга ніколи не розуміла, навіщо вчити усі ці дроби та статистику, — тепер вона працює у сфері музичного маркетингу та кожного дня має справу зі статистичними даними. Я намагаюсь сказати наступне: ніколи не знаєш, що знадобиться тобі у майбутньому. Якщо ти не хочеш пов’язувати своє життя з якоюсь подальшою академічною освітою, — все нормально, але навіть найприваб- ливіші професії вимагатимуть від тебе використання шкільних знань для того, щоб не втратити місця роботи.

Вчителі з проблемами та проблеми з вчителями

Порозумітися з вчителями буває досить важко, особливо якщо вони поводяться так, немов ненавидять тебе, ніколи не пояснюють учбовий матеріал та ніколи не виглядають зацікавленими. Більшість вчителів дійсно хочуть тобі допомогти, але знову ж таки, не всі вчителі є майстрами своєї справи. Якщо у тебе проблема з вчителем або у твого вчителя є проблеми, розкажи про це своїм батькам або іншому вчителеві, якому ти довіряєш. Не дай їм тягнути себе назад.

«Мій вчитель каже, то я ніколи нічого не досягну…»

Інколи здається, що все, чого бажають вчителі, — це принизити тебе. Я пам’ятаю, як одна моя подруга, коли її спитали, ким вона хоче стати, відповіла, що хоче стати письменником. На що вчитель відповів, що письменники ніколи не походили з цього району. «Краще працюй у банку». Згодом три книги, один сценарій та численні статті у газетах довели, що він помилявся. Ще один мій знайомий заявив, що хоче стати лікарем, але йому зауважили, що він для цього недостатньо розумний. Тепер він працює в Індії та у країнах Африки лікарем Червоного Хреста.

Я веду до того, що вчителі не знають всього. Лише той факт, що вчитель не бачить твого потенціалу, не означає, що його у тебе взагалі немає. Якщо ти насправді хочеш кимось стати, але ніхто не вірить у тебе, не дай їм себе зупинити. Борися за це та не оглядайся! Хоча твої вчителі й розуміються на своєму предметі, їхній досвід спілкування зі світом обмежений. Якщо вони сміються з тебе, коли ти говориш, що хочеш працювати у сфері кіно або телебачення, це, можливо, означає, що вони ніколи не зустрічали людину, яка би працювала у цих сферах. Не існує спеціального типу людини — працівника телебачення, медицини, юриспруденції або банківської сфери. Люди походять з різних соціальних верств і мають різні можливості, а досягають успіху ті, хто наполегливо працює та йде до своєї мети. Ось слова прославленого у світі боксера Мохамеда Алі: «Треба вірити у себе тоді, коли ніхто в тебе не вірить, — це одна із складових успіху».

«Я збрехала, розказавши всім, то зустрічалася зі своїм вчителем»

Проблема з брехнею полягає в тому, що одна брехня завжди тягне за собою іншу, і не встигнеш ти оговтатися, як потрапиш у неприємне становище. Однак вихід є — сказати правду. Якщо ти не хочеш зробити це для себе, то зроби це для вчителя, про якого ти збрехала. Подібна брехня здатна зламати його життя. Він не лише втратить роботу, друзів, родину та будь-яку майбутню роботу на посаді вчителя, його також можуть заарештувати та кинути за ґрати. Порівняй це з тим, що відбудеться з тобою, якщо ти скажеш правду. Ти зрозумієш, що єдиним виходом з цієї ситуації буде визнати, що ти збрехала.

«Мій вчитель намагається залицятися до мене»

Це потенційно небезпечна ситуація. Якщо існує вчитель, який намагається залицятися до тебе або залякує тебе, тобі необхідно комусь розповісти про це. Фіксуй усе, що він каже тобі або робить. Таким чином ти доведеш свою правоту, коли розповідатимеш про це. Вчитель не має жодного права робити тобі якісь пропозиції, пов’язані зі статевими стосунками, або якимось чином ображати та принижувати тебе. Якщо ти залякана вчинками свого вчителя, розкажи про все своїм батькам або іншому вчителю, якому ти довіряєш.

«Мій вчитель ненавидить мене!»

ТИ знаєш такого вчителя, який обзиває тебе, ображає тебе без жодної причини та взагалі перетворює твоє життя на халепу? Не дай йому принизити твою гідність та перетворити тебе на тремтячу розвалину. Якщо він робить тебе настільки нещасною, що ти з цієї причини прогулюєш школу, ти повинна подивитися правді в очі. Це означає визнати той факт, що вчитель не дає тобі змоги отримати гарну освіту та може навіть знищити твої шанси зробити гарну кар’єру. Розпитай своїх друзів, чи вважають вони, що цей вчитель дійсно прискіпується до тебе, та якщо вони теж так погано. Така брехня завжди спливає назовні і зрештою тебе принизить.

Якщо погода просто жахлива або у тебе немає грошей, або твої плани провалилися, запроси його до себе додому подивитися відео або пограти у відеоігри. Це краще виходить, коли вдома немає ані батьків, ані молодших братів чи сестер! Немає нічого гіршого, як знайомитися з кимось під уважним та занадто зацікавленим поглядом усієї родини.

Й остання порада щодо цього. Не додавай собі мороки, погоджуючись піти туди, де ти знатимеш багатьох людей. Подруги, хоча вони інколи й стають у пригоді, можуть заважати та навіть дратувати під час твого першого побачення!

Уміння З ним розмовляти

Це завжди найбільший клопіт під час побачення. Зрештою, що ти зробиш, коли розмова не клеїться й ти залишилася у величезній прірві мовчання? Необхідно завжди мати про запас запитання та теми, які гарантовано допоможуть підтримати бесіду.

Телебачення / Кіно / Музика / Книжки

У кожного з нас є власна думка щодо кожної з цих тем. Розповідай про те, що тобі добре відомо, чи то телесеріал, чи твоя улюблена група. Таким чином, ти зможеш говорити до тих пір, доки він не збере докупи всю свою сміливість, щоб також щось розповісти. Навіть якщо він не погоджується з тобою, це допоможе тобі краще зрозуміти те, що йому подобається, а що — ні.

Газети

Завжди допомагає перед побаченням почитати газету або журнал. Там повно нікому не потрібних маленьких історій, які ніколи тебе не врятують, але стануть у пригоді під час побачення. Ти можеш згадати про історію, яку ти чула, про чоловіка, якого забрали чужинці, або щось подібне. Таким чином ти полегшиш бесіду та змусиш його заговорити.

Світська хроніка

Люди кажуть, що ненавидять пліткувати про відомих людей, але правда полягає в тому, що більшість з нас цікавлять ці чутки. Якщо ти знаєшся на цьому, давай — дій. Однак спершу добре подумай, про що говоритимеш. Базікання про людей, яких він ніколи не бачив або до яких він байдужий, лише роздратує його та справить про тебе погане враження — він вважатиме тебе поверховою. Приділи пліткам 5 хвилин, а якщо він не відгукнеться, залиш цю тему.

ПЛІТКИ про знайомих

Це завжди небезпечна тема. Окрім того, що ти можеш облити брудом когось, кого він знає та любить, це також є не дуже чемно. Він може також подумати, що за його спиною ти пліткуватимеш про нього та його друзів.

Колишні хлопці

Дуже не раджу тобі робити цього! Ніхто не хоче чути про твого колишнього під час першого побачення. Якщо він був таким класним, ти змусиш свого теперішнього партнера почуватися некомфортно, а якщо він був бовдуром, навіщо взагалі про нього згадувати?

Історії про нього самого, які ти чула від когось

Інколи так і хочеться сказати: «Ніколи не здогадаєшся, що мені сказали про тебе…» Це також небезпечно. Окрім того, що ти образиш його почуття (навіть, якщо почуте було брехнею), нікому не подобається знати про те, що люди говорять про нас за нашою спиною. Коли він почує плітки, ти потрапиш у ще більшу пастку, тому що він забажає знати, хто та коли розповів тобі про це.

Інколи буває важко говорити з людиною, яка тобі подобається, тому що ти уявляєш її лею самою дивовижною істотою, яку створила твоя уява. У реальності вона схожа на тебе та на мене. Вона їсть, п’є, спить, каже та робить дурниці — так само, як ти та я. Вона не піде, якщо ти скажеш дурницю, вона не сміятиметься, якщо ти зіпсуєш щось, і вона не назве тебе дурною, якщо ти не знаєш чогось.

Таємниця спілкування з хлопцем: уяви, що він — твоя найкраща подруга. Забудь, що ти розмовляєш віч-на-віч із чоловіком твоєї мрії, натомість удай, що знаєш його роками. Не чіпляйся до кожного його слова та намагайся не уникати його погляду. Це не означає заглядати йому у вічі весь час, але спробуй поводитися невимушено. Коли він каже щось смішне, не намагайся спокусливо реготати вголос! Зрештою, ти виглядатимеш безглуздою маніячкою. Передусім не впадай у відчай, якщо щось пішло не так. Якщо перше побачення невдале — це ще не кінець світу. Я знаю багатьох, чиї перші побачення були жахливими, але тепер вони прекрасно спілкуються між собою та щасливо живуть.

Відчуття того, що ти у пеклі, під час першого побачення переживають усі. Це часто відбувається через суміш нервозності, сором’язливості і незграбності та необов’язково є показником того, що ви не підходите один одному. Звичайно, інколи так трапляється, тому що ти зустріла не ту людину, проте це досить чітко спостерігається при першій зустрічі.

Якщо твій партнер знущається з тебе, дуже серйозно ставиться до себе, дивно поводиться, коли ти робиш щось не так, та взагалі змушує тебе почуватися, як при тортурах, тоді ти прийшла на побачення до людини, яка тобі не підходить.

«Я пішла на побачення з тим хлопцем, що весь час говорив про свою колишню подружку. Я нервувалася, мої слова змішувалися у купу, а він знущався з мене через це. Він сказав, що йому подобаються жінки, які вміють нормально розмовляти. Потім я сказала, що мені дійсно подобається ця група, а він сказав,

що у його колишньої був значно кращий смак, ніж у мене. Це було жахливо. Чим більше я намагалася виправити ситуацію, тим гіршою вона ставала».

Тіна, 15 років

Найкраще повестися на побаченні, яке пішло не туди, не продовжувати його. Навіщо залишатися, якщо хтось глузує з тебе або поводиться грубо? Ти не повинна зчиняти з цього галас, просто піднімись та попрощайся. Піти геть — це не лише достойний відступ, це також дає чітко зрозуміти, що тебе ця людина не цікавить. З іншого боку, якщо твоє побачення не вдалося лише через те, що тобі ця людина не подобається, тоді піти посеред побачення — не кращий варіант. Інколи нам здається, що хтось нам подобається, але, зустрівшись з ним та познайомившись ближче, ми розуміємо, що це не так. Якщо так сталося, намагайся бути чемною. Скажи, що ти добре провела час, але саме зараз ти не бажаєш ні з ким зустрічатися. Завжди неприємно, коли тобі відмовляють, отже завжди стався до людей із повагою та ніколи не поводься огидно.

Якщо твоє побачення не вдалося через те, що ти була збентежена або під час нього виникали паузи, не хвилюйся. Для перших побачень цілком природньо бути трохи невиз- наченими. Якщо ти думаєш, що припустилася грубої помилки, замість того щоб соромитися та почуватися ображеною, розкажи про неї. «Скажи: «У-упс, вибач за це. Я завжди роблю щось подібне, коли нервуюся (схвильована, відчуваю тривогу). Сподіваюсь, ти не образився». Немає нічого гіршого за те, щоб робити вигляд, що нічого не сталося, коли це вочевидь відбулося. Пам’ятай: твій партнер так само, як і ти, намагається справити на тебе гарне враження. Він не очікує, що ти довершена, так само, як і ти на це не очікуєш. Отже, що з того, якщо він забуде кілька рядків або ти скажеш щось недоречне, або хтось з вас не зрозуміє жарту? Це речі, над якими треба попрацювати або посміятися на наступних побаченнях, але не ті, що варто брати близько до серця.

Поцілунки — це інтимна тема для багатьох. Усіх нас хвилює, чи добре вдається нам цілуватися, і незважаючи на те, скільки разів ти вже робила це, нас бентежить, чи не зіпсуємо ми усе цього разу. Мокрі поцілунки, невдалі поцілунки та швидкі поцілунки — ось через що ми б’ємося у істериці. Потім на черзі питання, хто повинен зробити крок назустріч та коли перерватися. Багатьох турбують навіть дихання та носи, що можуть стати на заваді. Незважаючи

на те що цілуватися дуже весело, сам процес, звичайно, супроводжується різноманітними перешкодами.

 

Ну, дозволь мені розпочати з того, що не існує неправильного способу поцілунку, є лише неправильні люди. Поцілунок — це дійство, що відбувається між двома людьми, які подобаються одне одному. Якщо перший раз виявився невдалим, вони спробують ще раз. Несоромно запропонувати почати все з початку. Що стосується дихання, не хвилюйся щодо цьго, просто дихай носом. Що стосується носа, незважаючи на те, про що ти можеш подумати, вони рідко

наштовхуються один на одного, якщо ти лише не поспішаєш, проте якщо це все ж таки сталося, просто пожартуй із цього і розпочніть усе спочатку. Поцілунки — це весело, а не настільки серйозно, що якщо тебе спіткає невдача, це зруйнує твоє життя.

Щодо того, кому розпочинати поцілунок, це залежить лише від вас. Якщо тобі цього хочеться та ти почуваєшся комфортно, роби це першою, якщо ні — сиди та очікуй.

Щодо правильної техніки, все, що я можу порадити з цього приводу, — навчись розслаблятися. Не панікуй, не хвилюйся та не уявляй, що він думає про найгірше. Думай про те, що ти робиш, і все буде гаразд.

Невеличкий відступ про французькі поцілунки. Для тих, хто не впевнений в тому, що це означає: це форма поцілунку, коли обидві людини відкривають рота та використовують язики для того, щоб робити дослідження у рол партнера. Якщо тебе нудить від однієї думки про це, просто не роби цього. Якщо тобі ця ідея подобається та ти довіряєш своєму партнерові, тоді вперед! Це може перетворитися на дуже інтимне та захопливе переживання. Деякі хлопці не дуже знаються на етикел поцілунку та можуть засунути свого язика до твого горла, коли ваші губи вперше з’єднаються. Окрім того, що це досить жахливо, це також трохи дратує. Якщо хтось це робить, миттєво перервись та скажи йому, щоб залишив тебе у спокої. Поцілунками, як і будь- яким іншим видом інтимних стосунків, необхідно займатися гільки тоді, коли ти почуваєшся комфортно та щасливо. Ніколи не дозволяй нікому примусити тебе робити щось таке, від чого ти почуваєшся некомфортно та розгублено.

Отже, у тебе З’ЯВИВСЯ хлопець, ти вже пережила перше побачення і навіть залишилася живою після першого поцілунку. Що далі? Безтурботне життя, наповнене радощами та блаженством? Ну, якщо тобі пощастить, так, але якщо ні, то ти, напевно, зіткнешся з однією з наступних проблем.

Кожна з нас чула вислів: «Жодна людина не є островом», і в той же час жодна пара не є островом. Ваші стосунки можуть бути чудовими, коли ви удвох, але вам не вдасться весь час вдавати, нібито більше нікого не існує. Родина, друзі, обов’язки та школа — усі ці фактори тиснуть на ваші стосунки та інколи привносять в них проблеми, подобається це тобі чи ні.

Немає потреби казати, що, якщо б не іспити або його мама, або твоя найкраща подруга, все було б краще, тому що ти не можеш уникнути тих проявів життя, які тобі не подобаються, навіть якщо ти закохана. Ти, можливо, почуваєшся

так, нібито ніхто в цілому свіл тобі не потрібен, але правда в тому, що це не так. Якщо ти відштовхнеш свою родину та друзів, куди ти повернешся, якщо все піде під три чорти?

Якщо ти залишиш школу, що ти робитимеш, щоб знайти роботу?

Якщо ти байдуже ставитимешся до людей, які тебе теж люблять, як ти почуватимешся, коли, врешті-решт, вони залишать тебе та забудуть про твоє існування?

Так, кохання — це найважливіша у свіл річ, але у тебе є не лише кохання до свого хлопця, але й любов до подруг, родини та до самої себе. Отже, будь розважливою — не зневажай щось або когось у своєму жилі лльки тому, що тебе захопила пристрасть.

Інколи важко повірити, що твої батьки хоч раз у жилі ходили на побачення та відчували те саме, що ти відчуваєш зараз. Якщо вони все ще закохані, то, можливо, співчувають тобі у твоїх переживаннях. Якщо у тебе лише мама чи тато або твої батьки недавно розлучилися, вони, можливо, погано сприймають кохання або взагалі в нього не вірять.

Якою б не була твоя ситуація, батьки та побачення навряд чи ходять руч-об-руч! Для більшості дівчат справжньою перешкодою стають татусі. Мало тих, хто бажає бачити своїх «маленьких дівчаток» на побаченні з хлопцем або чути, як ти розмовляєш про кохання та стосунки, не згадуючи вже про секс. Що стосується матусь, тобі, можливо, пощастило — тобі дісталася мама, яка тебе розуміє або непощастило — твоя мама завжди буде на твоєму шляху та ображатиме твоїх бойфрендів.

«Із того часу; як я почала зустрічатися з хлопцями, у мене з’явилися такі проблеми з батьками. Мій тато поводиться так, неначе він мене ненавидить: він завжди повторює, що я таки зрештою вскочу у халепу та що я завагітнію у 16 років. Моя мама, з іншого боку, завжди каже щось неприємне про моїх хлопців та хоче довести, що вони мене зраджують.

Я почуваюся так, неначе вони мені не довіряють або не думають, що я достойна того, щоб мати хлопця».

Стеф, 15 років

За батьківськими уявленнями про хлопців, секс та стосунки завжди стоять певні мотиви. Вони не роблять це для того, щоб зіпсувати тобі все задоволення, просто вони налякані. Налякані тим, що ти ростеш та віддаляєшся від них. Налякані тим, що тебе можуть образити, що ти, можливо, не забажаєш більше з ними залишатися. Складно бути мамою чи татом і знати, що тобі слід дати своїм дітям можливість робити власні помилки, а ще важче те, що їм доводиться спостерігати, як ти приймаєш якісь рішення, з якими вони не погоджуються.

Також більшості батьків важко усвідомити, що тебе цікавлять секс, поцілунки та стосунки. У багатьох з них селективні спогади, та, хоча ти роками вже мала якісь почуття, пов’язані з сексом, вони все рівно пам’ятають тебе милим дитятком із кісками. Вони не хочуть знати, що ти обмінюєшся французькими поцілунками із сусідським хлопцем або обіймаєшся та пестиш когось на шкільному спортивному майданчику. Вони б холли, щоб ти залишилася дитиною, отже, їм не довелося би якимось чином справлятися з твоїми дорослими почуттями.

Якщо твої батьки забороняють тобі бачитися з будь-ким із хлопців, існують кращі способи вирішення цієї проблеми, аніж втеча з дому та зустрічі потай, за їхніми спинами. Окрім того, що це підтвердить їхні найгірші побоювання, цим ти майже нічого не досягнеш. Подумай, чому вони такі суворі. Чи вони виховувалися суворими батьками? Чи донька людини, яку вони знають, вскочила у халепу? Чи не дала ти їм приводу для хвилювання?

Знання цього допоможе тобі поговорити з ними про правила поведінки. Вкажи на те, що, поводячись суворо, вони дають тобі зрозуміти, що не довіряють тобі, а ти відчуваєш, що вони тебе не розуміють. Ти, можливо, не отримаєш усього, чого бажаєш, але у тебе буде можливість дійти з ними компромісу.

Пам’ятай: це твій шанс довести, наскільки ти зріла та виважена, отже зроби це — поговори з ними. Не кричи, не тупочи ногами, не поводься дралвливо. Натомість, скажи їм, що бажаєш зустрічатися з хлопцем, тому що він тобі дійсно

подобається, але це не означає, що ти займатимешся з ним сексом або завагітнієш від нього. Коли вони зрозуміють, що ти поводитимешся обачливо та не зробиш чогось поспіхом, вони погодяться з тобою.

Способи ощасливити своїх батьків під час стосунків із бойфрендом наступні.

  • Завжди повертайся з побачення вчасно.
  • Скажи батькам, куди йдеш.
  • Познайом батьків зі своїм хлопцем.
  • Ходи гуляти великою компанією.
  • Не говори весь час про свого коханого.
  • Не ходи на побачення лише увечері.
  • Замаскуй усі сліди кохання та будь-які ознаки того, що ти та твій хлопець були близькі.
  • Не проводь весь час біля телефону, розмовляючи зі своїм хлопцем або про нього.

Коли ти закохана, найприроднішою річчю у свіл є бажання розповісти все усім своїм подругам. Ти хочеш поділитися своїм щастям та повідомити усіх, яке прекрасне у тебе життя. Це класно, але будь обачна. Дійсно легко переборщити, але доки ти це усвідомиш, твої подруги вже оскаженіють. Будь-яка гарна подруга бажатиме знати щось про твої стосунки, але вона не хоче чути про них весь час. Немає нічого гіршого за подругу, яка весь час розповідає про свої стосунки та навіть не питає про когось або про Щось інше.

Якщо ти зараз літаєш на крилах кохання, не забудь, що всі інші не такі щасливі, як ти, а отже, не всі за тебе радітимуть. Коли деякі бачать закохану пару, з ними відбуваються дивні речі, та, доки ти зрозумієш це, ти встигнеш викликати почуття ревнощів, відмову та конкуренцію серед своїх подруг. Вони можуть почуватися забутими, ставати недоброзичливими або відчувати, що ти хизуєшся, і відвертатися від тебе. Щодо подруг, які розривають стосунки зі своїми хлопцями або почуваються нещасними через те, що не мають хлопця, приділи трохи уваги їхнім почуттям та не говори про своє кохання, змушуючи їх почуватися ще гірше.

Ще одна проблема виникає, якщо дозволити своїм подругам дізнатися про всі подробиці своїх любовних стосунків, — ти можеш стати об’єктом для пліток та непорозумінь. Людям немає більшої влхи, аніж коментувати чиєсь приватне життя, і до того, коли ти про це дізнаєшся, про тебе вже пліткуватимуть. Люди думають, що, якщо ти довіряєш їм багато інтимних подробиць, вони мають право втручатися та давати не потрібні тобі поради. Не створюй

собі зайвого клопоту і нехай твоє особисте життя залишиться твоєю приватною справою.

«Усі знали про мене та Гарі, тому що ми були настільки задоволені, коли почали зустрічатися, що ходили та усім розповідали, наскільки ми закохані. Наступне, про що ми дізналися, було те, що ми порвали: або він від мене пішов, або я почала зустрічатися з іншим хлопцем. Все це була брехня, та ми так і не встановили, хто розпускав ті чутки. Це внесло у наші стосунки дійсно велике напруження».

Жоржія, 16 років

Якщо ти збираєшся розповідати про свої стосунки, будь обережною з тим, що ти розголошуєш, а що залишаєш у таємниці. Деякі речі, особливо найбільш інтимні подробиці ваших стосунків, слід завжди тримати при собі. Про інші речі, такі як тривоги та скарги, можна розповісти лише деяким подругам, яким ти дійсно довіряєш. Якщо ти багато говоритимеш про проблеми у ваших стосунках, це дійде до твого хлопця і тоді точно виникнуть проблеми.

ХЛОПЦІ, ЯКІ не знаходять СПІЛЬНОЇ мови з подругами

ОДНІЄЮ З найбільших проблем, з якою я коли-небудь стикалася, була моя неприязнь до хлопця моєї найкращої подруги. Він був огидним, самовпевненим егоїстом. Він теж вважав мене огидною, самовпевненою егоїсткою. Моя бідна подруга весь час намагалася не дати нам роздерти одне одного на шматки. Це було для неї неабияким напруженням, — загроза її стосункам та нашій дружбі. На щастя, ми есе владнали. Ми домовилися бути привітними при зустрічах, які, дякувати Богу, не були частими. До чого я веду: те, що ти любиш свою найкращу подругу та кохаєш свого хлопця, зовсім не означає, що вони люблять одне одного.

Якщо тобі пощастило і вони ставляться одне до одного нормально, усі твої проблеми вирішені, але частіше за все між ними існуватимуть ревнощі та конкуренція. Вони обидва боротимуться за твою увагу, критикуватимуть одне одного та загалом можуть вимушувати тебе вибирати між ними. Якщо таке відбувається з тобою, пам’ятай: ти не зобов’язана вибирати. Залежить виключно від тебе, з ким ти бажаєш мати дружні стосунки, а з ким ходити на побачення. Скажи їм, що, якщо ти їм небайдужа, вони повинні досягти компромісу та «поділити» тебе, й усе тут.