Зустрічайте весну в плащі!

fe38_342

Будь-яка модниця має речі, які є одночасно і зручними, і універсальними, і унікальними у своєму роді і прикрашають і облагороджують її у будь-якій життєвій ситуації і в будь-якому місці. До них відносяться жіночі плащі – незамінні предмети гардеробу, які надають таємничість і елегантність своєї господині в ранню осінь, пізньою весною і навіть холодним літом. Вони завжди обдарують свою володарку теплом, а її зовнішності додадуть вишуканість і неповторність.

Трохи історії

Близько ста п’ятдесяти років тому похмурим вулицями «туманного Альбіону», наповненим прогумованими макінтошами, британський дизайнер Томас Барберрі зробив королівський подарунок. Він винайшов дивну тканину, яка відштовхувала вологу і при цьому мала легкість і здатність «дихати». Плащі, виготовлені з цієї тканини, габардину, вигідно підкреслювали стать і мужність їхніх власників, виглядали красиво і елегантно. На жаль, жінкам не скоро представилася можливість оцінити всю принадність габардинового тренча і отримати його у свій гардероб.

Невідомо, може бути, плащ так і залишився б чоловічим одягом, якби чудова Коко Шанель не зробила революцію у зміні його зовнішності і не приміряла б його на представниць прекрасної частини людства.

Весь світ біля ніг

Модниці відразу ж оцінили всі переваги цієї одягу. М’яко облягаючи вигини тіла, плащ надавав легкість і індивідуальність кожної своєї власниці. Вміло підібрані аксесуари додавали «родзинку» і неповторність образу. Прикрашали виріб і незмінні атрибути плащу: розріз ззаду, погони, кишені.

По всьому світу відомі політики, артисти і просто заможні люди вважали своїм обов’язком» поповнити гардероб плащем, адже він додавав престижність і певний статус у суспільстві.

Завжди номер один

Плащ «Барберрі» буде модним завжди, адже він здобув неймовірну популярність. Звичайно, модель зазнала деякі зміни в кольоровій гамі, складі матеріалу, довжині виробу. Різний фасон придбали рукава. Вони можуть бути як широкими, так і вузькими, довгими і «трохи коротше». Манжети можуть бути прикрашені різними матеріалами, наприклад, мереживом та бісером.

Навесні 2016 представники бренду «Барберрі» побажали доповнити модель такою «родзинкою» – баскою. Новинку сезону напевно зможуть собі дозволити не всі бажаючі внаслідок її високої ціни.

Однак вітчизняним модницям не варто засмучуватися. Бренд одягу Royal Fashion за досить доступною ціною пропонує чудові речі. Відмінна якість, чудові тканини, лекала від відомих дизайнерів, високотехнологічне обладнання – все це дозволяє випускати речі, що задовольняють будь-який каприз їх власницям і складати конкуренцію західним виробникам.

Будь-яка модниця, яка бажає отримати ексклюзивне вбрання, може звернутися до майстрів Royal Fashion і вони створять для неї унікальну річ, яка доповнить красу господині неповторним шиком і елегантністю. Поспішайте зустріти весну модною і чарівною. Швидше за замовленнями!