Жіночий трикотаж – поєднання стилю, зручності та практичності

gl-17

 

Традиційно вироби з трикотажу асоціюється з щільними пухнастими светрами, джемперами і подібним теплим одягом. У сучасному світі це невірно, оскільки існують навіть спортивні костюми з даного матеріалу. Сам матеріал відрізняється від звичайної тканини способом створення полотна – замість перпендикулярного переплетення двох видів ниток застосовується в’язання. При цьому отримане полотно може бути і товстим і тонким, в залежності від способів переплетення.

 

Одяг для жінок з трикотажу знадобиться для більшості життєвих ситуацій – важливо підібрати найбільш підходящі варіанти. Умовно одяг ділиться на:

 

  • домашній;
  • повсякденний;
  • спортивний;
  • вихідний.

 

Домашній трикотаж

 

З даним різновидом знайомі всі жінки – це одяг, подібний в’язаному руками. Відрізняється м’якістю, великою товщиною, непомітним зовнішнім виглядом і зручністю і чітко помітними в’язаними петлями. Різноманітні халати, туніки, водолазки і костюми – все виготовляється для домашньої носки, оскільки матеріал гігієнічний, легко витримує прання і дуже приємний на дотик. Це не означає, що одяг некрасивий – просто він застосовується для відпочинку і сну, тому відрізняється мінімум декору. При цьому завдяки особливостям полотна на ньому можливі будь-які малюнки без застосування дратівливих швів.

2-14

 

Повсякденний трикотаж

 

Цей тип одягу цікавіший – це просто одяг, без зайвих витребеньок, спрямований більше на підтримку престижу. Тут використовуються матеріали, сплетені з тонких ниток, що забезпечує непомітність окремих петель. Відрізнити цю в’язку від тканини без прискіпливого розглядання вкрай складно, тому багато хто навіть не знає, що використовує саме повсякденний трикотаж.

 

Зовнішній вигляд може відрізнятися, оскільки різні переплетення однієї і тієї ж нитки дозволяють створювати матеріали, що відрізняються по товщині, ступеню розтягування, формі малюнка і так далі.

 

Спортивний трикотаж

 

Дивлячись на товстий пухнастий светр і тонкі трикотажні гладкі шорти для фітнесу важко уявити, що їх можна виготовляти однаковими способами. Проте, вироби, в’язані способом «інтерлок», застосовуються саме для спорту. Тонкі нитки, переплітаються так, що забезпечують високу гладкість тканини, але залишають безліч пір для повітря, забезпечуючи легке відведення поту, що вкрай важливо під час будь-яких вправ.

 

Варто відзначити, що з такої тканини часто виготовляють нижню білизну і одяг для новонароджених, оскільки гігієнічність і гладкість її подібна натуральному шовку, але значно дешевше.

3-11

 

Вихідний трикотаж

 

З часів Коко Шанель стильні трикотажні вироби зайняли своє місце серед вечірніх суконь і святкових нарядів. Її колекції не були першими, але саме вона «узаконила» перші вихідні вбрання з даного матеріалу.

 

Сьогодні, з розвитком технологій, що дозволяють створювати більш тонкі і міцні нитки, стають можливі прекрасні трикотажні наряди, що залишають далеко позаду звичні тканини. Головною особливістю тут є можливості по розтягуванню матеріалу – навіть товстий светр здатний щільно облягати жіночі форми, дозволяючи підкреслити жіночність і сексуальність. А найтонші варіанти, в’язані «Інтерлоком» або «велюром» дозволяють створювати речі, недоступні навіть Спандекс.

 

Безліч різновидів, краса і міцність полотна дозволяє застосовувати трикотаж в одязі будь-якого призначення. Необхідно лише вибирати речі, відповідні нагоді, не замислюючись про способи створення матеріалу.