З чим носити жіночу куртку косуху: фото крутих образів

gl-1

 

Стильний предмет гардероба, який в тренді жоден сезон, користується популярністю. Жіноча куртка косуха створює оригінальні образи, що виділяються з натовпу. Вона сміливо заявляє про себе на подіумах і впевнено «оселилася» в гардеробах модних дівчат. Уміння її поєднувати – наука, яку легко освоїти разом. Розповімо, як стильно виглядати в куртці косухі.

 

Варіації моделей курток косух

opera 27.05.2017 , 16:33:25 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:33:38 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Куртка «косуха» отримала таку назву завдяки скошеної блискавці, яка йде від стегна до протилежного плеча. Згодом дизайнери відійшли від класичного варіанта пошиття, і пропонують свої варіанти цього елемента гардероба: з однією або двома блискавками на боці (одна з яких виконує декоративну функцію), більш популярна модель – «замок» по центру, а також декорування клепками, шипами, вишивкою, аплікаціями і етнічними орнаментами. Незважаючи на те, що чорна косуха зі шкіри завжди була найпопулярнішою, сьогодні вона конкурує з металізованими тканинами, замшею і «натуральної» кольоровою гамою: коричневим кольором, блакитним, зеленим і жовтим.

 

Косуха + плаття

opera27.05.2017 , 16:33:55Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Operaopera27.05.2017 , 16:34:15Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Вілуння минулого розвіялися під тиск сучасної жіночої моди: шкірянка перестала асоціюватися з чоловічим гардеробом. Підтверджують це вдалі поєднання з короткими, довгими, обтягуючими сукнями. Вона дозволяє демонструвати вишукані мереживні і шифонові наряди в повсякденній обстановці. Носити куртку косуху з сукнями з «звіриними» принтами або геометричними візерунками, значить відчувати себе впевненою дівчиною.

 

Дует з спідницею

opera 27.05.2017 , 16:59:18 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:34:45 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

 

Бути жіночною і одночасно показати свій характер дозволить лук, що складається зі спідниці і куртки косухи. Вимога до спідниці: міні, міді або в підлогу, шкіряна або з трикотажу, монохромна або з принтами. Головний нюанс: відтінок і фактура спідниці залежить від кольору куртки. Вдалі варіанти комплектів одягу:

 

  •  Акцент на кольорі: світлий верх, низ насичених кольорів (червоний, синій або смарагдових тонів);

 

  •  Контраст: темний верх, світлий низ (молочних, сірих або фіолетових відтінків);

 

  •  Нейтральний: верх розбіленого кольору, низ повинен відповідати верху або відрізнятися від нього в межах тону.

 

Протилежності

opera27.05.2017 , 16:35:13Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:35:25 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Образ, що складається з «шкірянки» і брюк – сміливе рішення! Складаючи такий комплект, варто віддавати перевагу брюкам довжиною ¾, широким або класичним моделям. З модними в цьому сезоні кюлотамі краще не експериментувати – такий варіант візуально зменшує зростання. Щоб презентувати себе стильною бізнес-леді в класичному костюмі, слід взяти на замітку дизайнерський хід «протилежності».

 

Унісон з джинсою

opera 27.05.2017 , 16:35:43 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:35:57 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Самий практичний лук, який підходить для повсякденного життя – джинси, футболка і куртка косуха. Мода дозволяє носити куртку косуху з джинсами різних відтінків, моделей і фактур. Щоб створити образ студентки або ділової дами, допоможе дует: чорна куртка і джинси в ідентичній колірній гамі. Для прогулянок з друзями буде доречна червона косуха; для побачення – бежева або тону припудреної троянди. Щоб виглядати стильно і оригінально, поповните гардероб чорною косухою і поєднуйте її з коричневими, гірчичним, червоними, зеленими джинсами. У цьому сезоні не настільки важливий колір джинси, скільки його природний відтінок.

 

Розумна сексуальність

opera 27.05.2017 , 16:36:19 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:36:29 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Тренд сезону – носити косуху з сорочкою. Вибираючи білу сорочку, можна відправитися на переговори, роботу або навчання, джинсову – на зустріч з друзями, в галерею сучасного мистецтва або побачення. Варіації з іншими кольорами сорочки менш популярні, але так само надають впевненості, сексуальності і розкутості кожній дівчині.

 

Спортивний шик

opera 27.05.2017 , 16:37:01 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:37:14 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Втілити в реальність різнопланові луки просто за допомогою куртки косухи. Її унісон з футболками різних принтів і фактур – свідчить про присутність доброго смаку. Найбільш популярні комбінації: чорна куртка, біла футболка, білі або чорні кеди. Так само заслуговує увагу: чорний верх і яскравий акцент у вигляді взуття. Варіація «спортивний шик» стирає вікові рамки і дозволяє виглядати свіжо і молодо в будь-якому віці.

 

Значення взуття

opera 27.05.2017 , 16:37:33 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:37:43 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Косуха неймовірно універсальний предмет модного гардеробу. Вона дозволяє знаходити сміливі рішення, де взуття створює завершений вигляд. Така комбінація дивовижна, верхній одяг і взуття є «першою скрипкою» в створенні комплекту. Хочете бути розкішною? Доповніть створену композицію класичними човниками. Бажаєте звернути на себе увагу на роботі чи навчанні? Стануть в нагоді човники, але яскравого відтінку. Стиль «міський шик» або кажуал легко втілити з Лофери, Оксфорд або туфлями на платформі. Експериментувати в спортивному напрямку легше з кедами, кросівками або Сліпони, а щоб виглядати брутально – взуйте ботильйони чоловічого типу.

 

Аксесуари – «розумні» доповнення

opera 27.05.2017 , 16:38:03 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

opera 27.05.2017 , 16:38:14 Æåíñêàÿ êóðòêà êîñóõà: ôîòî êðóòûõ îáðàçîâ - Opera

Необхідно вміло поєднувати цей предмет гардероба з сумкою. Варіанти аксесуарів мішкуватої форми, неонових кольорів прикрашені стразами краще залишити в інших комплектах. З косухою виграшно виглядають невеликі сумки, які одягаються через плече, створюючи асиметрію з блискавкою. В якості зручної сумки сміливо вибирайте рюкзак. Він відмінно виглядає з такою курткою.

 

Хочете бути неповторною і вміло експериментувати з речами? Цей огляд по стилю допоможе вам бути завжди на висоті, а фото модних курток косух наочно це продемонструє.