Хто така справжня жінка або як стати кращою?

303480520ba279d80dbd1e5f2fcfe0ff

Якою повинна бути справжня жінка?

Як чоловікові зустріти справжню жінку? Це питання хвилювало і хвилює багатьох чоловіків. Незважаючи на нашу нинішню епоху, воно як і раніше актуально. Причому хочеться зустріти таку жінку, яка запам’ятається. Таку жінку, яка зведе з розуму і відповість взаємністю. Так яка ж вона – та сама фатальна жінка? Що в ній повинно залучати чоловіків?

Справжня жінка сексуально приваблива

Чуттєва, вона здатна зрозуміти чоловіка, здатна доставити безумовно дикі і приємні відчуття.

Така жінка усвідомлює, що перший крок любов завжди починається з приємно розбурхуючих думок. Сексуальних пестощам вона віддається повністю і здатна відчути бажання чоловіка. Ця жінка не дозволяє собі погано або виглядати неохайно.

Справжня жінка вміє тримати удар

Але вона не демонструє цього і вміє бути гнучкою, щоб чоловік відчував, що він їй потрібен. Вона не встане на шляху у одруженого чоловіка і не буде руйнувати сім’ю, тому що не потребує цього. Багато вважатимуть це за містику, але насправді лише її любов і ніжність в поєднанні з сексуальністю дають такий результат. Чоловік не розуміючи що відбувається, тут же втрачає над собою контроль. Він бажає піклуватися по справжній жінці, по коханій жінці. Справжня жінка стратег і тактик в одній особі на шаховому полі любові. Вона гарна і щира, вона не підробка.

Хто сказав, що справжня жінка – стерво ?

Це негідно її. Вона вміє бути краще, а це значить бути такою, яка є. Без прикрас. Вона впевнена в тому, що її інтуїція її не підведе. Не буде нав’язуватися, втомлювати чоловіка своїми розпитуваннями або непотрібними дзвінками, контролювати його. Тому що справжній чоловік не повинен любити всякого роду контроль. Він не повинен любити тиск і стеження за ним. Вона не буде говорити йому: «Куди ти йдеш?» «Що ти відштовхуєш мене ?» «А знаєш, після всього цього ти зобов’язаний на мені одружитися!» Нав’язливість не в її природі.

Справжня жінка цілісною і прагматична

Вона не дозволить собі з самого ранку бути з не доглянутим волоссям і в брудному халаті. Любить доглядати за собою. Знає як це робити. Вона знає своє тіло. Головне бути завершеною і спокійною всередині. Вона може бути не надто привабливою зовні, але при цьому притягує захоплені погляди чоловіків.

Якщо жінка приходить у цей світ — це не випадково. Така жінка повинна любити себе і усвідомлювати, що успіх цілком їй по плечу. Вона як правило знає, що у неї багато залицяльників. Багато і заздрісників, які не люблять її і звертають увагу тільки на її успішність. Її шанувальники мріють про неї, хочуть її, часом не вибираючи вирази, а часом думають про неї як про річ, яку можна просто використовувати. Про таку жінку чоловік забути не може.

Справжня жінка здатна на флірт

Це її суть. Вона загадкова і граціозна як кішка. Ця жінка вміє відчувати. Її очі говорять з коханим чоловіком без слів. Завжди здатна до спілкування, розумна і інтелігентна. Не розмінюється на порожні розмови ні про що зі своїми подругами.

Справжня жінка вміє справлятися зі своїми комплексами

Вона усвідомлює свою унікальність і не засмучується через парочки зайвих кілограмів або з-за розміру грудей. Для неї неприйнятні різного роду пластичні операції. Вона не дозволить хірургу спотворювати своє тіло. Знає, що чоловік йде від неї, коли немає взаєморозуміння і поваги один до одного. Без цього не те що любов, але навіть і хороший секс часом не можливий.

Справжня жінка має потенціал природної мудрості

Вона буде вважати свого чоловіка великим. Це не означає, що вона чимось гірше або краще за нього. Впевнена в тому, що її рішення мають значення і для чоловіка, якого вона любить. Тому що тільки гідний чоловік, може бути поруч з такою жінкою.

Багато слів було і буде сказано про справжню жінку. І про справжніх чоловіків. Любов — це механіка. Свого роду геометрія без вибору. Це не щось психологічне, про що можна лише говорити. Але, безумовно, психологія відносин теж має місце бути. Точно також як любов. Любов цієї жінки до гідного чоловіка.