Розумно вибираємо постільну білизну

pravilnij-vybor-postelnogo-beliya

Кожен покупець прагне вибрати білизну для ліжка по своєму смаку і фінансовим можливостям. Якщо хтось погано розбирається у виборі даної білизни, то можна звернутися в спеціальні магазини, де продавці консультанти нададуть вам професійні рекомендації по її вибору.

Для правильного підбору постільного набору наводимо кілька порад:

1. Починаємо свій вибір з підодіяльнику, тому що саме підодіяльник є «обличчям» всього постільного гарнітура. Його необхідно строго вибирати за розміром вашої ковдри, якою ви одягаєтеся. Тому перед походом у магазин, вам обов’язково потрібно зробити виміри цієї ковдри. Як правило, підодіяльник вибирається на 5 сантиметрів більше розміру ковдри.

postelnoe-beliee2. Вибираємо простирадло. Простирадло для сплячої на ній людини, відіграє не останню роль. Тому часто вибір падає на простирадла, які виготовлені з натуральних матеріалів. До таких матеріалів належать бавовна, шовк, льон. Спати на синтетиці не рекомендується, так як організм відчуває дискомфорт і часто потіє.

3. Вибір подушок. Рекомендується вибирати подушки розміром 75×75см. Під час сну вона служить опорою для хребта шиї. Тому неправильний вибір даного аксесуара вранці може привести до болів у вашій шиї та голові. Важливо при виборі подушки, дивитися яким наповнювачем вона наповнена. Існують два виду наповнювачів натуральний і синтетичний. Натуральні наповнювачі (пух, перо) дуже м’які і довго служать. Але вони дорожче, ніж подушки наповнені синтетикою. Але синтетичний наповнювач швидко звалюється і подушку доводиться утилізувати.

4. Наволочки для подушок. Вибір наволочок для подушок доводиться підганяти за розміром ваших подушок. Ті наволочки, які входять у комплект постільної білизни, часто не підходять за розмірами наявних у вас подушок. Тому вибираємо наволочки індивідуально. Матеріал наволочок краще вибирати натуральний.

5. Колір. Колір для постільного гарнітуру відіграє важливу роль при його експлуатації. Підбирати колір необхідно з урахуванням того, що він буде діяти на вас сприятливо і заспокійливо. Все залежить, звичайно, від вашого смаку і переносимості різних кольорів. Деякі обожнюють постільну білизну лише білого кольору, а деякі тільки чорного або синього. Вибирати вам.