ХЛОПЦІ, ХЛОПЦІ, ХЛОПЦІ!

«У мене ще ніколи не було хлопця»

Я отримую не менше сотні листів на тиждень від схвильованих дівчат. Деяким з цих дівчат по 12 років, деяким — по 17, але у всіх них є щось спільне — вони вважають себе дивними, тому що ні з ким не зустрічаються. Але що поганого в тому, що ти не маєш хлопця? Це не відбивається на твоїх людських якостях. Це не означає, що ти несимпатична, і це зовсім не означає, що ти ніколи не зможеш покохати. Насправді це взагалі нічого не означає.
Згідно зі статистикою, твої шанси зустріти хлопця дуже високі, але те, що у дівчини з твого класу вже було з десяток хлопців, а у тебе не було жодного, зовсім не означає, що ти хоч у чомусь гірша за неї. Деякі дівчата міняють хлопців упродовж усього підліткового віку, в той час коли інші взагалі ні з ким не зустрічаються. Але так весь час бути не може. Я знаю щонайменше двох дівчат, які вперше почали зустрічатися з хлопцями, коли їм виповнилося по 19 років. Коли справа стосується кохання, не існує жодних твердих та швидких правил.
Якщо ти за будь-якої умови хочеш з ким-небудь зустрічатися, спитай себе: чому? Ти маєш надію, що твій хлопець зможе вирішити усі твої життєві проблеми? Невже ти вважаєш, що, зустрівши хлопця, ти відчуєш себе менш одинокою? Або більш привабливою? Або ти будеш більше влаштовувати своїх подруг? Якщо хоча би одна з цих причин тобі підходить, ти повинна подумати ще раз. Вважається, що наявність хлопця дає тобі переваги у житті, якщо не смисл життя взагалі. Звичайно, важко у це не повірити, коли навколо тебе усі ходять парами, але спиратися на когось для покращання свого життя — це рецепт катастрофи.
Якщо ти зосередишся на тому, щоб зробити усе можливе та проявити себе, то автоматично будеш більш привабливою. Хлопців зрештою тягне до дівчат, які подобаються самі собі. Ніхто не хоче зустрічатися з людиною, яка не посміхається, якій нема чого сказати або у якої немає ніяких інтересів.
Отже, не витрачай марно своє життя, хвилюючись про те, що у тебе ніколи не буде хлопця.
Звичайно, буде! Та більше того, коли у тебе з’явиться хлопець, ти гадатимеш, навколо чого ж здіймається стільки галасу!

740486

«Я постійно зраджую своїм хлопцям»
Зустрічатися з кимось не завжди легко. Це навіть важче, якщо ти не впевнена, чому зустрічаєшся з тим чи іншим хлопцем. Значення того, що ти маєш хлопця, може бути інколи таким великим, що ми мусимо залишатися з людиною, яка не зовсім нам підходить. Існують певні попереджувальні сигнали, які дають тобі знати, коли варто замислитися над своїми стосунками. Якщо ти належиш до тих, хто продовжує фліртувати або цілуватися з іншими, коли твого хлопця немає поруч, ймовірно, що ти зустрічаєшся не з тим хлопцем або просто не готова до серйозних стосунків. Найкращий спосіб це визначити — побути деякий час на самоті. Замість того, щоб брехати своєму хлопцеві, страждаючи від почуття провини, та вважати себе ненормальною через власну поведінку, дай собі трохи часу та простору. Люди, які постійно крутять романи, поводяться так тому, що вони не здатні присвятити себе одній людині. Це насправді не означає, що вони не кохають людину, з якою знаходяться поруч в дану мить, це просто означає, що вони не кохають її настільки сильно, щоб забути про усіх інших.
Бути одинокою не так погано, як тобі здається. Це дає тобі волю фліртувати з ким ти захочеш, бути ближче до кого хочеш та проводити свій час, як тобі заманеться. Зустрічатися з хлопцем лише тому, що до цього тебе змушують, або тому, що ти не хочеш залишатися сама, — це несправедливо по відношенню до тебе та до твого хлопця. Якщо я все ще не переконала тебе, уяви, як би ти почувалася на його місці. Якщо маєш сумніви, треба завжди відноситися до людей так, як би ти хотіла, щоб вони відносилися до тебе.

Мені подобаються лише старції чоловіки
Старші ЧОЛОВІКИ дуже привабливі, чи не так? Вони більш досвідчені, більш сексуальні та краще можуть тебе вмовити. Та такими вони й мають бути — у них більше практики. Але, зазвичай, вік не має ніякого значення, якщо ти закохана, чи не так? На жаль, якщо тобі ще немає 18 років, вік має значення. Можливо, не для тебе, але точно для твоїх батьків та для всіх тих, кого ти знаєш. Ніхто не може докоряти тобі за те, що тобі подобаються старші чоловіки, тому що вони часто здаються більш привабливими, ніж хлопці твого віку. Однак старші чоловіки — це найчастіше погано.
Не вдаючись до «дрібних деталей» (старші чоловіки, як правило, одружені або заручені, або мають постійну подругу), подобається це тобі чи ні, але вони знаходяться, так би мовити, на протилежному березі від тебе. Звичайно, якщо про тебе дбає старший чоловік, це викликає багато заздрощів, а можливість зустрічатися з ним виглядає дуже спокусливо. Але більшість твоїх інтересів та твої друзі природно не збігатимуться з його вподобаннями й друзями.
Якщо ти збагнеш, що тобі подобаються лише старші чоловіки, спитай себе, чому. Невже це через те, що вони мають більше грошей та шарму? Невже через те, що це вразить твоїх друзів? Або те, що ти зустрічаєшся зі старшим чоловіком, дає тобі можливість почуватися більш привабливою та впевненішою у собі? Якщо ти робиш це з однієї з цих причин, тобі слід змінити ставлення до стосунків. Можливо, ти ще не готова до них. Хлопець, з яким ти зустрічаєшся, — не твоя власність, якою можна похвалятися. Зустрічатися з кимось передусім означає зацікавленість у людини, а не в її віці, машині, роботі або будинку.

«Я не подобаюсь ХЛОПЦЯМ такою, як я е»
Намагання бути іншим, ніж ти є насправді, — це рецепт катастрофи. Якщо ти не подобаєшся хлопцеві такою, якою ти є, то й не варто з ним зустрічатися. Стосунки й так досить складна річ без того, щоб потерпати від якогось іміджу, тобі зовсім не притаманного. Ти така, яка є, й тобі не варто мінятися задля когось. В будь-якому випадку, якщо хлопцеві подобаються якісь речі, це автоматично не означає, що він бажає, щоб його подружкам також це подобалось. Мати багато спільного — це класно, але різні інтереси також не заважають захоплюючим стосункам.
«Мені більше подобаються уя&иі, аніж реальні хлопці»
Часто першою людиною, в яку ми закохуємося, стає хтось, кого ми ледве знаємо або просто бачили на екрані телевізора або у журналі. Такі люди є частіше за все нашим першим кроком у коханні та «безпечним» способом навчитися переживати усі злети та падіння у стосунках. Деякі дівчата переживають подібне кохання без відповіді багато разів, до того як зрештою вирішать, що хочуть зустрічатися зі справжнім хлопцем. Якщо ти належиш до таких дівчат, не хвилюйся: з тобою все гаразд. Доки ти щаслива та твої почуття не призводять до сліз, все йде нормально.
Але якщо твоє почуття до такого собі уявного партнера засмучує тебе, тобі варто спустити свого ідола з небес на землю. Намагайся поставитися до цього з усмішкою. Не зводь себе зі світу ревнощами кожного разу, як ти дізнаєшся, що твоє кохання з кимось іншим. Твої постійні мрії про кумира просто ще більше засмутять тебе та зроблять більш розгубленою, отже намагайся виділити для своїх мрій та розмов про нього певний проміжок часу кожного дня. Й найважливіше: намагайся не відчувати себе ошуканою через подібні стосунки зі своєю пасією. Це найперша причина більшості бід у подібних стосунках. Передусім залишайся реалісткою.
Твоє уявлення про уявного хлопця частково складається з того, як ця особа виглядає, та частково з того, що ти чула або прочитала про нього, а не з власного досвіду спілкування з цією людиною. Насправді люди з плоті та крові дуже відрізняються від наших уявлень про них. Наприклад, якщо хтось переконав себе, що ти для нього єдина, після того як подивився на твоє фото або прочитав твою біографію, побачив тебе на відео, ти вважатимеш таку людину трохи дивною, чи не так? Неважливо, скільки ти знаєш про людину, — ти ніколи по-справжньому не покохаєш її до того, як не зустрінешся з нею у реальності. Навіть після зустрічі мине ще немало часу, як ти зможеш як слід вивчити людину.
Я не хочу сказати, що твої почуття нереальні. Але ти маєш розглянути їх у перспективі, інакше просто з глузду з’їдеш. Більш того, не відмовляй усім хлопцям, яких ти дійсно знаєш. Вони, можливо, й не дотягують до твого ідеалу, але за них значно простіше ухопитися! Можливо, вони тобі зараз й не подобаються, але одного дня все може змінитися. В кінці кінців цілуватися з плакатом зовсім не прикольно!

«Мене завжди кидають хлопці…»
Завдяки тому світові, який створили для нас телебачення та кіно, ми вже з раннього віку уявляємо, що якщо ти покохаєш, твоє кохання триватиме вічно. На жаль, це все дурниці. Кохання не завжди триває вічно, особливо перше кохання. Це тому, що воно змінюється разом з нами, та інколи нам необхідно відпустити людину, яка, здавалося б, раніше нас влаштовувала. Стосунки, навіть дуже гарні, інколи досягають такої точки, після якої вони вже більше не можуть тривати. Інколи це відбувається через те, Що одна людина починає сприймати іншу як щось само собою зрозуміле або перестає її кохати. Насправді жодні стосунки не
залишаються незмінними. Перші захоплюючі спроби кохання завжди змінюються на щось т[риваліше або просто зникають.
Якщо ти завжди потерпаєиД від розірваних стосунків, не сприймай це як знак того, що з тобоМО щось негаразд. Пам’ятай: ти залишилася тією самою дівчиною, ЕВ яку колись закохався твій хлопець. Єдине, що змінилися, — це його сприйняття тебе. Це зовсім не означає, що тобі не вдасться зустріти необхідного тобі хлопця або що в тебе ніколи не буде довготривалих стосунків. Усе це означає лише те, що той хлопець був ТЕВОЇМ неправильним вибором.
Почуватися знехтуваною дуже боляче, це й є жахлива частина кохання. Але так не буде вічню. З плином часу розбите серце загоїться, а ти знайдеш своє нов*е кохання. Не думай, що не зможеш ще комусь дати шансу покоха-ти тебе. Кохання дійсно ранить, але зрештою задоволення від нього завжди більше, ніж болю.
Гезльні трудноші у коханні

«Я не можу атися!»
Ну, зізнавайтеся, хто з вас не тренувався цілувати подушку або власну руку, сподіваючись, що коли до поцілунків дійде у реальному житті, ти будеш до них готова? Будь ласка, дозволь мені заспокоїти тебе: не існує ані правильної, ані невірної техніки поцілунку. Поцілунок вийде природнім, якщо ти дотримуєшся трьох основних правил.
1. Завжди будь розслабленою. Не напружуйся, коли хтось намагається поцілувати тебе. Не хвилюйся про те, що ви зіткнетеся носами ?бо ти пропустиш його губи, або усе стає трохи мокрим.
2. Завжди цілуйся з тим, хто тобі подобається! Вочевидь, я знаю, що 90 % людей кажуть, що не можуть цілуватися тоді, коли вони родять це з людиною, яка їм зовсім не подобається. Якщ( хтось намагається поцілувати тебе, а ти цього не хочзш, не мирись з цим. Наполягай на своєму та відштов<ни свого партнера. Але, якщо твій хлопець каже, що не може поцілувати тебе, спитай себе, чому ти все ще з ним! Поцілунок — річ, яка залежить від двох, і для того, щоб його зіпсувати, також необхідні двоє. 3. Якщо твій поцілунок потрапляє на його щоку, а не на губи або його ніс торкається твого лоба, не зневіряйся — спробуй ще раз. Однією з переваг поцілунків є те, що ти можеш тренуватися з людиною, яка тобі подобається, стільки, скільки забажаєш. Якщо ти хвилюєшся стосовно так званих французьких поцілунків, то вони того не варті! Треба тільки пристосуватися до рухів твого язика, коли ти цілуєшся. Часто відбувається наступне: ти та твій партнер одночасно відкриваєте губи для поцілунку та занурюєте ваші язики до рота одне одному. Спочатку це відлякує, але згодом може бути дуже приємним. Однак це дуже інтимна форма поцілунку, яка може перетворитися на невдалий досвід, якщо робити це з людиною, яка насправді тобі не дуже подобається. Слова «Я кохаю тебе», напевно, є трьома найуживанішими словами у світі, і саме тому багато людей почуваються незручно, вимовляючи їх. Однак існують ще інші причини того, чому вони інколи відмовляються виходити з наших вуст. Кохання — це така дивна річ, що багато з нас навіть не впевнені у тому, чи дійсно ми відчуваємо щось подібне. Часто нас змушують говорити про почуття «обставини», від нас цього чекають. Наприклад, твої подруги постійно запитують тебе, чи ти не закохалася, або твій хлопець зізнається тобі у коханні, а ти відчуваєш, що повинна зробити те саме у відповідь... Якщо ти не можеш сказати: «Я кохаю тебе», спитай себе: «Це відбувається тому, що я точно не знаю, чи дійсно я закохана?» або «Це тому, що ніхто у моїй родині не казав цього, коли я була маленькою?», або «Це тому, що це звучить по-дурному?» Якщо ти відповіла «Так» на перше запитання, не поспішай. Те, що хтось каже тобі про своє кохання, автоматично не означає, що ти повинна казати це саме у відповідь. Якщо ти будеш упевнена в своєму почутті, то відчуєш, що готова сама в ньому зізнатися. Якщо ти не можеш цього сказати тому, що ти вперше робиш це, не хвилюйся: трохи практики, й ти зробиш це. Сказати подібне вимагає сміливості. Якщо у твоїй родині ніхто відкрито не показував свої почуття або не казав про них, тобі може знадобитися більше часу та більше сміливості для того, щоб це зробити. Але не здавайся. Якщо ти комусь довіряєш, ти скажеш це. Якщо ця фраза здається тобі трохи дурнуватою, просто не поспішай та звикни до неї. У будь-якому випадку існує ще стільки способів сказати про свої почуття! Коли ти вперше зізнаєшся у своєму коханні, наступні зізнання не викликатимуть у тебе ніяких труднощів. «Я не можу запросити його на побачення» Дякувати Богу, пройшли ті часи, коли дівчата повинні були сидіти та очікувати хлопця, який би їх кудись запросив. Однак це не заважає деяким дівчатам думати, що запрошувати на побачення є тільки чоловіча справа. Якщо ви дійсно так думаєте, поміркуйте про почуття хлопця. Запросити когось на побачення дуже страшно. Це означає, що ти усвідомлюєш, що, можливо, отримаєш відмову. (Жахливо, якщо подумати про це!) На противагу відомому уявленню, хлопці не народжуються із вбудованим механізмом, що дозволяє їм з легкістю поводитися галантно і впевнено. Вони такі ж налякані та невпевнені у собі, як й більшість дівчат. Але, дякувати Богу, чоловіки все ж таки роблять це — якби не вони, де би ми усі були? Однак не всі хлопці запрошують на побачення своїх дівчат. У мене є друг Роберт, який ніколи у своєму житті не запрошував дівчину на побачення. Він симпатичний та привітний, але занадто соромиться, щоб повірити в те, що може комусь сподобатися. Таким чином, він не впевнений у собі, коли справа доходить до запрошення на побачення. Багатьом дівчатам він подобався, але ніхто з них не зустрічався з ним, тому що жодній не дістало сміливості самій запросити його кудись. Тепер він зустрічається 3 Дівчиною, з якою разом працює, і вони дуже щасливі. Як вона його отримала? Вона запросила його на побачення! Це дійсно було так просто! Мораль у цій байці така: якщо ти дійсно хочеш чогось, то маєш боротися за це. Сидіти та чекати, коли ж хлопець наблизиться до тебе, не є ефективним. Якщо тобі хтось подобається, запроси йо- го- Найгірше, що він може сказати, — це «Ні», а це не так погано, як ти собі уявляєш. Якщо він не зацікавлений, тоді ти хоча б зможеш відмовитися від нього та почати думати про когось іншого. Це краще, ніж сидіти вдома та міркувати про те, чи подобаєшся ти И0МУ- Але той факт, що він сам тебе не запрошує, ще не означає, що він цього не хоче. Хлопці дуже подібні до нас. Вони такі ж налякані, не впевнені в собі, у своєму зовнішньому вигляді та можливостях. Якщо ти хочеш привернути увагу якогось хлопця, намагайся ставитися до нього так, як би ти ставилася до подруги. Говори з ним, як і з будь-якою іншою людиною, та не чекай від нього лідерства в усьому. «Я йому не подобаюся!» На жаль, якщо ти комусь не подобаєшся, з цим мало що або навіть взагалі нічого не можна зробити. Уподобання — це загадкова річ, ніхто насправді не знає, чому нам деякі люди подобаються, а інші — ні. Тут передусім має значення інтенсивність почуттів, яка часто супроводжує фізичний потяг до людини та робить відмову навіть більш болючою. Єдине, що ти можеш зробити, — це дати собі трохи часу для того, щоб пережити цю відмову. Зрештою, як не крути, розбите серце залишається розбитим серцем. «Я не МОЖУ його забути» Якщо ТИ не можеш забути свого колишнього хлопця, можливо, це тому, що тобі більше подобається бути нещасною через нього, ніж взагалі про нього не думати. Багато людей поводяться так, коли їх серце розбите, тому що знають: якщо відпустити свій біль, то необхідно буде визнати, що стосунки насправді закінчилися раз і назавжди. Апатія, смуток, втрата ваги та зміна особистості є типовими для людини, яка впала у серйозну депресію з приводу зруйнованих стосунків. Якщо ти відчуваєш будь-що з вище перерахованого, тобі знадобиться допомога, порада, як знайти вихід із цього становища та, зрештою, подолати його. Тобі необхідно звернутися до служби довіри або до психолога. «Мій колишній хлопець ненавидить мене, тому ило я його покинула» Багато людей болісно сприймають відмову. Більшість з нас переживають її зі сльозами на плечі у подруги та залишаються сумними, доки життя знову не увійде у своє звичайне русло. Нажаль, не багатьох людей можна контролювати у такому стані. В цій ситуації треба зрозуміти, що у коханні немає гарантій, отже Ти ризикуєш, тому що ніщо не триває вічно. Якщо твій колишній хлопець усе ще злий на тебе через те, що ти його покинула, зустрінься з ним віч-на-віч. Він повинен збагнути, що не може залякувати та ображати тебе лише через те, що ти була чесною З НИМ. Зрештою, якщо він не може змиритися із твоєю відмовою, він взагалі не повинен ні з ким зустрічатися. ТИ НІКОЛИ не повинна ДОЗВОЛЯТИ своєму хлопцеві командувати тобою та твоїм життям. Якщо ти хочеш носити речі, які тебе щільно облягають, або робити макіяж, — це твій вибір, а не його. Будь-який одяг або макіяж не означає, що ти — шльондра або з усіх сил намагаєшся привернути увагу інших чоловіків. Це знак того, що ти нормальна дівчина, якій подобаються гарні речі та косметика. Не дозволяй йому розпоряджатися твоїм життям. Поговори зі своїм хлопцем та скажи йому, що вдягаєш ці речі для себе, а не для когось іншого. Захищати себе та свої бажання — дуже важливо, тому що в іншому випадку твій хлопець буде продовжувати насаджувати нові й нові забобони у твоє життя. Чоловіки, які лупцюють своїх подруг та дружин, походять із різних соціальних верств та не подібні до стереотипного уявлення про них, створеного, наприклад, на телеекрані. Останні статистичні дані свідчать про те, що більшість жінок витримувало приблизно 60 нападів на себе перед тим, як піти від чоловіка! Не дай собі перетворитися на одну з них. Жінки, яких лупцюють їхні кохані, ні в чому не винні. Якщо таке відбувається з тобою, кидай свого хлопця якомога скоріше. Якщо він не залишить тебе у спокої, розкажи про це своїм батькам, друзям або поліції. Що б ти не вирішила, пам'ятай, що твій хлопець продовжуватиме знущатися над тобою. Отже кидай його, доки ще не пізно.