Жіночі звички, які відштовхують хлопців

1424760158_16600312665

У багатьох дам в арсеналі є пару-трійку звичок, які вони вважають дуже сексуальними і збудливими. Насправді ж багато з цих звичок дратують і навіть відштовхують хлопців. Так які звички можна залишити і використовувати для спокушання, а від яких потрібно якомога швидше позбутися і назавжди.

Є такий тип дівчат, які страждають синдромом “рабині”. Вони вважають, що чоловікам потрібно догоджати завжди і у всьому. Вони просто лягають в ліжко і чекають вказівок свого “пана”.

Безсумнівно, догоджати чоловікові добре, але запам’ятайте милі дами, чоловіки не люблять, коли дівчата в ліжку перетворюються в поліно. До таких осіб вони втрачають всякий інтерес.

Краще заздалегідь дізнайтеся, чого бажає ваш чоловік, а потім продемонструйте йому свою майстерність.

Також чоловіки не люблять дівчат-командирш. Така група дівчат не дає і слова вимовити своєму партнерові. Вони роблять тільки те, що самі хочуть, а до партнера їм немає ніякого діла.

Дівчата, будьте ніжніше і ласкавіше. Чоловіки хочуть любити і захоплюватися вам, а не відчувати з вами страх.

Сильна стать терпіти не може, коли ви граєте з його гідністю. Вам може здаватися, що це забавно, але вони думають інакше. Чоловічий статевий орган – зовсім не іграшка, пам’ятайте це!

Милі хлопці приходять у відчай, коли їхні дівчина намагається вести себе, як порно актриса. Може на екрані це і здається сексуальним, але в реальності хлопці не бажають бачити щось подібне.

Ще хлопцям не подобається, коли дівчина веде себе, як вередлива дитина. Коли дівчина починає надувати губки і вести себе, як вередлива дівчинка, вона схожа на маленьку дитину. А хто захоче займатися сексом з дитиною?

Також чоловіки воліють обходить стороною тих, хто завжди всім незадоволений.
Якщо дівчина під час заняття любов’ю весь час твердить, що партнер все робить не так, то отримати задоволення навряд чи вдасться.

Дівчата, якщо вас щось не влаштовує, не потрібно відразу ж критикувати партнера. Просто покажіть йому, що вам подобається і чого ви хочете. Ваш молодий чоловік буде дуже вдячний вам за це.

Найбільше чоловіків дратує, коли дама серця порівнює свого обранця з колишніми партнерами.

Взагалі, це дуже болюча тема для чоловіків і краще б дівчатам ніколи не згадувати про своїх колишніх в присутності хлопця.

Природно, у кожного чоловіка свої смаки і може бути комусь сподобаються подібні витівки, але дві третини чоловіків беззастережно поділяють ці погляди. Тому порада дівчатам – уникайте подібної поведінки.