Залучення чоловічої уваги

200195915-003

Кожна жінка мріє мати свого чоловіка, який буде поважати, цінувати, носити на руках, а головне – любити. Але знайти свого єдиного, а тим більше залучити і зачарувати вподобаного представника сильної статі – нелегке завдання для багатьох дівчат. Однак найбільш відомі психологи стверджують, що в цьому немає нічого складного. Важливо лише знати кілька секретів і слідувати головним порадам, які допоможуть досягти бажаного результату.

Порада 1

Головною зброєю жінки, яке допоможе завоювати серце будь-якого чоловіка, є зовнішній вигляд. Як відомо, чоловіки люблять очима, тому потрібно обов’язково доглядати за собою і підтримувати форму, щоб завжди виглядати привабливо і бездоганно.
Макіяж ні в якому разі не повинен бути яскравим і вульгарним, адже це тільки відштовхує і відлякує чоловіків. Потрібно підібрати більш природний макіяж в приємних натуральних тонах.
Також слід ретельно доглядати за волоссям, нігтями, а головне – за фігурою. Необхідно правильно харчуватися і регулярно робити фізичні вправи. Це допоможе зберегти фігуру підтягнутою, стрункою і привабливою.

Порада 2

Потрібно велику увагу приділити своєму одязі.
До вибору одягу слід підходити дуже ретельно. Необхідно вибирати такі речі, які будуть зручними, красивими і добре сполучаються один з одним. Віддати перевагу краще одягу жіночного стилю – хвилястим сукням, романтичним спідницям, жакетам і блузам. Речі ні в якому разі не повинні бути вульгарними. Вони повинні підкреслювати всі достоїнства, приховувати дрібні недоліки.

Порада 3

Величезне враження на чоловіка виробляє легка, «летуча» хода. Ні одного чоловіка не залишить байдужим жінка з правильною поставою, яка добре ходить на підборах.

Порада 4

Залучити вподобаного представника прекрасної статі допоможе погляд. Адже саме він сигналізує чоловікові про жіночу зацікавленості та готовність до знайомства. Але, ні в якому разі не можна довго дивитися. Слід пам’ятати, що погляд повинен бути скороминущим, як би випадково, але, тим не менш, доброзичливим. Можна швидко подивитися на чоловіка, посміхнутися і збентежено відвести погляд. Це справить на нього належний ефект.

Порада 5

Голос також допомагає залучити представників сильної статі. Перебуваючи поруч з вподобаним чоловіком, потрібно говорити так, щоб голос був красивим і відрізнявся від інших. Багато психологів стверджують, що чоловіки не люблять верескливих і високих голосів, тому тембр повинен бути трохи нижче і більш глибоким. Потрібно розмовляти приглушеним, тихим і спокійним тоном.

Порада 6

Особливе значення має тактильний контакт. Під час бесіди варто трохи ненароком доторкнутися до співрозмовника. Це допоможе розташувати його до себе і викликати довіру. Однак потрібно пам’ятати, що не слід бути занадто нав’язливою, адже це лише відлякує представника сильної статі.

Порада 7

Щоб зацікавити і викликати симпатію у чоловіка, слід бути оптимістично налаштованою і не скупитися на посмішку. Слід врахувати те, що похмурість, вічне невдоволення і песимізм тільки відштовхують людей. А гарний настрій, завзятий погляд, чарівна посмішка, навпаки, привернуть увагу і викликають інтерес у чоловіків.

Порада 8

І, наостанок, головний рада. Намагаючись залучити і зачарувати вподобаного чоловіка, не потрібно забувати про те, що головний козир – це природність, адже вона цінується найбільше. Не варто приміряти на себе чужі образи і здаватися надто веселою, недоступною або розумною. Потрібно завжди залишатися собою.

Використовуючи ці ефективні і корисні поради, можна легко залучити вподобаного представника прекрасної статі. Але якщо Ви ще не зустріли того, кого хотіли б зацікавити, то слідуючи цим радам, на Вас дуже скоро зверне увагу безліч чоловіків. Тоді потрібно буде тільки вибрати найкращого і гідного серед них.