Наручний годинник як стильний аксесуар

chasy-stilnij-aksessuar

Наручний годинник давно не є інструментом для контролю часу. Зараз це стильний аксесуар, за допомогою якого можна визначити не тільки соціальний статус, але і дохід. Однак, мало просто придбати дорогі годинники Royal London. Необхідно ще вміти грамотно підбирати їх до вашого одягу за стилем і кольором. Також важливу роль грає ваш статус і місце, де ви знаходитеся.

На якій руці носити годинник? По-перше, годинник необхідно носити на тій руці, яка не є постійно діючою. Тобто правшам слід одягати годинник на ліву руку, а лівшам, навпаки, на праву. Це важливо, насамперед, для вашого комфорту. Займаючись повсякденними справами за участю домінуючої руки, ви можете легко дізнатися котра година, не відриваючись від справ.

na-kakoj-ruke-nosit-chasyДо речі, такий розподіл годинників для правшів і лівшів виник нещодавно. Раніше виробники випускали всі моделі з механізмом заводу та іншими налаштуваннями, зручними тільки для правшів.

По-друге, годинник не повинен здавлювати ваше зап’ястя. При цьому він не повинен вільно переміщатися по всій руці. Ідеальною відстанню між браслетом і рукою вважається товщина вашого вказівного пальця. Причому це суворе правило відноситься до чоловічих годинників і для особливо ділових зустрічей. Тобто жінки можуть дозволити собі браслети будь-якої довжини для вільного часу. Але, збираючись на важливі переговори, слід одягнути годинник як годиться.

По-третє, при підборі годинника необхідно враховувати індивідуальні особливості. Корпус годинника має відповідати зап’ястю. Тобто власникам масивних рук підійдуть великі моделі. Людям з крихкими зап’ястями варто придивитися до невеликим годинників.

naruchnie-chasy-raznih-razmerovПо-четверте, є правило носіння годинників з довгими рукавами. У неформальній обстановці годинники виглядають доречно як під рукавом, так і на самому рукаві. Але ось в офіс і в місцях, де потрібне дотримання дрес-коду, годинник надягають строго на зап’ясті. Простежте при цьому, щоб рукав одягу був досить широким.

По-п’яте, звертайте увагу на колір браслета, корпусу і циферблату. Сучасні моделі годинників випускаються не тільки в суворих срібних і золотих відтінках. Ринок переповнений годинниками з різнокольоровими циферблатами і ремінцями з різних тканин. Вибираючи собі такий стильний і яскравий аксесуар, заздалегідь продумуйте, чи підійде він до ваших нарядів і способу життя.

Звичайно, можна придбати кілька годинників на кожен випадок, але краще віддати перевагу класичним моделям від надійного світового виробника. Це стане відмінним вкладенням у ваш кар’єрний ріст і охарактеризує вас як стильну, амбітну і успішну людину.