Як і де знайти містера досконалості, щастя

marc-fitt-28

В сімейному житті багато що залежить чоловіка. Цю істину знає кожна жінка. Проте слід розуміти, що містера Досконалість відшукати нереально. Нижче ми поговоримо про те, як і де відшукати чоловіка.

Перше, що треба зробити – відірватися від дивана.

Тисячі жінок ставлять перед собою питання – «Чому я, страшенно чарівна і приваблива не можу вийти заміж? Може, зі мною щось не так?» Психологи запевняють, що з такими жінками все в порядку. Перед пошуком чоловіка мрії їм треба подумати, чого бажає душа, до якого типу чоловіків вона найбільше тягнеться. Робити це необхідно під час гострої самотності. Головне в цій справі визначитися і зробити остаточний вибір – любов або щастя? Багато хто думає, що ці два поняття є синонімами, але така думка завідомо неправильна – це зовсім різні речі.

Порада: якщо ви однозначно вирішили вийти заміж, тоді компанія незадоволених і самотніх жінок не для вас.

Любов завжди з надривом

Відповімо на питання – «Чому любов не варто ототожнювати зі щастям?»

Коли представники протилежних статей задаються метою жити разом, то замислюються про народження дітей, це, звичайно, щастя. Той заповітний маячок, до якого ми всі прагнемо. А любов завжди з надривом, так як ми ніколи не знаємо, зателефонує тобі він чи ні, захоче сьогодні зустрітися або віддасть перевагу провести вечір у товаристві іншої. Весь цей час жінка безперервно турбується. Якщо жінка скучила за таким станом, то можна з упевненістю говорити, що вона гостро потребує коханій людині. Відшукати такого дуже складно. Однак зробити це простіше, ніж знайти чоловіка на все життя. А будь-яка жінка мріє не на пару років вискочити заміж, а старість зустріти і провести зі спорідненою душею.

Пошук спорідненої душі

Для цього, перш за все, жінці треба зрозуміти, хто вона є. Якщо є необхідність у прийнятті якогось дуже важливого рішення, то слід сісти на підлогу і покласти біля себе всі досягнення, свідоцтва удач, які можуть бути представлені дипломами, грамотами, призами, фотографіями успіху і перемог. Незайвим буде спогад, як в юнацькі роки займалися акробатикою, музикою і так далі. Такий стан треба закріпити в голові і душі і ні в якому разі не шкодувати, що воно минуло.

Багато хто висуне протест – «Саме такі думки виникають, коли дивишся як цілуються закохані і розумієш, що тебе це вже не чекає…»

Як бути? Подібні песимістичні установки слід гнати від себе якнайдалі. Дивіться на те, що ви з себе уявляєте на динний момент: адже за плечима освіта, досвід, є внутрішній стрижень і інтелект. До того ж, щоб прожити з людиною, одного сексу мало. Пов’язують спільні інтереси, а це щось більше, ніж фізичне тяжіння. З цієї причини, вирушаючи на пошуки чоловіка, треба шукати того, з ким вам буде цікаво.

Від долі і на печі не сховаєшся

Ну і де шукати?

Вже точно не на дивані. Піднятися з улюбленого місця доведеться так і так. Після цього треба піти назустріч долі. Чудові пари утворюються на робочих місцях, так як колеги тривалий час знаходяться поруч. Перерви дають їм можливість зустрітися зі своєю долею. Є багато прикладів, коли люди знайомилися в аеропорту, перекидалися черговими фразами, потім переходили на душевну розмову. Результат – міцний союз.

Що робити жінкам, які не працюють?

І з такої ситуації є вихід. Наприклад, є безліч випадків, коли жінка пішла на курси і зустріла там самотнього представника протилежної статі, який за допомогою вечірніх занять, наприклад, вирішив змінити своє життя. Мають місце випадки знайомств біля світлофора, в очікуванні зеленого світла і так далі. Молодим людям, студентам можна пошукати пару в бібліотеці, людям середнього віку – в книжковому магазині. Таких місць маса! Якщо ви задалися метою відшукати свою долю, то повинні знати, що треба шукати не чоловіка, а щастя.