Поєднання кольорів і типів одягу

wbzhsjki6-c

Кожен день більшість дівчат задаються одвічним питанням: «А що сьогодні вдягти?». Проводячи біля шафи від десяти хвилин і, навіть, до години, перебираючи одяг, намагаються підібрати туфлі і аксесуари до сукні або костюма. Що б уникнути подібних турбот, будь-якій дівчині необхідно стежити за тенденціями моди, дивитися новини і читати Fashion-блоги.

Однак, при виборі одягу, не варто забувати, що головну роль в образі грає колір вбрання. І всі знають і пам’ятають маленький секрет: червоний колір додає сексуальності, а чорний колір – робить стрункішою.

Кожний колір відіграє свою роль у зовнішньому вигляді. Якщо жовтий колір одягу може, навіть в негоду, підняти настрій, то червоний колір більше підійде для урочистого вечора. А синій або зелений будуть діяти заспокійливо в будь-якій ситуації.

Не варто забувати, що всі кольори поділяються на кілька відтінків, які відображають настрій і особистість людини:

• Холодні. До них відносять: зелений, синій, фіолетовий. Синій колір в одязі характерний для владних натур, а зелений носять цілеспрямовані та емоційні люди. Фіолетовий колір вибирають люди, які хочуть звернути на себе увагу. Всі ці відтінки добре гармонують із теплими тонами, наприклад, з бежевим кольором.

• Теплі. До них відносять: жовтий, помаранчевий і червоний. Всі ці кольори піднімають настрій, рятують від меланхолії і депресії. Добре поєднуються ці кольори з відтінками синього і чорного кольорів, а до жовтої сукні можна додати аксесуар фіолетового відтінку. Головне не забувати: не треба поєднувати зелений, жовтий і червоний кольори, для цього на вулицях стоять світлофори.

• Нейтральні. До них відносять: білий, чорний, сірий, коричневі кольори. Зазвичай, сірі та коричневі кольори в одязі говорять про пригнічений стан людини, а чорний розповідає про те, що людина хоче втекти від усіх і зануритися в себе. Однак, за винятком урочистих вечорів, чорний колір, а так само сірий і коричневий, варто розбавляти ніжними тонами, як той же бежевий, або комбінувати їх з яскравими відтінками.

Однак, вже пройшли покази мод по всьому світу. З таких показів можна встановити, що трендом сезону виявилися такі кольори: сірий, коричневий, чорний і білий. Але, не варто забувати про те, що дизайнери пропонують дівчатам антипод нейтральних тонів, певне ігнорування холоду, яскраві кольори. До вибору пропонуються абсолютно будь-які яскраві та помітні кольори, які так само можна обіграти яскравими аксесуарами. Але і для скромних любителів помітних і яскравих речей залишається поєднання нейтральних тонів з яскравими фарбами.

Так само існує кілька правил поєднання кольорів в одязі:

1. Поєднання чорного і білого кольорів. Ці два кольори ніколи не вийдуть з моди, а так само вони підходять майже всім дівчатам.

2. Поєднання пастельних відтінків між собою. Усі фарби такої гами добре гармонують між собою: бежевий і шоколадний, блідо-рожевий і білий.

3. Багато різнокольорового одягу одночасно бути не повинно. У наряді не повинно бути більше трьох різних кольорів яскравих відтінків. Теплі і яскраві кольори добре поєднуються з нейтральними або блідими відтінками холодного.

4. Домінування одного кольору над іншими. Аксесуари потрібно підбирати на тон світліше, ніж основна річ наряду. Якщо літнє плаття фіолетового кольору, то сумочку чи шарф до нього потрібно підібрати на тон світліше. А до білого кардигану підійде білий клатч.

5. Поєднання близьких за колірною гамою відтінків і контрастні кольори. В образі повинні бути переважно одного колірного відтінку.

6. Темний низ, світлий верх. Брюки або спідниці повинні бути темніше, ніж кофти або майки. Добре «верх» виглядає з принтами з фігур і кольорів. Однак, на білий колір це правило не поширюється.

Важливо: що б завжди залишатися красивою і стильною, не потрібно постійно стежити за модою ходити щодня по бутіках і магазинах, відвідувати стилістів. Головне підібрати кольори, що підкреслюють всі достоїнства і приховують недоліки.